Trakkulüp Trakya 1. Kış buluşması

Ynt: Trakkulüp Trakya 1. Kış buluşması

MAŞALLAH.... Çok beğendim. Gönül isterdi ki bende katılayım. İnşallah bir diğer organizasyonda olur. Çok sağ olun bu özverinizden dolayı. Fotoğrafları bir an önce bekliyoruz.

her ne kadar ani olmuşsada oldukça güzel olmuşa benziyor dün cafe lafı filan vardı ama gidilmemiş tarlaya inilmiş çokta iyi olmuş :) trakkulüp buluşursa ne yapar sorusuna en güzel cevap olmuş 'en yakın tarlaya gidilir ve denemelere başlanır' ;D darısı akdeniz bölgesi ve çevresi için artık her ne kadar 'toros'lardan dolayı ulaşım uzun ve zahmetli olsa da yapılmaz değil inşallah bi ön ayak olan büyüğümüz çıkar bizde ve bu konuda üstüme ne düşerse de yapmaya hazırım(ev sahipliği bile olsa) tekrar belirteyim okuyan arkadaşlar olur :) güzel buluşma olmuşa benziyor inşallah devamı gelir :)

Herkes sadece tarladan bahsediyor da. Sadece o yoktu arkadaşlar :) Fotoğraflardan da anlayacaksınız ama şöyle bir özet geçelim. 11.20 gibi karıştıran girişte buluştuk.Köfteciye oturduk.Yemek yedik.Ordan yan tarafta kahveye geçtik.2.30 ' a kadar orada oturduk.Oradan bizim köye geçtik.yaklaşık 2 saat falan da bizde kaldıktan sonra ayrıldık.Program buydu :D

Anı ama güzel bir buluşma olmuş siz de tadına vardınız buluşmanın.İnsallah ilerleyen zamanlarda daha geniş katılımlı genel bir buluşma düzenleriz,güzel bir baslangıç olmuş.

<<B.Özyurt>> link=topic=70889.msg814079#msg814079 date=1387656632' Alıntı:
Herkes sadece tarladan bahsediyor da. Sadece o yoktu arkadaşlar :) Fotoğraflardan da anlayacaksınız ama şöyle bir özet geçelim. 11.20 gibi karıştıran girişte buluştuk.Köfteciye oturduk.Yemek yedik.Ordan yan tarafta kahveye geçtik.2.30 ' a kadar orada oturduk.Oradan bizim köye geçtik.yaklaşık 2 saat falan da bizde kaldıktan sonra ayrıldık.Program buydu :D

sanırım tarla dün akşamki programda olmadığından herkes tarla diyor :) sonuçta trakkulüpte tarlasız buluşma olmuyor ;D ;D

ufukk link=topic=70889.msg813946#msg813946 date=1387646446' Alıntı:
Teşekkürler Nail abi,
Bu zaten Trakkulüp kurucular ve organizasyon kurulu buluşması oldu.
Bundan sonra inşallah güzel organizasyonlara imza atacağız.
Tadı damağımızda kaldı , buluşmadan önce geçtiğimiz dönemlerde konuştuk , tartıştık fakat bir türlü son hamle gelmemişti.
Ani ve hızlı bir karar ile bu organizasyonu yaptık , spontane ve ani gelişimesine rağmen hakikaten güzel oldu.
En sevindirici yanları , Allah ' a şükür kazasız belasız evimize ulaştık , yoğun sis bizi epeyce korkuttu.
Sonra Berk ' in çizellerde kırık dökme olmadı , buda çok güzeldi. :):)
Sonra Trakkulüp ün adı kötüye çıkmıştı zaten , bu adamlar gittikleri yerde zarar yapıyorlar , ev sahibinin malzemelerini kırıyorlar vs diye. :):)
Bu yargıyı inşallah sildik.
Bulusmaniz toplanmaniz kaynasmaniz cok guzel.biz ankara bulusmasinda ilk defa ordugumuz kisileri bile yillarca taniyormus gibiydik.bu konuda site yoneticilerine ve katilan arkadaslara tesekkur ederim.
Trakkulupun adinin kotuye cikmasi diye bir durum yok.yani kimse isteyerek kimsenin malina zarar vermiyor,veremezde.bu sebeple benim kirlan cizelim zaten civatalari hataliydi.ayrica o gun cizeli tokmakci degil m.koyuncu veya o degil anayurtlu3105 veya o degil ben veya ben bile degil trakkulupe uye olmayan babam olsa o cizel yine kirlacakti.kimseyi zan altinda birakmayalim.benim evim,traktorum ve ekipmanlarim her trakkulup uyesinin emrine amededir.
Evinize sag salim donmeniz de sevindirici.

kubilay07 link=topic=70889.msg814082#msg814082 date=1387656926' Alıntı:
sanırım tarla dün akşamki programda olmadığından herkes tarla diyor :) sonuçta trakkulüpte tarlasız buluşma olmuyor ;D ;D

program yoktu aslında. herşey spontane gelişti. biz buluşuruz bir yerde, sohbet edip dağılırız diye düşünüyorduk. olay bambaşka yerlere gitti. çok da güzel oldu. Erkan kapalı havaya rağmen güzel çekimler yaptı, birazdan paylaşır.

GÜRKAN link=topic=70889.msg814095#msg814095 date=1387658324' Alıntı:
program yoktu aslında. herşey spontane gelişti. biz buluşuruz bir yerde, sohbet edip dağılırız diye düşünüyorduk. olay bambaşka yerlere gitti. çok da güzel oldu. Erkan kapalı havaya rağmen güzel çekimler yaptı, birazdan paylaşır.

fotoğrafları da bekliyoruz gürkan hocam :) ani geliştiği de apaçık yinede iyi toplanmışsınız :)

gokhanozkan link=topic=70889.msg814087#msg814087 date=1387657465' Alıntı:
Bulusmaniz toplanmaniz kaynasmaniz cok guzel.biz ankara bulusmasinda ilk defa ordugumuz kisileri bile yillarca taniyormus gibiydik.bu konuda site yoneticilerine ve katilan arkadaslara tesekkur ederim.
Trakkulupun adinin kotuye cikmasi diye bir durum yok.yani kimse isteyerek kimsenin malina zarar vermiyor,veremezde.bu sebeple benim kirlan cizelim zaten civatalari hataliydi.ayrica o gun cizeli tokmakci degil m.koyuncu veya o degil anayurtlu3105 veya o degil ben veya ben bile degil trakkulupe uye olmayan babam olsa o cizel yine kirlacakti.kimseyi zan altinda birakmayalim.benim evim,traktorum ve ekipmanlarim her trakkulup uyesinin emrine amededir.
Evinize sag salim donmeniz de sevindirici.
Sevgili Gökhanözkan,
Bu sadece bir espriydi , zaten yazılan mesajların ve metinlerin üslübundan bu anlaşılıyor. Orada ciddi bir anlam yok , ama klavye başında , bilgisayar başında iletişim ancak bu kadar oluyor. Yanlış anlaşılmalara yol açabiliyor.
Tokmakçıda bununla ilgili bana özelden mesaj atmış , kendisine cevap verdim , burdanda benzer kelimeler ile durumu herkeze ilan etmiş olayım.
Trakkulüp ailesi içinde bu kadar bir espiriden alınabilecek durumda isek , gerçekten kendi adıma üzülürüm. Ankara buluşması konusunda bununla ilgili espriler olmuş , bizde buna atıfta bulunup espri yapmak istedik. Yani birbirimize bu kadar lafımızdan alınacaksak birkez daha yazıyorum kendi adıma gerçekten üzülürüm.
Saygılarımla.

gökhan hocam, sadece esprili bir şekilde atıfta bulunmuş ufuk abi. ben de üzüldüm şimdi yanlış anlaşıldığımız için. her ne kadar tanışmasak da trakkulup aracılığıyla bir gönül bağımız var sizinle. imkanlar el verse de keşke ankara buluşmasına katılabilsek. hatta berk ' in depoda 285 gördük hemen aklımıza nail abi ve ali geldi. kral her yerde kral diye gülümseme oldu. hatta Erkan tokmakçının kabinden bu falan dedi. öyle güzel bir sohbet geçti. yani kalbimiz hep sizle, bizde ayrı gayrı olmaz.

Arkadaşlar bu da Erkan abinin sürprizi bizlere.Elinde 20 tane Sticker ile geldi.Çok güzel olmuş.Teşekkürler Erkan abi.Bana 4 tane verdi.Ares ' e yapıştırmaya sıra gelmedi.Şimdilik bilgisayardan başlıyorum :D Sırayla Ares Medion Same diye gideriz :D

1525673_10152083275434096_801895072_n.jpg

1486918_10152083275439096_675784495_n.jpg

<<B.Özyurt>> link=topic=70889.msg814149#msg814149 date=1387662035' Alıntı:
Arkadaşlar bu da Erkan abinin sürprizi bizlere.Elinde 20 tane Sticker ile geldi.Çok güzel olmuş.Teşekkürler Erkan abi.Bana 4 tane verdi.Ares ' e yapıştırmaya sıra gelmedi.Şimdilik bilgisayardan başlıyorum :D Sırayla Ares Medion Same diye gideriz :D

Birşey değil Berk. Bu arada Mustafa abi aramızdan erken ayrıldı. Onun stickerları vermeyi unuttum. Artık bir dahaki sefere onunkileride veririm...

Ufak tefek şakaların aramızda lafı olmaz.Burası Trakya,İç Anadolu,Ege vs tarzı ayrım yapılacak son yerlerden biridir.Bu tarz sınıflandırmalar sadece coğrafi açıdan yapıyoruz.Zaten bunları da sizler abilerimiz ve değerli kardeşlerimiz gayet iyi biliyor.Belki anlık olarak yanlış anlaşılmalar olmuş olabilir bunlar gelir geçer.Haliyle herkesin her anı bir değil,insanız sonuçta.Bu tarz takılmalar zaten aramızda kırgınlığa sebep olmaz ama,olur da anlık tepkiler olursa da unutalım birbirimizi hoşgörelim.