Trakkulüp Trakya 1. Kış buluşması

Ynt: Trakkulüp Trakya 1. Kış buluşması

GÜRKAN link=topic=70889.msg813862#msg813862 date=1387641329' Alıntı:
çok yoğun sis var, sağ salim eve varabildik, şuan geldim ben. umarım diğer arkadaşlar da sağ sağlim varırlar.
Ankara buluşmasını kar bastı Trakya buluşmasınıda sis basmış galiba İnşallah kazasız belasız herkez evine varmıştır buluşmayla alakalı paylaşımlarınızı bekliyoruz mutlaka resim çeken olmuştur herhalde.

hacimmet link=topic=70889.msg813881#msg813881 date=1387642547' Alıntı:
Ankara buluşmasını kar bastı Trakya buluşmasınıda sis basmış galiba İnşallah kazasız belasız herkez evine varmıştır buluşmayla alakalı paylaşımlarınızı bekliyoruz mutlaka resim çeken olmuştur herhalde.
resimleri genelde alipaşalı Erkan çekti, birazdan yayınlar herhalde..

hacimmet link=topic=70889.msg813881#msg813881 date=1387642547' Alıntı:

bolca fotoğraf ve video var, harika ekipmanlar gördük,inceledik, denedik, tarla çalışması bile oldu. alipaşalıerkan çekim işini halletti :D

Selam arkadaşlar,
Eve yeni geldim , Kınalı tarafına kadar yoğun sis vardı , tam sisten kurtuldum derken bir süre sonra yoğun trafik başladı.
Bulışmadada muhabbet yoğundu zaten , bugün şansım hep 'yoğunluktan' gitti.
Foto ve videoları bekliyorum bende , Erkan üstad varken bize foto çekmez yakışmaz. :)

Bende vardım. Baya sis vardı. Göz gözü görmüyordu. Fotoğraflar ve vidyolar biraz flu oldu. Ama idare edeceğiz artık. Çok güzel bir buluşma oldu. Baya muhabbet ettik, Berk ' lerin köye uğradık. Takımları gördük. Hatta babası tarladan geldi. Başka bir tarlaya gidip traktörleri inceledik ve denedik. Fotoğrafları ve vidyoları ayarlayıp en kısa sürede paylaşacağım. İnşallah buluşmaların devamıda gelecek...

alipasalierkan link=topic=70889.msg813901#msg813901 date=1387643744' Alıntı:
Bende vardım. Baya sis vardı. Göz gözü görmüyordu. Fotoğraflar ve vidyolar biraz flu oldu. Ama idare edeceğiz artık. Çok güzel bir buluşma oldu. Baya muhabbet ettik, Berk ' lerin köye uğradık. Takımları gördük. Hatta babası tarladan geldi. Başka bir tarlaya gidip traktörleri inceledik ve denedik. Fotoğrafları ve vidyoları ayarlayıp en kısa sürede paylaşacağım. İnşallah buluşmaların devamıda gelecek...
Zaten Berk ' in babasını ve Erkan ' ın babasını buraya en kısa sürede üye yapacağız , onlarda buluşmanın önemli bir parçası , en güzel tecrübelerini ve deneyimlerini bizimle paylaştı Berk ' in babası.
Burdan tekrar teşekkürlerimi sunuyorum kendisine.

GÜRKAN link=topic=70889.msg813911#msg813911 date=1387644517' Alıntı:
ilk fragman benden olsun

New Holland 110-90 , Same Explorer 85

Trakkulup 1. Trakya buluşması TARLA DENEMELERİ
Eline sağlık Gürkan hoca
Erkanda 110-90 da döktürmüş , Berk ' te Same ile çok hızlı gidiyor. :)
Bu traktörleri denediğimizi iyi oldu , 110-90 u kullanmak bambaşka bir zevk , herkez bunun keyfine vardı.

traktörlerin ikisi de çok güzel, hele 110-90 ın sesi şahane. gerçi same de sessiz fısır fısır çalışıyor ve çok seri, çekişi de çok güzel. iki harika makina ;) bir de Ares in olsaydı bunlarla aynı tarlada çok güzel olacaktı

GÜRKAN link=topic=70889.msg813915#msg813915 date=1387644815' Alıntı:
traktörlerin ikisi de çok güzel, hele 110-90 ın sesi şahane. gerçi same de sessiz fısır fısır çalışıyor ve çok seri, çekişi de çok güzel. iki harika makina ;) bir de Ares in olsaydı bunlarla aynı tarlada çok güzel olacaktı
Same yi bende çok beğendim , böyle giderse bu SDF grubundan bir mal nasip olur inşallah.

Güzel Olmus Alelacele Ufuk Abi Güzel Topladı Herkesi :)
Artık Daha Büyük Çapta Buluşmalar Olur Galiba...

Dün Akşam Konusmalarda Bi Mekanda Oturmak Vardı Maşallah Hemen Tarlaya İnilmiş :D