5.Trakkulüp Trakya buluşmasına katılacak arkadaşlar.

04.12.2007
5,969
7,754
46
lüleburgaz

5.trakkulüp trakya buluşmasını kırklareli Lüleburgaz Hamitabat köyünde yapmayı düşünüyoruz.lüleburgaz ilçesine 13 km uzaklıkta bulunmakta köyümüzde lokanta bulunmaktadır lokanta ile görüşülüp fiyat konusunda indirim yapılmaya çalışılacak. Sponsor falan bulunamadı :) kendi imkanlarımızla alman usulü bir buluşma olacak.bu konuda fikirlerinizi paylaşırsanız Memnun olurum.Toplamda kaç kişi olacağız? Ve tarih konusunda önümüzde cuma gününe kadar netleştir meye çalışalım.

5.trakkulüp trakya buluşmasını kırklareli Lüleburgaz Hamitabat köyünde yapmayı düşünüyoruz.lüleburgaz ilçesine 13 km uzaklıkta bulunmakta köyümüzde lokanta bulunmaktadır lokanta ile görüşülüp fiyat konusunda indirim yapılmaya çalışılacak. Sponsor falan bulunamadı :) kendi imkanlarımızla alman usulü bir buluşma olacak.bu konuda fikirlerinizi paylaşırsanız Memnun olurum.Toplamda kaç kişi olacağız? Ve tarih konusunda önümüzde cuma gününe kadar netleştir meye çalışalım.
İskender abi hamitabatta olursa arabana beni de alırmısın yolla falan uğraştırmassın beni şurda karşı komşunsun [emoji2]

cbc8f1e4f5ff1f7a8fae4cfd0634baea.jpg

Arkadaşlar 19-21 ocakta izmir de fuar var şahsen ben hava şartları iyi olursa gitmeyi düşünüyorum benim gibi gitmek isteyen arkadaşlar da olabilir buluşma tarihini ona göre ayarlarsak katılmak isterim

Sayın trakkulüp üyeleri;önümüzde cuma gününe kadar 2017 yılı trakya buluşmaşı ile ilgili görüş ve fikirlerinizi nerde olmasını istediğinizi ayrıca kaç kişi katılacak net bir şekilde bu konunun altına devam edebilirseniz daha iyi olacak.buluşmaya ilgili sadece bu konu altıda yorum yazalım konuya ilgi azalıyor. Burada bu konu ile ilgili kaç kişi katılacak buluşmaya adını soyadını ilçe köy olarak belirtelim.saygılar selamlar.

Trakkulüp trakya buluşmasına her ne şekilde olursa olsun yeri ve zamanı çoğunluğun isteğiyle belirlenecek şekilde katılacağım iskender yeşil
Hamitabat köyü
Lüleburgaz.
Bu şekilde bu konunun altina devam edilirse daha iyi olur diye düşünüyorum.

28-29 ocak gibi olursa dayıoğlu Ertuğ Aslan ile beraber katılabiliriz daha konuşmadım net bişey söyleyemem ama küçük kasaba konusunda hemfikir gibiyiz büyük şehirde istediğimiz ortamı yakalamamız pek mümkün olmaz

Gürcan Koç Kırklareli/LüleburgaZ
Iskender abi dediği gibi buluşma hamitabatta olabilir tarih te 28.29 ocak olabilir bence iskender abi bize 10 kişilik falan standart yemek menü fiyatı soruştur anca o kadar oluruz.

Kardeşim bu genel bi Trakya buluşması,10 kişi düzeyinde hedeflenen bir proje olsa burda konu açılmaz.o yuzden hazırlıklarda kesinleşen katılım sayısına göre hazırlık yapmak gerekir

Turgay Yakışıklı edirne havsa bakışlar köyü .hayrabolu nikli arkadaş niye 10 kişiye şartlanıyosunuz.yanlış anlamayın belki 20 olur.
50 kişi olsun daha iyi abi muhabbet çok güzel olur ne güzel tanışırız burdaki üye abilerin hepsi çok anlayışlı ve tarım üzerine bilgili. Ancak gelicekler pek yok gibi duruyor o yüzden 10 kişi falan oluruz dedim yoksa 50 kişi olsa mükemmel olur saygılar..

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci48

Kardeşim bu genel bi Trakya buluşması,10 kişi düzeyinde hedeflenen bir proje olsa burda konu açılmaz.o yuzden hazırlıklarda kesinleşen katılım sayısına göre hazırlık yapmak gerekir
Abi gelen çok yok gibi duruyor yani bende gelicem diyen fazla yok o yüzden öyle dedim yoksa kalabalık daha iyi muhabbet süper olur.. Saygılar..

50 kişi olsun daha iyi abi muhabbet çok güzel olur ne güzel tanışırız burdaki üye abilerin hepsi çok anlayışlı ve tarım üzerine bilgili. Ancak gelicekler pek yok gibi duruyor o yüzden 10 kişi falan oluruz dedim yoksa 50 kişi olsa mükemmel olur saygılar..
Tabiki arkadaşım katılım ne kadar çok olursa okadar daha zevkli olur.ha şuda var ben gelirim diyorum ersen nikli üyeyle beraber olur zaten.tabiki kısmet hastalık hariç hertürlü sözümün arkasındayım saygılar.

• Beğen
Tepkiler: Gürcan Koç