TEŞEKKÜRLER FİRMA CLAAS VE ENKA-ALMANYA GEZİSİ

Ynt: TEŞEKKÜRLER FİRMA CLAAS VE ENKA-ALMANYA GEZİSİ

hacimmet link=topic=70520.msg807678#msg807678 date=1386652669' Alıntı:
Eline sağlık hocam güzel paylaşımlar Trakya Çifçisini firmalar hep avrupaya götürüyorlar buradada 7000 serisi traktör alırsan götürüyorlar.

Bu geziye gidenler Türkiye çapında çekiliş ile seçilip gittiler. CLAAS ' ın Enka Pazarlama için yaptığı Türkiye sitesi üzerinden çekilişe başvuranlardan seçilenler gitti. Bende başvurmuştum. Ama çıkmadı. Umut abyei şans denk geldi ve gitti. Sağolsun bizlerle de bu anları paylaştı....

hacimmet link=topic=70520.msg807678#msg807678 date=1386652669' Alıntı:
Eline sağlık hocam güzel paylaşımlar Trakya Çifçisini firmalar hep avrupaya götürüyorlar buradada 7000 serisi traktör alırsan götürüyorlar.
eyvallah.gezide sadece trakyadan değil diğer bölgeden arkadaşlarda vardı.7000 serisi demişken yakındada bir mf gezisi olsa hiç fena olmaz :)
motorcu link=topic=70520.msg808290#msg808290 date=1386757191' Alıntı:
Güzel paylaşım hocam.Harika makinalar..
saol Samet Claaslar gerçekten çok klas.üretimi görünce dahada insanın kanı ısınıyor

alipasalierkan link=topic=70520.msg808291#msg808291 date=1386757446' Alıntı:
Bu geziye gidenler Türkiye çapında çekiliş ile seçilip gittiler. CLAAS ' ın Enka Pazarlama için yaptığı Türkiye sitesi üzerinden çekilişe başvuranlardan seçilenler gitti. Bende başvurmuştum. Ama çıkmadı. Umut abyei şans denk geldi ve gitti. Sağolsun bizlerle de bu anları paylaştı....
Evet Erkanında dedği gibi enka Türkiye genelinden çekiliş ile 15 kişiyi götürdü.Claas Eskişehir bayiide kendi imkanlarıyla bazı arkadasları geziye getirdi.toplamda 38 kişiydik.Geziye katılan herkes çok memnun kaldı.gerek sunulan hizmetlerden özellikle ulaşım,konaklama ve hazırlanılan yemekler çok iyiydi.bu tür gezileri diğer firmalarında düzenlemesi gerektiğini düşünüyorum.sonuçta müşteri memnuniyeti çok çok önemli.gezinin ilk günü laverdayı ağzından düşürmeyen bazı arkadaşlar gezi sonunda claas hakkında çok daha farklı ve olumlu düşüncelere sahip oldu

ufukk link=topic=70520.msg808606#msg808606 date=1386791263' Alıntı:
Helal olsun claas a, ayni gezileri mf den de isteyelim Gürkan hocam :)

yok be abi ben artık hedeflerimi küçük tutuyorum onlar bile zor oluyor :D. enkadan broşür istedik geç meç geldi, 130 bine traktör aldık 1sene 1 ay oldu hala hediye paketi gelmedi. bende mi birşey var vallahi şüpheleniyorum. hep beni buluyor bunlar. :D mf ile yakında bayağı samimi olacağız, göstergede ve sağ konsolda çatlaklar oluştu, şimdilik üzerine düşmüyorum işlerim var. başlarını ağrıtıcam.

GÜRKAN link=topic=70520.msg808816#msg808816 date=1386847924' Alıntı:
yok be abi ben artık hedeflerimi küçük tutuyorum onlar bile zor oluyor :D. enkadan broşür istedik geç meç geldi, 130 bine traktör aldık 1sene 1 ay oldu hala hediye paketi gelmedi. bende mi birşey var vallahi şüpheleniyorum. hep beni buluyor bunlar. :D mf ile yakında bayağı samimi olacağız, göstergede ve sağ konsolda çatlaklar oluştu, şimdilik üzerine düşmüyorum işlerim var. başlarını ağrıtıcam.
Haydaa,
Ne alcaz Gürkan hoca , hepsinde bişi çıkıyor.
Bu arada Umut hoca ' nın konusunuda saptırdık , kızacak bize. :)