Tenteli Case IH JX65c / Kubota M6040 hangisi alınmalı?

Akifi tarim bakani yapsak şerefsizim bunlardan iyi tarıma yön verir.Maşallah hhayatta başarılar dilerim.
Eyvallah Fuat abi. Siyaseti boş iş olarak görüyüyorum. İlerde siyasete girersem ya kandırılmışımdır, ya da tehtit etmişlerdir. Kesin yanlış yola sapmışımdır, peşin peşin yazayım.
Konu dışına ılımlı bir çıkış olacak ama Allah herkese Akif gibi bir oğul nasip etsin
Ne diyeceğimi bilemedim vallaha :)
Soru sormussun,
Ee cevabında kendin vermişsin up uuzunnnnnn ,
Herkes gonlunden ne geçerse onu alsın, çünkü kendi kullanacak ,
Ama yinede case bi kaç adım önde [emoji16][emoji16]
Konuyu açmamı rica eden abim kendi yorumumu da istemişti.
Öğrencimiz olur kendileri.
Yetiştireceğiz, zamanla ilerleme kaydedecektir, inşaAllah.
Sizin öğrenciniz olabilmek ayrı gurur hocam.
Akif yanıma bi hafta gelsin onun avans ayarını açayım bi tık ondan sonra görün siz akifi 🤣🤣🤣
:)
Kırmızı olsun 5 fazla olsun başkan gönül mf ama gerçekler kubato [emoji6]
Aslında bu sene at gözlüğü takıp illa şu markanın şu traktörü alınacak algısını kendimde yıktım abi. Geçenki 70-56 bile 640'a bakarak altın yumurtlayan kazmış, traktör aksamlarının düzgün çalışması bile işçiliğe çok şey katıyor. İş gören bir traktör olsun da, 1-2 sene idare edilebilir. Sonra ekonomiye bakarak artık kırmızı mı, yeşil mi, mavi mi; biraz da kişisel zevkleri katıp karar verirlebilir. Hatta ilginçtir, bu sezondan sonra donanımlıda olsa sadece 1 traktörle monoton yetinme düşüncem yok artık. Her markanın farklı serilerini kullanıp keşfetmek daha fazla hoşuma gidiyor.
Ne marka alınsada hayırlı olsun şimdiden.
Eyvallah Yaşar abi. Remzi abimin adına teşekkür ediyorum.