Sattığım erkunt 100 lüks ile Yen'i aldığım case jx90 maxpro arasındaki farklar...

Case hala duruyor mu memnun musunuz?

Kusura bakma daha yeni gördüm soru’nu. Evet case duruyor, zaten bu saatten sonra çiftçi pek birşey alıp satamaz ve yüklü borçlara biraz zor girer artık, çünkü çiftçi önünü iyice göremez oldu, kendi devletimiz kendi çiftçisini gömdü, artık vatanını namusunu satan Suriyeliler ile ithal ederek yabancı çiftçilerin kalkınması sağlar oldu, kusura bakmayın benim düşüncem bu, bizim vatanımıza kukla olmayan gerçek bir milli eğitim bakanı ile gerçek bir tarım bakanı şart... sorunuza gelecek olursak case seri traktör ama en büyük dezavantajı buçuk olmaması, Erkut bu yönden çok iyiydi, güç konusunda da Erkut daha üstündü fakat Erkut’ta ağır işte gücünü hissederdin, yolda ise çok hantal hemen bayılırdı, case ise çift yol fark etmiyor kolay kolay bayılmıyor, erkuntta özellik dağa çoktu ama konfor da bence case de daha rahatsın. En önemlisi de Erkuntun arızalarına ancak 2 yıl dayanabildim ama case de maşallah tık Yok şükür...

Kusura bakma daha yeni gördüm soru’nu. Evet case duruyor, zaten bu saatten sonra çiftçi pek birşey alıp satamaz ve yüklü borçlara biraz zor girer artık, çünkü çiftçi önünü iyice göremez oldu, kendi devletimiz kendi çiftçisini gömdü, artık vatanını namusunu satan Suriyeliler ile ithal ederek yabancı çiftçilerin kalkınması sağlar oldu, kusura bakmayın benim düşüncem bu, bizim vatanımıza kukla olmayan gerçek bir milli eğitim bakanı ile gerçek bir tarım bakanı şart... sorunuza gelecek olursak case seri traktör ama en büyük dezavantajı buçuk olmaması, Erkut bu yönden çok iyiydi, güç konusunda da Erkut daha üstündü fakat Erkut’ta ağır işte gücünü hissederdin, yolda ise çok hantal hemen bayılırdı, case ise çift yol fark etmiyor kolay kolay bayılmıyor, erkuntta özellik dağa çoktu ama konfor da bence case de daha rahatsın. En önemlisi de Erkuntun arızalarına ancak 2 yıl dayanabildim ama case de maşallah tık Yok şükür...
evet bu konuda haklısınız.eğitim sağlık tarım hukuk savunma vb. Politikalar hükümet değişse de değişmez bu gelişmiş devletlerde böyledir.
Case Kaç saatte şu an
Erkuntta ne gibi arızalar oldu

Case iyi şükür 300 saat civarı saati, Erkut’un fren müşürü, rekor patlatma, devir daim patlatma, hararet ve devamlı vites hilalı kırması bizi bunalttı, en son 2 yılda baskı Balat’a bitirdi ve çift baskı Balat’a olduğu için 5.000 lira civarı masraf çıkardılar ve baskı Balat’a değişimi için 45 km ileride ki diğer ilçe Dinar servisine götürmem lazımdı çünkü sandıklı servisi yapmadı, zaten çok şikayet gittiği için sandıklı servisinin elinden servisliği aldılar, zaten Erkunt servisleri yüzünden çok kaybetti!

Bendede tumosan var hic ziplamaz on agirliklari söktüm oyle bir iki is yaptim zipladi traktor acaba agirlik dengesi bozuldu diyemi yapti bunu yoksa normalde asla ziplamaz ceker cekemezse vites duser ama ziplamaz

Yani , insan ne diyeceğini şaşırıyor. Bu da böyle bir şeye benziyor. Benziyorda bir şey diyemiyorum. Çift çeker ise bence ağırlıkları geri tak derim.

• Beğen
Tepkiler: Mehmet ÇAKIR