SATLIK ZETOR

Arkadas hic cekmiyeydiniz bundan iyiydi traktorlerin pullugun ne yaptigi belli degil dayi olcmus evet goz var nizam var ne gelecek pulluktan belli 20 mi 15 cm mi .. evet batsin diye sola baya yatirilmis bu yuzdende pulluk uclari derin batiyor .. bu video 2 traktor ve tarla acisindan berbat ortam surumluk degil ..burdan bi sonuc cikarmak bnce olumsuz

• Beğen
Tepkiler: Baki TÜRKOĞLU
video yu baştan sona izledim casenın pulluk kulaklara kadar çoğu yerde batıyor ama zetorunki sadece uçlarından az fazlası giriyor bu durumda zetorda 11 numara pullukla çalışmış gibi oldu
bu durumda 65 beygir case 84 beygir zetora boyun eğmemiş :D

Bu videodan bisey olmaz anlasilmazda.zaten batsaymis pulluklar bu seferde kesekten yuruyemiyecekmis motorlar.Birde hani alpler iyi batiyordu

• Beğen
İbrahim bende ayni kanidsyim ve burada yazdim baharda deneyin ve burda paylasin die.Millet diyor ya zetordan soguttunuz kına geldi diye.o arkafaslarda baska motorlara antipati duymamizi sagliyor.neyse herkesin motoru kendine baki 50 cm den surer biz burda 25 cm de takiliriz

Aynen öyle abi zetoru olan zetoru, katırı olan katırı över abi [emoji1]

• Beğen
Abi beni ben kendimi yanlış anlatıyorum sanırım, Tohadın toprağı sert olabilir, burda anlaşalım, ama bahar gelir sürüm mevsiminde zetorla hangisi yarıştırılıyorsa aynı tarlaya çıkarılır, ak zetor, gara mf belli olur. Yoğsa 1 yıl da geçse 1 arpa boyu yol alınmaz bu tartışmada
Msjimda zetordan bahsetmedim ki :) ulan su kazovada yoh ki bi zetor 2 sene geldiler balya yaptilar biraz surum yaptilar sonra geri sivasa gittiler

Arkadas dalgamı geçiyorsunuz bukadar insanla anlamıyorum ki. Birde bacakla ölcüyoruz diyorsunuz şakamısınız [emoji2] Kusura bakmayın ama benim veya bizim traktör ölçme/kıyaslama videolarımızda, nadasımızda bundan çok farklı.

Zetor gerçekten eşşizmiş, batmayan pulluğu bacakla ölçtürüyor [emoji3]

• Beğen
Tepkiler: aaysberkk
Keske hiç surmeseymissiniz.Tarlayi kepaze etmissiniz ordan verim fln alinmaz.Çıkan o kesekler baharda nasil dagitilir nasil hallolur Allah bilir.Nadas nadasa benzememis pulluk randimanli batmamis motorlar vitesini bulup devrini alip gidememis.Baki senin harbi nadas denemen yagis olursa bahara olmassa baska bahara kaldi
Karalama oldu bizimkisi kar veya yağmur yağarsa baharın bi daha döndereceğiz.. Kuraklık olunca böyle yerler hep böyle kazık gibi..

• Beğen
Tepkiler: arapörenli

Msjimda zetordan bahsetmedim ki :) ulan su kazovada yoh ki bi zetor 2 sene geldiler balya yaptilar biraz surum yaptilar sonra geri sivasa gittiler

Abi hatlar filan komple karıştı ellaham ki [emoji1] Zetor Sana yakın olarak Amasya'da çok var bak abi ordan bir fikir edinebilirsin Oluz köyü komple zetorcu

• Beğen
Tepkiler: UÖZKAN.77
video yu baştan sona izledim casenın pulluk kulaklara kadar çoğu yerde batıyor ama zetorunki sadece uçlarından az fazlası giriyor bu durumda zetorda 11 numara pullukla çalışmış gibi oldu
bu durumda 65 beygir case 84 beygir zetora boyun eğmemiş :D
Yer kazık gibi ne yaptıysak batmadı üstüne çuval attık yine olmadı yağmur yaş yok çoğu yerde çizip gitti..

Abi hatlar filan komple karıştı ellaham ki [emoji1] Zetor Sana yakın olarak Amasya'da çok var bak abi ordan bir fikir edinebilirsin Oluz köyü komple zetorcu
Sivasta bi tane aga var adi ugur biraz genc heralde ciftligi falan var aynali carsida dukkanlari varmis. Onun kahyasi vardi bizim koylu 5,10 yil calisti o getirmisti zetorlari buraya sezonda balya yapti tarlalarinida surdu geri sivasa donmustu hatta birini bi 30 km tokat merkeze ben goturmustum

• Beğen
Tepkiler: YİGİDO

o vıdeoda bacak olctugu derınlık casenın pulluk ızı gıbı sankı cunku zetorun pullugu batmıyorr cızdırıp gelıyorr arka kulak cok batsın ız derın surulmus gıbı gorun sun dıye orta kol cok acık cunku pullugun on demırı yere temeaz etmıyorkıı oyuzdene pulluk gotunun ustunde gıdıyor yanlısım varsa duzeltınn

Sivasta bi tane aga var adi ugur biraz genc heralde ciftligi falan var aynali carsida dukkanlari varmis. Onun kahyasi vardi bizim koylu 5,10 yil calisti o getirmisti zetorlari buraya sezonda balya yapti tarlalarinida surdu geri sivasa donmustu hatta birini bi 30 km tokat merkeze ben goturmustum

Uğuru duydum tek zetorla deneme yapıp sonra tüm traktörleri zetora çevirmiş sanırım, sürüş tecrübene dayanarak nasıl motur yorum yapabilir misin