Pick-up konusunda görüşleriniz

Direct drive john dereenin kendi uretimi mi ? Nasil bir sistem bahsedebilirmisin ?
[video=youtube;nhZXABGHelg]https://www.youtube.com/watch?v=nhZXABGHelg[/video]

Sistem güzel, çift kavrama, vites geçişleri, ECU tarafından kontrol ediliyor.Helisel dişli yük taşıma kapasitesi yüksek olur.
CVT ve Steyr S-Matic benim daha çok hoşuma gidiyor.CVT şanzımanda helisel dişli, aktarma kasnak hareketiyle sağlanıyor.Test edip verimliliğinin ne olduğunu bilmiyorum.
Motor konusunda Optum CVX gibi elektronik kontrollü turbo motor kullanmıyor.Ayrıca Optum egzoz freni geliştirmesiyle teknoloji ödülü aldı.Ne hikmetse hala fuar geziyor.:)

Arkadaslar ben sudandayım burda bi insan eline biraz para gectimi 4x4 hilux alir biraz daha gectimi land crusier prado alır iyice parayı bulunca V8 motor land crusier alır. Hilux iyi ve konforlu arac cöl sartlarinda iyi ama arazi ve çöl icin L200 daha iyi. Neden tutulmuyor derseniz dünyanın en konforsuz araclarindan biri. Cok cok asiri zorlu sartlarda kullanyacaksaniz ofrod falan yapmayacaksaniz hiluxü alin gecin binek olarak da kullanirsiniz. Yok normal binek aracimin yanisira haftasonlari dağda daşda gezecem dersenz o zaman isin rengi degisir l200 süperdir. Bizim burda 4x4 tek kabin l200 var personel kullansin diye aldik 4 senedir tepe tepe insanlıktan çikmis gibi kullaniyorlar Hamdolsun bir problem yok

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

L200'pin bir kısmında Mitsubishi Pajero altyapısı var Subaru'dan sonra elektronik kontrollü en iyi çekiş ondadır.

İş gereği sürekli pickup ile seyehat etmek durumundayım. Ayrıca yeni kasa Hilux pickup sahibiyiz. Hilux un avantajı ikinci el piyasasının ve kendisinin dengi pickuplardan sağlam olması. Yeni kasa görünüş itibari ile güzel olsa da arazi ya da düz yok farketmeksizin rahatsız bir araç. Makaslar çok sert, ön amartisör de..

Toz alma sorunu var, buna çözüm bulundu. Arka koltuk altında delikler tıkanınca toz almıyor.

Ford Ranger, Mıtsubıshı L200, Ford Ranger, Toyota Hılux ve Isuzu D-max, bu saydığım araçlara sürekli biniyorum. L200 lerin arkası çok dar. Hilux az daha geniş bir oturuma sahip, Ranger da Hiluxa yakın bir konfora sahip. Arkası en geniş ve rahat olanı Isuzu D-max. Diğerlerine göre de daha az sarsıyor. Arazisi de fena sayılmaz. Yaklaşık 8 aydır herhangi bir sıkıntı da çıkarmadı. Eş dostta var ise Isuzu D-Max'ı deneyin derim. Sağlamlık konusunda ise Hilux her zaman önde, ama yeni kasa çok sallıyor. Ssanyong, Amarok konusunda fikir sahibi değilim.

• Beğen
Tepkiler: kandemir_06
L200'pin bir kısmında Mitsubishi Pajero altyapısı var Subaru'dan sonra elektronik kontrollü en iyi çekiş ondadır.
54d1c17b915bed7d638d10b8700c8552.jpg

Sudanın harici türkiyede de var bizim yükselttik ofrod lastiği taktık. Bu arabanın altı biyere oturmadığı tekerlerin yerle temas ettiği müddetçe biyerde kalma ihtimali yok.

• Beğen
Tepkiler: Yaşar Akgün
[video=youtube;nhZXABGHelg]https://www.youtube.com/watch?v=nhZXABGHelg[/video]

Sistem güzel, çift kavrama, vites geçişleri, ECU tarafından kontrol ediliyor.Helisel dişli yük taşıma kapasitesi yüksek olur.
CVT ve Steyr S-Matic benim daha çok hoşuma gidiyor.CVT şanzımanda helisel dişli, aktarma kasnak hareketiyle sağlanıyor.Test edip verimliliğinin ne olduğunu bilmiyorum.
Motor konusunda Optum CVX gibi elektronik kontrollü turbo motor kullanmıyor.Ayrıca Optum egzoz freni geliştirmesiyle teknoloji ödülü aldı.Ne hikmetse hala fuar geziyor.:)

Rakami diger rakiplerine gore yuksek olsa gerek

Katılıyorum.Azıcık para olsa Volvo XC90 alacağım.:)

Cok guzel arac ancak , ben hayatta jeep tarzi araba almam herhalde . Benim cok istegim jeep rubicon yada volkswagen touraeg di , ancak bi suru para veriyorsun , yeri geliyor yaninda calsian adam ustu basi gres yagli , yanina bindiriyorsun . Amaroka hadi bu pickup ya bisi olmaz diyorsun . Ama jeep olursa onda baya icim acir .

Arkadaşlar bilen varsa yardımcı olsun lada niva nasıl araç?? Arazi performansı gücü yakıtı parça dayanıklılığı falan nasıl

Temiz ve modelli bulursan iyi fakat eskilere hiç bulasma çevremden duyduğum kadarıyla kronik sorunları olan bir araç..suzukiyi tavsiye ederim japon malı sonuçta yağını suyunu değiştir ömürlük araç parça sıkıntısı da yok hem bulunabilir hem ucuz

Arkadaşlar bilen varsa yardımcı olsun lada niva nasıl araç?? Arazi performansı gücü yakıtı parça dayanıklılığı falan nasıl

Lada Niva arkası kısa olduğu için arazide başarılı ô çamur arka kum için tasarlanmış difransiyel takılı. Çabuk conta yakar model yılına göre 1.6/1.7 motor ve hidrolik direksiyon mevcut.