NH TD90D'ye Kazayağı Tavsiyesi

Ynt: kazayağı tavsiyesi

Aksaklı Arkadaşın dediği gibi bizde 7 sene önce aldım Ekermak 11 li.Sadece eskidikce ayak değiştirdik.başka hiç bir sorunu yok.11 li ideal bende.komşu aldı bizim burada 13 lü.evine gidemiyordu.ara yollardan geçmiyor.11 li kazayağı kullanıcı olacak bu zamana kadar hiç bir sorun yaşamadım.yinede kendin bilirsin ama ekermak 11 li derim.

arkadaş konya malı almada...:) eğer düzgün mal istiyosan Çorum malları çok sağlamdır Amasya Merzifonda ustamız var kubotalara kazayağlar yapmakta sissrte burdan kazayağı yolluyor eğer düşünürsen istediklerini anlatıyosun ustam yapıyor..istanbul fuarından sonra cezayire mal yollamayı başardık İngilizce çevirisinide ben yaptım ORHAN GÜREL 05424139006

mustafagursacli link=topic=61329.msg688153#msg688153 date=1358594231' Alıntı:
arkadaş konya malı almada...:) eğer düzgün mal istiyosan Çorum malları çok sağlamdır Amasya Merzifonda ustamız var kubotalara kazayağlar yapmakta sissrte burdan kazayağı yolluyor eğer düşünürsen istediklerini anlatıyosun ustam yapıyor..istanbul fuarından sonra cezayire mal yollamayı başardık İngilizce çevirisinide ben yaptım ORHAN GÜREL 05424139006
neden konya malı saglam degilmiki tabiki her ustanın bi işçilik sanatı vardır ben numarayı aldım seninle irtibata geçerim abi...

birleşim tarımdangeçenlerde aysan aldım..muhteşem yapmış adam...ayrıca kazayakları falanda harika vesağlamcaydı...konya malınında iyisi yada kalitelisi var..hepsine kötü demek haksızlık olur....birleşim konya mallarının içerinde çok kaliteli..tavsiye ederim....

mustafagursacli link=topic=61329.msg708588#msg708588 date=1361782085' Alıntı:
merzifonda Güreller tarım makinalarında adam afrikaya mal satıyor

gürsaçlı benim amcada afrikaya mal satıyor ama ben ondan almıyorum niye ? çünkü afrikalılar bu malın ne oldugunu bile bilmiyorlar daha :D