2. Traktörü alacağız nh td90d var şuan hattat a90 11 mi tumosan 8105 mi

Hattat a90 yerine bütçenizi aşmayacak TD 85 yada TD 95 düşünülebilir.

Hattat bu şıklar arasında kafama yatmadı diyebilirim..

Yine Tümosan 8105 olarak sıkıntı olmaz diyemem, lakin çekiş ve güçlü hidrolik kolları işimize yarayabilir, bakımlı ve makul saatte düşünülebilir..

Tümosan olarak eski modelleri daha sağlam ve sorunsuz, işimize yarayacaksa bakımlı olması şartıyla 1998 - 2008 model gibi beyaz jant 82-80 veya 2007-2008 model gibi beyaz jant 90-80 bakılabilir. Bunlar Iveco motor, carraro ön dingil. Sağlam ve güçlü yapıda.

Hattat a90 yerine bütçenizi aşmayacak TD 85 yada TD 95 düşünülebilir.

Hattat bu şıklar arasında kafama yatmadı diyebilirim..

Yine Tümosan 8105 olarak sıkıntı olmaz diyemem, lakin çekiş ve güçlü hidrolik kolları işimize yarayabilir, bakımlı ve makul saatte düşünülebilir..

Tümosan olarak eski modelleri daha sağlam ve sorunsuz, işimize yarayacaksa bakımlı olması şartıyla 1998 - 2008 model gibi beyaz jant 82-80 veya 2007-2008 model gibi beyaz jant 90-80 bakılabilir. Bunlar Iveco motor, carraro ön dingil. Sağlam ve güçlü yapıda.
1400 saatte 2014 8105 kendi orijinal lastikleri üzerinde %70-%80 lastik durumu kafama yattı gibi bu traktör aşırı ağır işe sokmayacagim zaten nh ile koşacağım için

• Beğen
Tepkiler: Mustafaşahin
1400 saatte 2014 8105 kendi orijinal lastikleri üzerinde %70-%80 lastik durumu kafama yattı gibi bu traktör aşırı ağır işe sokmayacagim zaten nh ile koşacağım için
Düzgün bakımlı ise alınabilir, TD 90 dan hatta TD 100 den bile hissedilir derecede güçlü motor 8105. 16 ileri 16 geri vites olanları şanzıman olarak daha iyi diye biliyorum.

• Beğen
Tepkiler: Mustafaşahin
Tümosan gerçekten çok çekiyor buna kimse laf edemez çekmiyor diyen yalan konuşur , ama diğer durumlarına bende bişey demiyorum gerçi bu birazda kullanıcı ve şans işi , şans derkende şöyle diyeyim artık herşey çok seri üretim olunca tabiri caizse dandikleşti mesela 98 model 70-56 nın el gazı düzgündür ama ilk çıkan mavilerinkiler sallanır saçma sapan , bu iki traktör arasında tümosan derim , ama bir kullanıcısı olarak TD den devam etmeniz daha iyi olabilir , birde 70 i ara işe kullansanız 90 da var neden bir daha aynı güçleri düşündünüz , şöfer olarak imkan varsa yeterli geliyorsa bilemem tabi , birde marka olarakda en azından tümosan daha çok önde , klasikler daha çok tutuluyor ama ozamanda 70-56 daha konforlu derim modele rağmen 😁

Tumosanda şanziman sorunu var gibi duyumlar aldık hattatla ilgili çok bi fikrim yok 4 çeker minimum 80 beygir traktör alacağız 600 bütçe var 600 dönüm kuru tarım yapıyoruz
Bensenin yerinde olsam timosan alırım şanzumanla ilgi herhamgi bir arızanın oluşacağını pek kolay kolay sanmıyorum iksi dide türk markası ama timosan daha eski ve tecrübrli bir marka hattat srktörde daja yeni

8195 Tümosan kullanıcısı olarak Tümosan öneririm arıza çıkarması biraz şans işi birazda kullanıcı hatası bir kere şanzıman yedik bizden kaynaklı ilk aldığımızda olmuştu şanzıman ile arka defransiyel bir sanıyorduk değilmiş şimdiye kadar ağır bir arıza vermedi
100 lük 110 luk çogu motordan seri

• Beğen
Tepkiler: İSMAİL TUTAR