Mazot ve Benzin Fiyatları (En ucuz istasyonu nasıl bulurum?)

21.12.2020
1,458
2,218

Değerli abilerim belki bilip kullananlar vardır. Belki benim gibi merak edenler vardır da istasyon istasyon gezip fiyat mı soracağız diyorsunuzdur. Evet bende bu düşüncedeydim.
Lakin nette denk geldiğim bir bilgiyle; kendi ilimiz yada ilçemizdeki tüm petrol istasyonlarının güncel fiyatlarını listeleyebiliyormuşuz.

EPDK (Anlık) İstasyon Pompa Fiyatları

https://www.epdk.gov.tr/Detay/PompaFiyatlari?ddlIl=ED%C4%B0RNE&ddlIlce=KE%C5%9EAN&ddlDagitici=&txtBayi=&txtCaptcha=32516 adresi Bayi Otomasyon Sisteminden gelen fiili fiyatları göstermektedir. İl ve İlçenizi seçip, Güvenlik kodunu girmeniz yeterli. Ayrıca Excel dökümü alma imkanıda var. Benden söylemesi.

0.png

2. bir seçenek olarakta https://www.benzinlitre.com/turkiye/istasyon-fiyatlari/edirne-kesan--akaryakit-istasyonlari++disel adresi de işe yarar gözüküyor. Fakat fiyatlar tam güncel değil yani biraz eski fiyatları vermiş. Bu sitenin güzel yanı; sarı butona basınca petrol istasyonlarının konumunu gösteriyor oluşu. Bir buton ile haritada ki konuma erişebilirsiniz.
Hayırlı ve bereketli işler dilerim.

1.png

• Beğen
Tepkiler: Yenikentli123

Ulen zamdan haberim yok fiyata da bakmadım doldur dedim 150 TL aldı pompacı ya bu kadar almaması lazım depo dolu dedim zamdan haberin yokmu abi dedi fişi elime verince dankkkk...

Istasyon rafineriye ne kadar yakinsa orada biraz farkeder fakat artik bir onemi yok mazot=Benzin fiati oldu ciftci pazarci esnafi nakliyeci basta olmak uzere hepimiz hapi yuttuk. Petrole bagli urunlerede yarindan itibaren ekleme yaparlar.Kamu kenelwri bir turlu doyuramiyoruz.Sadece vergi zam ve cezalarla devlet yonetilir hale geldik
Bu işin mokunu çıkardılar oturdugu yerden mobeseden bana park cezası kesmiş ilginç olan bu 17 günlük yasaktan önce oldu olay hafta sonu idi cumartesi günü yasak var postaneye kargo gelmiş cuma evde bulamamış not bırakmıs saat 15.30 kadar alın diye ise giderken uğradım 4 bilemedin 5 dk. Sürdü dönmem Yol boş tek tük arac var sağ kaldırma yanaştım yanımdan kamyon geçer onun yanındanda tır geçer neyse biz bindik gittik anaa e devlete bi giriş yaptık dün park cezası normal zamanda araçtan bile inmiyolar kaç defa şahit oldum camı açıp foto çekiyor devam turla gel başka sazan varmı park eden al baştan milletin ekmeğine kan dogruyorlar nefret ettim artık ulan zorun ne Bee yoğunluk yok araç yok insan yok caddede saysam on araba insan ya var yok meydanda bu nedir yaa

• Beğen
Tepkiler: 1011011