MASSEY FERGUSON 3635, CASE İH JX 80, ERKUNT SERVET 80.3 LÜKS SİZCE HANGİSİ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ynt: MASSEY FERGUSON 3635, CASE İH JX 80, ERKUNT SERVET 80.3 LÜKS SİZCE HANGİSİ?

Abisi işinize bakın bu konuya daha fazla yorum yazıp benim asabımı bozmayın.böyle cavil hareketlerden hoşlanmam.dikkat ettiyseniz orada şehir:akyazı yazıyor.yani Sakarya/akyazı.

Ynt: MASSEY FERGUSON 3635, CASE İH JX 80, ERKUNT SERVET 80.3 LÜKS SİZCE HANGİSİ?

ömer_54 link=topic=58981.msg636101#msg636101 date=1349294356' Alıntı:
Abisi işinize bakın bu konuya daha fazla yorum yazıp benim asabımı bozmayın.böyle cavil hareketlerden hoşlanmam.dikkat ettiyseniz orada şehir:akyazı yazıyor.yani Sakarya/akyazı.
Bizlerde Birşeyi Uzatıp Veya Uzatmak İsteyen İnsanlar Değiliz İlgilenmiyoruz Sizinle Yazabilir Birşey İfade Etmez Akyazı Yazması Lütfen Kullandığınız Kelimelere Dikkat Ederseniz Sizin Adınıza Seviniriz....

ömer_54 link=topic=58981.msg636101#msg636101 date=1349294356' Alıntı:
önce adam olacaksın yok öyle ' ' ali kıran başkesenlik ' ' akyazı yazsa ne olur yazmasa ne olur? 2 gündür millet senin sorun üzerine sana yardımcı olmak için cevap veriyorlar. ama kabadayı bir tavırla azarlamaya kalkma burası o işlerin yeri değil sorduysan her türlü cevabı da alırsın kaldı ki kimse anormal bir cevap vermemiş bildiklerini aktarmış

Adamlığı ben sizdenmi öğrecem birader.laflarınıza dikkat edin yuttururum o lafları size meson sesinizi oturun daha fazla Kılıçkeser etmeyin beni.bu konuya bi daha yorum yazanın .................. anladınız ne demek istediğimi!

ömer_54 link=topic=58981.msg636111#msg636111 date=1349295971' Alıntı:
Adamlığı ben sizdenmi öğrecem birader.laflarınıza dikkat edin yuttururum o lafları size meson sesinizi oturun daha fazla Kılıçkeser etmeyin beni.bu konuya bi daha yorum yazanın .................. anladınız ne demek istediğimi!
bak beşer bir varlık olan insana ' ' adam ol ' ' demek kötü bir şey değildir aksine sonuca varabilirse çok güzeldir niye sinir yaptın. nasıl yutturacakmışsın ' ' o lafları ' ' merak ettim bildiğim kadarı ile tıbben mümkün değil. yorum yazıp yazmamaya sen asla karar veremezsin bu karar sitenin yöneticilerinindir gerekirse kilitleyerek konuyu yorumlara kapanır. o noktalı kısımda eğer senin seviyendeki ' ' insan ' ' lardan bekleneni kastediyorsan çok normaldir şaşırmadım

Ben lafı ortaya attım özellikle bir kişiye değildi.sen şimdi ben noktalı yeri koymamama rağmen tekrar bu konuya yorum yaptın.o zaman o noktalı yerler sana gelmiş oldu.benim yapabileceğim bişey yok.sen kendi kendine yaptın.şimdi oturda o noktalı yerleri kendin doldur. Yardıma ihtiyacın olursa beni çağır yardım ederim.

akbulut link=topic=58981.msg635672#msg635672 date=1349191550' Alıntı:
BENDE OYLE DÜŞÜNMEDİM AMA. PARA VERİRKEN PERKİNSLİSİNE VERİRİM SİSU İLE OLANIN NEYİ VARKİ. PERKİSTEN DAHA MI İYİ YANİ.
yahu 2003 yılında bi valtrayla çıktı sisu motor 8 senede dünya devi oldu hee ondan mf 5400 serisinde uzel ve erkunt perkins motorda

ömer_54 link=topic=58981.msg636117#msg636117 date=1349297360' Alıntı:
Ben lafı ortaya attım özellikle bir kişiye değildi.sen şimdi ben noktalı yeri koymamama rağmen tekrar bu konuya yorum yaptın.o zaman o noktalı yerler sana gelmiş oldu.benim yapabileceğim bişey yok.sen kendi kendine yaptın.şimdi oturda o noktalı yerleri kendin doldur. Yardıma ihtiyacın olursa beni çağır yardım ederim.
yok sağol sen seviyeni belli ettiğin için belli zaten orası ama en basit bir sözle kötü söz sahibinindir deyip geçiyorum senle uğraşacak değilim zaten az sonra banı yersin

phantomerkunt link=topic=58981.msg636119#msg636119 date=1349297639' Alıntı:
yok sağol sen seviyeni belli ettiğin için belli zaten orası ama en basit bir sözle kötü söz sahibinindir deyip geçiyorum senle uğraşacak değilim zaten az sonra banı yersin
bırak kardes buyuk olsa bıraz olgun olsa bole cocukca laflardan kacınırdı. tartısmaya hıcc gerek yok. bızım TRAKKULUB ' umuz sevıyelı ve bı o kadarda dısıplınlı kendınızı yordugunuza deymez. yasımdan buyuklere saygım sonsuz. abılerım kardeslerım yanlıs anlamayın. 3 gundur bu konuyu takıp edıyom. mfden ta tıra gecmıs trakkulubu zap ettı mubarek.

Ne demek banı yersin türkçe konuş.yani şurda bir konuyu merak edip öğrenmeye çalışıyoruz.millet konuyu saptırıp beni çileden çıkartıyor.birde ben sitede şuna dikkat ettim çok çoluk çocuk var.yani bu işlerde tecrübe sahibi küçük yaşta ufaklıklar var.ben burda hiç kimsenin verdiği bilgiye sen yanlış biliyorsun diye direk yorumuna yorum yapmadım.ama yukardaki tıfìl hemen araştırmadan atladı verdiğim bilgilere.yani olayın başlangıcı ben değilim.

ömer_54 link=topic=58981.msg636126#msg636126 date=1349298950' Alıntı:
Ne demek banı yersin türkçe konuş.yani şurda bir konuyu merak edip öğrenmeye çalışıyoruz.millet konuyu saptırıp beni çileden çıkartıyor.birde ben sitede şuna dikkat ettim çok çoluk çocuk var.yani bu işlerde tecrübe sahibi küçük yaşta ufaklıklar var.ben burda hiç kimsenin verdiği bilgiye sen yanlış biliyorsun diye direk yorumuna yorum yapmadım.ama yukardaki tıfìl hemen araştırmadan atladı verdiğim bilgilere.yani olayın başlangıcı ben değilim.
sen bu sıtede yenı oldugun bellı. burda kımse kımsenın yasına bakmadan sevgı ve saygı ıle bırbırıne yardımcı oluyor. abılerımız bıze yol gosterıyo bılgılerını paylasıyo. sen daha bılıp bılmeden konusuyon. madem o kadar buyuksun profılıne yazda gorelım yasını sonra abıde derız amcada derız...

ömer_54 link=topic=58981.msg636040#msg636040 date=1349289899' Alıntı:
Ben araştırmamı yaptım arkadaşım bence sen araştırma yapmalısın.casenin yetkilileri jxc serisini türkiyeye 8+8 vites olarak sunduklarını açıkladılar bunu türkiyede yapılan fuarlardada durum bu şekilde.ben bu konuyunun bu şekilde olduğunu çok yerde okudum.araştırma yaparken fazla açılmaya gerek yok.yani yurt dışındaki casenin jxc serisi bizi alakadar etmez.biz türkiyede yaşıyoruz bizi buradaki jxc serisinin özellikleri ilgilendirir.evet yurt dışında 12+12 vitesdir ama türkiyeye 8+8 sunulmuştur.ayrıca mf 3600 serisinin var.24+24 vites olanlarda power shuttle ve speed shift opsiyonu mevcuttur.ayrıca bu modellerde vites topuzunun başında bulunan düğme ile vies değiştirme imkanıda var hiç debriyaj pedalına basmadan yine buda opsiyonlar arasında
hemşerim kalite meraklısı biri olarak gerek izmir fuarına gerekse bursa fuarında dah 15 gün içinde gördüm bu case nin yeni serilerini ucuzlatmak için car dişlisis bir diferansiyel koymuşlar bilhassa baktım çin malı yani ls traktörün diferansiyeli aynı diferansiyel new holland t 480 de de var inanmayan alsında görsün o kadar zayıf bir diferansiyel ki eskisi 3500 kg kaldırma kapasiteliyken yenisi 2150 kg yalan diyenin alnını karışlarım

Abisi kes sesini ayarımı bozma benim.senin başlarım seviyene.evet ben tır şöforlüğüde yapıyorum.ben orada örnek olarak gösterdim tırı sonuçta ikisininde motor şanzıman diferansiyli var.kışın tır kullandığım yerlerdede sen yaya gezemezsin Maharashtra düşerde kırarsın çanağını!

Konuyu Saptıran Farkındaysanız Sizsiniz, Saygısızlığınız da Bunun Cabası... Tamam Ben Bir Yanlış Yapmış Olabilirim, Siz Madem Büyüksünüz Üslubu Ile Bak Kardeşim Bu Böyle Degil, Böyledir Diyerekten Düzeltmeniz Gerekirdi, Yaşınız Doğrultusunda...
Yakışmıyor Böyle Birine Bu Üslupla, Kötü Sözler Etmek...
Zaten Fazla Söze De Gerek Yok, Yazılanlardan Bile Anlaşılıyor Hersey...

Arkadaslar Sizlerede Tesekkür Ediyorum...

Bu Arada Konu Amaç Dışına Çıktığı İçin Kilitlenecektir En Yakın Zamanda...

Kusura bakmayın ama çok cahil adamlarsınız.ben behind bilip bilmeden konuşmuşum birader anlat bakayım.bilmediğimi konuşmam zaten ama bildiğimide iyi araştırıp söylerim.

Ben zaten konu kilitlensin diye bekliyorum.bizde bişey sirup öğreniriz diye konu açtık ama bilende bilmeyende kafasına göre yazdı.o bişey değil soruma cvp ta alamadım doğru düzgün.konunuyu noktalamaya çalışıyorum hala daha tartışmaya çalışıp uzatıyorsunuz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...