Landini Tumosan kapismasi

yok canım kardeşim bende powerfarm 100 war o kaportayı çok sevdiğim için değiştirmek dahii istedim fiyat çok yüksekti. eğer şahıs kendisi değiştirmediyse fabrikadan çıkışlı yok
Resimde ayni kaportanin 5h90 ve 5h100 olanindan var.
d753507eb8200ed60194bbfe7ebf0f34.jpg

Hocam ben sana Landini yi kötülüyorsun falan demedim sen kötülesende benim için bişey değişmez çünkü ben bu makinayı 5 yıldır kullanıyorum ve çok memnunum herşeyini biliyorum.Benim demek istediğim traktöre uygun ekipman uygun vitesde kullanıldığı müddetçe çok yakması için bir sebep yok.İkincisi bu traktör 92 hp yani 100 ün üzerinde değil siz Landini kullanıcısı değilsiniz ve bu makinanın çok yakacağını idda ediyorsunuz ben Landini kullanıcısı olarak buna inanmamı beklemeyin çünkü 5-12 pullukla 85 litre ile 60 dönüm yer sürüyorum hemde seri birinci vitesde şimdi çok mu yakmış oluyor...?
Ben çok yakacağını düşünüyorum dedim traktör hızlı gidiyor tarlada buda insanın aklına bunu getiriyor. Ayrıca büyük traktör her zaman çok yakar ama işde yapar.

büyük traktör birim alanda küçük traktöre göre çoğu zaman az yakar. çünkü küçükle 2 kere dolaştığınız yeri büyükle 1 kerede halledersiniz. zamandan tasarrufta cabası. büyük traktörü sadece boşta ve yolda pek fazla gezdirmemek lazım. hele de 4x4se işte o zaman çok yakar.

• Beğen
Tepkiler: Ahmeterarslann

Valla bence sen pulluğu küçült bizim burda o pulluğu td65 e takıyorlar 4×4 olanlara [emoji1] [emoji1]

Pulluğun geniş ara olduğundan dolayı tutuyordur traktörü bence. İlk videoda yavaş gibi ama lastiklerin dönüşüne bakınca iyi gidiyor yine de :)

Usta öyle diyon da benm kuzende 5556 var fiyat oda ayni pulluğu takıyor vala sinirlendim turbo aldım bugün geldi haftaya taktircam :)