Kubota nasıl bir traktördür? Geniş bilgi verebilecek olan var mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ynt: Kubota nasıl bir traktördür? Geniş bilgi verebilecek olan var mı?

SAYIN PHANTOM ERKUNT SİZ BİR MARKANIN AVUKATI DEĞİL BU FORUMUN BÖLÜM BAŞKANLARINDAN BİRİSİNİZ...
Kubotanın sorunlarını maşallah bizden iyi biliyosun heralde bak amacın üzüm yemek olsun bağcıyı dövmek değil sana 50 kere dedim mf 6400 serisi traktörlerde bu sert geçiş vardır diye ancak nedense karalama yapmaya çalışıyorsun ......Senden kendi traktörlerinle ilgili kullandığın gördüğün makinalalrla ilgili bilgi vermeni isteriz ....

mustafagursacli link=topic=55238.msg588452#msg588452 date=1336026166' Alıntı:
SAYIN PHANTOM ERKUNT SİZ BİR MARKANIN AVUKATI DEĞİL BU FORUMUN BÖLÜM BAŞKANLARINDAN BİRİSİNİZ...
Kubotanın sorunlarını maşallah bizden iyi biliyosun heralde bak amacın üzüm yemek olsun bağcıyı dövmek değil sana 50 kere dedim mf 6400 serisi traktörlerde bu sert geçiş vardır diye ancak nedense karalama yapmaya çalışıyorsun ......Senden kendi traktörlerinle ilgili kullandığın gördüğün makinalalrla ilgili bilgi vermeni isteriz ....
bölüm başkanlığını vurgulayıp durmana gerek yok ne gibi görevlerimiz olduğunu biliyorum ben kaç kere daha yazacağım mesajımı oku kullanmadığım bir traktör dedim bir de konuyu açan üyenin mesajına bak kullanan kullanmayan herkesten yorum bekliyorum demiş bende gördüğüm kafamda oluşan görüşleri yazdım adı üstünde YORUM YORUM yorumun tarifi:kişisel görüştür kişiden kişiye değişir benim elimde şu anda 286 gold ve 3085 phantıom var istediğin bir bilgi varsa bu makinalar ile ilgili sor sana açıklama yapayım ayrıca bir markaya avukatlık yapmam söz konusu değil bu siz olmayasınız ' ' kişi kendinden bilir işi ' ' nerede bir konu olsa birisi traktör alacam dese veya benim makinada şu var bu yok dese kubota tellallığı yapan siz bana bu nitelikleri yakıştıramazsınız.

BÖLÜM BAŞKANI her yerde senin gibi yapmaz senden başka böyle davaranan varmı eğer bu sitedekji amacın bilgi edinmek öğrenmek ise 1 sayfa önce ne güzel davette bulunmuşum ne ortamı geriyosun ben kendime yakıştığı üzere davette bulşundum peki ya SEn?

mustafagursacli link=topic=55238.msg588462#msg588462 date=1336028086' Alıntı:
BÖLÜM BAŞKANI her yerde senin gibi yapmaz senden başka böyle davaranan varmı eğer bu sitedekji amacın bilgi edinmek öğrenmek ise 1 sayfa önce ne güzel davette bulunmuşum ne ortamı geriyosun ben kendime yakıştığı üzere davette bulşundum peki ya SEn?
istersen burada yeter bu konu adamın konusuda mahvoldu ortamı gerenin kim olduğu önceki mesajlardan ve daha önceki konularda ki çıkardığınız tartışmalardan belli

phantomerkunt link=topic=55238.msg588464#msg588464 date=1336028234' Alıntı:
istersen burada yeter bu konu adamın konusuda mahvoldu ortamı gerenin kim olduğu önceki mesajlardan ve daha önceki konularda ki çıkardığınız tartışmalardan belli
sana bu mesajı yazma hakkını kim verdi ? bu sitede ben Murat yüzünden çok çiledcen çıktım onun hakkında yorum dahi yapmıyorum bu aralarda sen sivriliyosun daha dün üye oldun beni eleştiremessin haddini bil !

Kaç konu açtın ? :
İnsanlara neyin bilgisini verdin ?
Hangi konularda bilgin var?

ben kaç defa mülkiyetle hayvancılıkla ilgili konu açtım birini okudunmu ancak Çekişme videosuna yorum yap avukatlık yap bu değil bu siteni,n amacı

mustafagursacli link=topic=55238.msg588465#msg588465 date=1336028401' Alıntı:
sana bu mesajı yazma hakkını kim verdi ? bu sitede ben Murat yüzünden çok çiledcen çıktım onun hakkında yorum dahi yapmıyorum bu aralarda sen sivriliyosun daha dün üye oldun beni eleştiremessin haddini bil !
KİM DÜN ÜYE OLMUŞ ATIP TUTUYORSUN BEN BU SİTEYE 09 Ocak 2008 TARİHİNDEN BERİ ÜYEYİM VE O TARİHTEN BU YANA DA AKTİFİM ATIP TUTTUĞUN HER YANINDAN BELLİ SENDEN İZİN Mİ ALACAM MESAJ YAZARKEN ESAS SEN KİMSİNKİ TEHDİT EDİYORSUN SANA BU TEHDİT HAKKINI KİM VERDİ ÇİLEDEN Mİ ÇIKIYIN BAŞKA BİR YERDEN Mİ BİLEMEM ŞU TEHDİTKAR VE EMRİVAKİ MESAJLARINDAN ÖTÜRÜ ÖZÜR BEKLİYORUM

phantomerkunt link=topic=55238.msg588468#msg588468 date=1336028702' Alıntı:
KİM DÜN ÜYE OLMUŞ ATIP TUTUYORSUN BEN BU SİTEYE 09 Ocak 2008 TARİHİNDEN BERİ ÜYEYİM VE O TARİHTEN BU YANA DA AKTİFİM ATIP TUTTUĞUN HER YANINDAN BELLİ SENDEN İZİN Mİ ALACAM MESAJ YAZARKEN ESAS SEN KİMSİNKİ TEHDİT EDİYORSUN SANA BU TEHDİT HAKKINI KİM VERDİ ÇİLEDEN Mİ ÇIKIYIN BAŞKA BİR YERDEN Mİ BİLEMEM ŞU TEHDİTKAR VE EMRİVAKİ MESAJLARINDAN ÖTÜRÜ ÖZÜR BEKLİYORUM
Sitemizde Büyük Harf Kullanımı Yasaktır...

Emin Nerden Açtın Şu Konuyu... Bu Kubota Konusunda Bazı Kişiler Arasında Kırgınlıklar Oluşacak, Konunun Kilitlenmesini Talep Ediyorum

keşke bazı nduum
omerfarukkoc link=topic=55238.msg588475#msg588475 date=1336030421' Alıntı:

Emin Nerden Açtın Şu Konuyu... Bu Kubota Konusunda Bazı Kişiler Arasında Kırgınlıklar Oluşacak, Konunun Kilitlenmesini Talep Ediyorum
keşke kçük harflerde bazen yasak olsa ;D
konunun kilitlenmesine gerek yok.doğan gayet açıklamış.yavuz ve musatafada teşekkür etmiş.yani bayisi yazmış kullanıcısı o fikre katılmış.gerekli ve yeterli bilgi olduğunu düşünüyorum.kullanıclardan diğer markaları karıştırmadan hangi toprak yapısında hangi aletle ne kadar yaktıklarını,bakım maliyetlerini ve şurası bana göre şöyle olsa daha iyi olurdu gibi yorumlarını eklerse süper olur.hem emin sorusuna tam cevap alır,hemde forum amacına hizmet etmiş olur ok-*-s

gokhanozkan link=topic=55238.msg588478#msg588478 date=1336030787' Alıntı:
keşke bazı nduumkeşke kçük harflerde bazen yasak olsa ;D
konunun kilitlenmesine gerek yok.doğan gayet açıklamış.yavuz ve musatafada teşekkür etmiş.yani bayisi yazmış kullanıcısı o fikre katılmış.gerekli ve yeterli bilgi olduğunu düşünüyorum.kullanıclardan diğer markaları karıştırmadan hangi toprak yapısında hangi aletle ne kadar yaktıklarını,bakım maliyetlerini ve şurası bana göre şöyle olsa daha iyi olurdu gibi yorumlarını eklerse süper olur.hem emin sorusuna tam cevap alır,hemde forum amacına hizmet etmiş olur ok-*-s
Onlara Bişey Demiyorum, Yavuz Abinin Doganbeyin Yazdıklarına Teşekkür de Ediyorum ;)
Ama phantomerkunt ' la mustafagürsacli Arasındaki Gerginlik Kötüye Gidiyor Gibi VE Ben Aramızdaki Hiçkimsenin Birbirini Kırmasını İstemediğim İçin Kilitlenmesini Talep Ettim ;)

Tartışma ortamına girmenin hiç kimseye yok biz kuzu yemeye davet ettik başkasının yaptığına diyecek bir sözümüz yok ... sanki kubota sattığı traktörden bize paramı veriyor amacımız bilgi paylaşımı

Adamlar para kazaniyor biz burda birbirimizi yiyiyoruz onun için herkes birbirine saygi göstersin insanda. Bilgisayar başinda utanma yoktur onun için uslubümüze dikat etmeliyiz ve forumu yorumlarimizla güzeleştirelim yeni üyelere örnek olalim kubatoyuda massey de new holanda. Hepimiz kulaniyoruz bu imkan meselesi imkan olsa fent almak isteriz ama malesef imkanimiz el verdmediği için ne gücümüz neye yeterse onu sevmeye çalişalim

omerfarukkoc link=topic=55238.msg588475#msg588475 date=1336030421' Alıntı:

Ben kendi isteğim ile açmadım ..İbrahim abi istedi diye açtım ;)

Yahu başlatacaksınız KUBOTAsınada diğer markalarada. !!!! Yeter yahu. Bu nedir böyle. Nedir bu tartışma ortamı. Serbest piyasa isteyen istediğini alır. Şiddetle hiddetle hiç bir şey yapılmaz. Herkesin görüşüde kendinedir. Konu falan da kilitlenmeyecektir. Hepiniz okumuş adamsınız. Biriniz devlet memuru birinizde tıp fakültesi öğrencisisiniz. Bu sitede KUBOTA ile ilgili bir konu olduğu zamanda tartışma çıkmasın arkadaşlar. Yoksa şu fikir oluşacaktır. Meyve veren ağaç taşlanır. Yapmayın gözünüzü seveyim. Sen ERKUNTUNLA mutlusun Mustafa KUBOTASIYLA. Bir daha KUBOTA İLE İLGİLİ TARTIŞMA İSTEMİYORUM BU BÖLÜMDE !!!. BU SON UYARIDIR. AYRICA BEN BAYİİ FALAN DA DEĞİLİM. Ben sadece internetten görerek yavaş yavaş ilgili olup daha sonra bu ilgiyi REEL ORTAMA geçirmiş bir kişiyim. Sadece yardım ediyorum. Oda markayı sevdiğimden dolayıdır. Bu demek değildir ki bayii yahut fanatik.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...