İpard destekleri hakkında

Benimde dosyam ankarada şuanda 1.grup kazananlar listesi açıklandı biz 2.gruba kalmışız galiba danışman red için posta gelmedi ise 2.gruntasin dedi

Resimler ve ekler

• Screenshot_20200226-125820_Drive.jpg
    Screenshot_20200226-125820_Drive.jpg
    758.1 KB · Görüntüleme: 106
Hocam bu avrupa birliği desteği 2020 yılında son kez verilcek eğer tekrar protokol imzalanıp uzamazsa biz 2019 yılı için destek aldık 2019 yılı için %65 hibe vardı istediğin tarım aletlerini yazıyosun tarla gösteriyosun 5 yıl boyunca sana bir liste veriyolar o listedeki bitkileri ekiceksin işte kekik, gijiberi, haşhaş, anason birsürü bitki var adını bile ilk defa duyduğum 80 tane bitki var ben anason ve haşhaşı seçtim eğer 10 yıl boyunca kalkan ürün parası alet parasına eşitse destek veriyolar 5 yıl bıyunca ekip kaldırdığında senin ayrıca sadece ekmeni istiyolar hepsi bu desteğin
Tkdk yı instegram dan takip et destek tekrar başladığında başvurursun ilanlar ordan yayınlanıyor

Hocam bu avrupa birliği desteği 2020 yılında son kez verilcek eğer tekrar protokol imzalanıp uzamazsa biz 2019 yılı için destek aldık 2019 yılı için %65 hibe vardı istediğin tarım aletlerini yazıyosun tarla gösteriyosun 5 yıl boyunca sana bir liste veriyolar o listedeki bitkileri ekiceksin işte kekik, gijiberi, haşhaş, anason birsürü bitki var adını bile ilk defa duyduğum 80 tane bitki var ben anason ve haşhaşı seçtim eğer 10 yıl boyunca kalkan ürün parası alet parasına eşitse destek veriyolar 5 yıl bıyunca ekip kaldırdığında senin ayrıca sadece ekmeni istiyolar hepsi bu desteğin
Tkdk yı instegram dan takip et destek tekrar başladığında başvurursun ilanlar ordan yayınlanıyor
Bugday ekene felan yok galıba i

Benim dosyayı red etmişler sebep fiyatlar yüksekmiş bunların piyasadan haberleri yok herhalde vermemek için elinden gelini yapıyorlar dünyanın evrakini topladım o kadar emek verdim Aksaray il koordinatörlüğü onay vermiş sen niye red ediyorsun sanki babasının parasını veriyor gavurun parası şuan çok üzğünüm

Resimler ve ekler

• 20200302_192227.jpg
    20200302_192227.jpg
    5 MB · Görüntüleme: 118