Günün İşinden Bir Fotoğraf ve Yorum

Herkese iyi akşamlar. Bir sorum olacaktı. Elimde olan pulluk 2006 model 14 aynalı klasik ünlü pulluk. Boğazlarında sap sıyırıcı mevcut değil. Mısır yerleri için taktırmak istiyorum. Daha önce taktıran var mı.? Yeni pullukların sıyırıcılarından alsam delikleri uyar mı? Bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.

Resimler ve ekler

• Screenshot_20230911_235923_Chrome.jpg
    Screenshot_20230911_235923_Chrome.jpg
    55.9 KB · Görüntüleme: 15
  • Screenshot_20230912_000115_Chrome.jpg
    Screenshot_20230912_000115_Chrome.jpg
    79.8 KB · Görüntüleme: 15
  • Beğen
Tepkiler: cemilAltan
Herkese iyi akşamlar. Bir sorum olacaktı. Elimde olan pulluk 2006 model 14 aynalı klasik ünlü pulluk. Boğazlarında sap sıyırıcı mevcut değil. Mısır yerleri için taktırmak istiyorum. Daha önce taktıran var mı.? Yeni pullukların sıyırıcılarından alsam delikleri uyar mı? Bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.
Köyde başka 14 no pulluk kullanan varsa eğer onukinde varsa sök dene yada satan yerden tek alıp denersin olursa takarsın olmazsa geri verirsin ama büyük ihtimal delik varsa uyar saçlarda numaralı satılıyor ona dikkat et

Köyde başka 14 no pulluk kullanan varsa eğer onukinde varsa sök dene yada satan yerden tek alıp denersin olursa takarsın olmazsa geri verirsin ama büyük ihtimal delik varsa uyar saçlarda numaralı satılıyor ona dikkat et
Numara olayını bilmiyordum, teşekkür ederim. Deneme yapmak için 14 numara pulluk yok. Ama başka bir pulluktan deneme yapacağım. Teşekkür ederim.

Trakya'da bu yıl kuraklıktan dolayı 100-150kg arası biçiliyor.
Bereketli olsun.
Steyr 768 de hararet sıcakta römorkla bile gitsem sürekli ortada geziyor. Benim bildiğim Steyrler hararete meyillidir yüksek sıcaklıkta çalışır. Sizce traktöre ek bir işlem mi uygulanmış bunun için yoksa gösterge mi bozuk. Kontağı açınca kalkıyor ibre.
18122016nGCTrz69ADLZa30LnGyhHqnerzgn-k4L.jpg
Gösterge kontak açılınca az bir şey kalkar ve kalkık durur.
Termostat 71 C derece ise tam dik olmaya yakında durur.

Boğaz saçları cok iyi bise
3 senedir ot çop camur tutmadı hic pulluk temizlemedim

Ekli dosyayı görüntüle 77205
Böyle tarlaya can kurban,yarı dize kadar mısır calazlı tarla, sap parçalayıcı ile iyi parçalanmamışsa saç baş yolduruyor.
Cemal , şifre ve gmail e posta iptali nedeniyle siteye girip ileti yazamıyordum.Mustafa bey halletti.Baban için geçmiş olsun,acil ve tam şifa diliyorum.

Bu çıkartmalar nasıl temin ediliyor?
Stickerları buluşmalarda dağıtıyoruz. Ancak bana özelden isim, soyisim, açık adres, telefon bilgisini atarsanız ücretsiz olarak sticker gönderelim. Ya da isterseniz ekteki resmi reklamcıda bastırabilirsiniz.

Resimler ve ekler

• FB_IMG_1476000561549.jpg
    FB_IMG_1476000561549.jpg
    70.7 KB · Görüntüleme: 21