Güncel Gübre fiyatları

Aldığınız gübre azot kaybı minimum olacak şekilde yapılmış bir ürün ama fosfor ve potasyumun fiksasyona uğramaması için birşey yaptılar orasını bilmiyorum.Eğer yapılmadıysa 15-15-15+s+zn daha uygun olabilir.

Bende önce Entec 25-15-0 alcaktım, ellerinde yokmuş. Sonra bundan aldım. Yavaş salınımlı olması ekstra güzellik. Bakalım sezonda kalitesini hissediriz umarım. :)

ENTEC 20-10-10 tonu peşin para 3250 liraya alındı.

Entec candır 8-12 hafta aralığında toprakta kalıcılığı ve bitki tarafından alınmaya devam edildiği ispatlanmış bir ürün

IMG_4402.JPG

IMG_4399.JPG

• Beğen
Tepkiler: SefaBakırcı
Entec candır 8-12 hafta aralığında toprakta kalıcılığı ve bitki tarafından alınmaya devam edildiği ispatlanmış bir ürün

Ekli dosyayı görüntüle 37166

Ekli dosyayı görüntüle 37167

Aynen öyle Emrah abi. Ürün süper. 13 Mart’ta atmaya başlamıştım, hala toprağın üstünde duruyor granüller. 140 lira demişti torbasına 130 a anlaştık. Yarım kalan yer vardı orayada alayım dedim, kalmamış ellerinde üstelik 150 lira olmuş torbası.

• Beğen
Tepkiler: Emrah Aktaş
Kooperatif mi tefeci mi belli değil vade farklı çok. Listedeki peşin fiyatlar üzerinden piyasada vade yapan yerler varken bu kooperatifler neyin peşinde.

Çok afedersiniz de belli değil mi “arkaya geçme peşinde” seversen alırsın sevmezsen yine alırsın. En son 60 bin küsürdük. Varsaylım o kadarız kaç üyemiz peşin alışveriş yapabiliyor. Site yönetimden böyle bir çalışma istiyorum.

Çok afedersiniz de belli değil mi “arkaya geçme peşinde” seversen alırsın sevmezsen yine alırsın. En son 60 bin küsürdük. Varsaylım o kadarız kaç üyemiz peşin alışveriş yapabiliyor. Site yönetimden böyle bir çalışma istiyorum.

Param yoksa o gübreyi hiç atmam geçtiğimiz yıllarda gubresiz ekimlerim oldu deneme amaçlı halende deniyorum .

• Beğen
Tepkiler: Aygün 10