Gübre serpme makinası alıcam. Yardım

Bütçeniz uygunsa kesinlikle İrtem yeni tip tavsiye ederim.

Gübreye en çok temas eden ve ayar mekanizmaların tamamının paslanmaz olması, değişken düşme noktası olması, aynı makinenin 800 den başlayıp ilaveler eklenerek 1600 kg a kadar çıkartılabiliyor olması, makine şasesinin 8 mm profilden olması ve denk atım konusunda sıkıntı olmaması gibi nedenlerden dolayı bu tavsiyede bulunuyorum.

Bu ürün dışında yerli olarak dönder alınabilir.
Bir alt segmentte Güngör düşünebilir.
İthal olarak Türkiye şartlarında en mantıklı seçim Gaspardo veya Eurospand olur diye düşünüyorum. Zaten Gaspardoya da Eurospand üretiyor diye biliyorum.
Benim yorumum bu şekilde. Her şey maddiyat meselesi.
Alacağınız ürün şimdiden hayırlı olsun.
Ekli dosyayı görüntüle 45713
Ekli dosyayı görüntüle 45712
Makine güzelmiş reisi cumhur bey fiyatına göre de güzel duruyor ilerde düşüne bilirim bundan
Bide sen bilirsin bizimkiler ben yokken t jet ilaçlama uc almışlar vede geri değiştirmişler aşırı tıkanma yapmış
Acaba bununda çeşitleri varmı ?
Hep kavga mı edecez seninle biraz da bilgi ver .

Makine güzelmiş reisi cumhur bey fiyatına göre de güzel duruyor ilerde düşüne bilirim bundan
Bide sen bilirsin bizimkiler ben yokken t jet ilaçlama uc almışlar vede geri değiştirmişler aşırı tıkanma yapmış
Acaba bununda çeşitleri varmı ?
Hep kavga mı edecez seninle biraz da bilgi ver .
Tjet memede çeşit çok hocam. Memelerin püskürtme karakterleri bile kendi arasında çok fazla farklılık gösterebiliyor.
Birkaç resim ekliyorum
IMG-20200207-WA0066.jpg
IMG-20200207-WA0065.jpg
IMG-20200207-WA0064.jpg
IMG-20200207-WA0054.jpg

Çok detaylı konular hocam. Bu işlerde uzman birinden yardım almanız gerekir.

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci32
3. Resimi yanlışlıkla yükledim. Telefondan olduğu içinde düzeltemiyorum. Dikkate almayın lütfen.
Özetle belirttiğim gibi memeler kendi arasında karakteristik olarak ayrılıyor, çalışma basınçları farklı olan tipler, yapılacak uygulamaya göre farklı tipler mevcut. Gerçekten çok basit görünen ama kapsamlı bir konu. Maliyet olarakta çok yüksek fiyatlı ürünler çıkabiliyor.
Gübre serpme konusunu dağıttık biraz...

• Beğen
Tepkiler: Hurmanlı
Evet dediğin püskürtme karekteri çok mesela son resimdeki gayet iyi açıklıyor bitki küçükken veya toprağa karıştırılan ot ilacinda farklı meme yaprak gubresinde farkli fungusitte farklı
Sebze çeşitlerine özellikle fungusal hastalıkta pirinç meme homojen olmuyor kanatlı yükseğe alıp traktör hızını düşürüp gaz verip basınç artırıyoruz
İlçemizde görsel bilgi alacak bayi satış sorumlusu yok hep kayısı bahçesi hortum ve tabancadan ibaret .
Bana böyle ucu basit değişen her ilaç gurubunda farklı kullanmak için pratik sistem lazım
Araştırma bir yere kadar görsel şart
İnternette olmasa sırf kör kalacaz
Cevabın için teşekkür ederim

3. Resimi yanlışlıkla yükledim. Telefondan olduğu içinde düzeltemiyorum. Dikkate almayın lütfen.
Özetle belirttiğim gibi memeler kendi arasında karakteristik olarak ayrılıyor, çalışma basınçları farklı olan tipler, yapılacak uygulamaya göre farklı tipler mevcut. Gerçekten çok basit görünen ama kapsamlı bir konu. Maliyet olarakta çok yüksek fiyatlı ürünler çıkabiliyor.
Gübre serpme konusunu dağıttık biraz...
Neyse birşey olmaz buda bilgi
Ben ilaçlamaya çok önem veririm
Fuarda daha detaylı bilgi verebilen vardır burada bir araştırma yapabilirim
Bu iş basit değil ilacı atiyon homojen olmuyor buda verime etki dönder hop ülkeye zarar herşey dışardan geliyor birde başarılı olunmadığın da çift etkili

Tamamı bu şekilde oluyor. İhtiyaca göre 3-5 dakikada tüm memeler çevrilebilir.
Yeni makinelerin çoğunda bu opsiyon var.
Parlayandaki 2 li, diğer fotoda ki 3 lü. Mantık aynı. Hızlıca ihtiyaca uygun olana çevriliyor.

Ekli dosyayı görüntüle 45741Ekli dosyayı görüntüle 45742
Görmek istediğim buydu teşekkürler
Bunu bizim yerli Malatya firması doğan şahin tarım mak san ile görüşecem
Daha iyisini yapsinlar fiyata yansıtsın

Bizim burda pankobirlikte cift pervane 600 lt iki bin tl dedi uygun.Pankobirlige bi bak
Arkadaşlar yorumlarınız için teşekkürler.
600litre büyük gelmezmi benim traktöre malum bayır yamaç tarlalarımda var.
Ayrıca bizim buralarda çift diskli hiç yok herkeste tek disk mevcut.
Bugün sordum bi kaç yere tek diskli kare, markasını hatırlamıyorum ama konya yapımı dedi
500litre likler 2200-2500 arası.

Arkadaşlar yorumlarınız için teşekkürler.
600litre büyük gelmezmi benim traktöre malum bayır yamaç tarlalarımda var.
Ayrıca bizim buralarda çift diskli hiç yok herkeste tek disk mevcut.
Bugün sordum bi kaç yere tek diskli kare, markasını hatırlamıyorum ama konya yapımı dedi
500litre likler 2200-2500 arası.
Kesinlikle tavsiye ederim Konya yapımı 3 gün önce aldım pistonlu elekli 600 litre grubunda en uygunu [emoji106][emoji106]
Screenshot_20200310-195726_Chrome.jpg

IMG_1216.JPG

Tek gecerim amazone bilmem ama turkiyede bahsettiklerimiz arasnda en denk atan gaspardo imkan varsa al ilavesiz 850 tam ideal zaten ure o kdr almaz ilavesiz kama kiran makinelerle ugrasma derim yerlide alicaksan ya donder yada aygun