Gübre serpme makinası alıcam. Yardım

Arkadaşlar gübre serpme makinası alıcam yardımcı olursanız sevinirim.
Marka kalite bilgim yok. Öyle cok pahalı bişey almak istemiyorum.
Traktörüm jx65c çift çeker
Kaç litre alsam iş görür, ne cok kücük nede fazla büyük alıp traktörü zorlamayayım.
Birde suan ekinler bu şekilde benim kardeşlenme ne zaman yapar üreyi ne zaman atsam daha faydalı olur

Arkadaşlar gübre serpme makinası alıcam yardımcı olursanız sevinirim.
Marka kalite bilgim yok. Öyle cok pahalı bişey almak istemiyorum.
Traktörüm jx65c çift çeker
Kaç litre alsam iş görür, ne cok kücük nede fazla büyük alıp traktörü zorlamayayım.
Birde suan ekinler bu şekilde benim kardeşlenme ne zaman yapar üreyi ne zaman atsam daha faydalı olur

Kardeşlenme başlamış üreyi atabilirsin gübre serpme olarakta 800 lük ideal bence yada 600 lük

AXANO MARKA ÇİFT DİSKLİ gübre serpme makinesi 800 litre
554b697c-76a9-4ab6-aff3-8eccf1724ac7.jpg
4cafd1f1-f1c9-467e-bc70-bb4470fe98b8.jpg
c511345f-8723-47fd-9ae4-5c748e837d1e.jpg
2caae278-0aae-439c-8261-aed5ce7f586d.jpg
904df141-41be-4f19-ba28-14397c2a1767.jpg
ddfb8a6b-062d-44ed-901b-1dd2f6c1c0f5.jpg

• Beğen
Tepkiler: Alexander
Bütçeniz uygunsa kesinlikle İrtem yeni tip tavsiye ederim.

Gübreye en çok temas eden ve ayar mekanizmaların tamamının paslanmaz olması, değişken düşme noktası olması, aynı makinenin 800 den başlayıp ilaveler eklenerek 1600 kg a kadar çıkartılabiliyor olması, makine şasesinin 8 mm profilden olması ve denk atım konusunda sıkıntı olmaması gibi nedenlerden dolayı bu tavsiyede bulunuyorum.

Bu ürün dışında yerli olarak dönder alınabilir.
Bir alt segmentte Güngör düşünebilir.
İthal olarak Türkiye şartlarında en mantıklı seçim Gaspardo veya Eurospand olur diye düşünüyorum. Zaten Gaspardoya da Eurospand üretiyor diye biliyorum.
Benim yorumum bu şekilde. Her şey maddiyat meselesi.
Alacağınız ürün şimdiden hayırlı olsun.
irtem2.jpeg

irtem gsm.jpg

Bütçeniz uygunsa kesinlikle İrtem yeni tip tavsiye ederim.

Gübreye en çok temas eden ve ayar mekanizmaların tamamının paslanmaz olması, değişken düşme noktası olması, aynı makinenin 800 den başlayıp ilaveler eklenerek 1600 kg a kadar çıkartılabiliyor olması, makine şasesinin 8 mm profilden olması ve denk atım konusunda sıkıntı olmaması gibi nedenlerden dolayı bu tavsiyede bulunuyorum.

Bu ürün dışında yerli olarak dönder alınabilir.
Bir alt segmentte Güngör düşünebilir.
İthal olarak Türkiye şartlarında en mantıklı seçim Gaspardo veya Eurospand olur diye düşünüyorum. Zaten Gaspardoya da Eurospand üretiyor diye biliyorum.
Benim yorumum bu şekilde. Her şey maddiyat meselesi.
Alacağınız ürün şimdiden hayırlı olsun.
Ekli dosyayı görüntüle 45713
Ekli dosyayı görüntüle 45712
Siz ne kadara almıştınız irtemi? Çok güzel makina.

Siz ne kadara almıştınız irtemi? Çok güzel makina.

1200 lük 12500 TL hocam. Hiç ilave olmadan 800 lük oluyor. Fazla fiyat farkı olacağını düşünmüyorum. Bu yıl ilk yılı olduğu için fiyatı düşük tutmuşlar. Büyük ihtimalle zamlanır.

Muadil ithal ürünler 30 bin civarı gidiyor. Cazip olan ve maliyeti yükselten tarafı alt aksamın komple paslanmaz olması. Bundan önce yine İrtem kullanıyorduk, onun ayar mekanizması paslanmaz değildi, zaman zaman sorunlar yaşadık.

Yeni makine arkaya yattığı için temizliği de kolay oluyor. Gece çalışmaları için yapılan yan çalışma lambaları da başarılı.

Maliyet ve bütçe meselesi önemli. Umarım bütçenize en uygun ve size en iyi şekilde ve yıllarca hizmet edecek bir ürün bulursunuz.

Resimler ve ekler

• maxresdefault.jpg
    maxresdefault.jpg
    181.2 KB · Görüntüleme: 112