GASPARDOMU ŞAKALAKMI?

sizce

• Kullanılan toplam oy
    70

Ynt: GASPARDOMU ŞAKALAKMI?

Bizde vardı abi şakalak,2006 modeldi sanırsam.Yağlık çekirdek ve az da olsa mısır ekiminde kullandık.Bir sorun çıkartmadı ekimi de gayet düzgündü.Tabi gaspardo hakikaten on numara ama çok pahalı,şakalak da seni memnun edecektir büyük ihtimalle.

Çağrı link=topic=48968.msg480003#msg480003 date=1322773884' Alıntı:
Bizde vardı abi şakalak,2006 modeldi sanırsam.Yağlık çekirdek ve az da olsa mısır ekiminde kullandık.Bir sorun çıkartmadı ekimi de gayet düzgündü.Tabi gaspardo hakikaten on numara ama çok pahalı,şakalak da seni memnun edecektir büyük ihtimalle.
sağol çağrı.konya fuarı ne zamandı :)

ımkanın varsa gaspardo al derim 1 tane bile tohum atmazsa uyarı veriyor full olanları ayrıca granül ilac humik asit vs.. yeride var( toz humik asit) onuda atabiliyorsun tohumla birlikte zaten kalitesinden suphe edebilecek insan yoktur gaspardonun..

şakalak gaspardoyu taklit etti demekki yapı olarak aynı :)

fiyat farkına razı olursan gaspardo elbette kaliteli sonuçta ve mühendis yapmış taklit degil
ama ekonomik olsun dersen şakalakta konyamın malı tavsiye ederim

imkanlar dahilinde böyle bir şeyde olabilir

fiatanzaekim.png

Cihan_özece link=topic=48968.msg479997#msg479997 date=1322773659' Alıntı:
hiç konyalı arkadaşlar yokmu şakalağı kullanan gören aramızda???irtemin böyle bi modeli yok kardeşim bi şakalakta mevcut böyle model.
Cihan bu makine ile direk anıza ekim yapmayımı düşünüyorsun?
bende böyle bir makine arayışı içerisindeyim ama bunlar direk anıza ekim yapamıyor sanırım.
İrtem özel üretim olarak direk anıza ekim makinesi yapıyor sanırım, salı günü sırf bu konu için İrtemin
fabrikasına gitmeyi düşünüyorum.eğer daha kara vermediysen salı gününü bekle..

Gaspardo pahalı olsa da süper kalitede.
Şakalak da onun kopyalanmış hali, patent sorunu falan varsa onu bilemem.
Al bir gaspardo sök, dağıt, parçala aynısını yap ya tutarsa mantığı.

Bileder ben biliyorum onu ne için aldığını :) senin olsun ama varsın kötüsü olsun bilederim benim. Geçen sene görmüştük gaspardonun nasıl ip gibi ekim yaptığını. Acaba şakalak yapar mı ki :S

doganbey1 link=topic=48968.msg497810#msg497810 date=1324807942' Alıntı:
Bileder ben biliyorum onu ne için aldığını :) senin olsun ama varsın kötüsü olsun bilederim benim. Geçen sene görmüştük gaspardonun nasıl ip gibi ekim yaptığını. Acaba şakalak yapar mı ki :S
yapar blader yapar :) bundan sonra böyle.herşey kendinde olcak ona buna muhtaç kalmıcaksın ;)