En Uzun Topic Rekorunu TrakKulüp İle Kıralım

Tüm canlıları yaratan,ve onların nasibini veren,yüce Allah'a hamdolsun.

🙏Hayırlı uğurlu Cumalar,🙏

Resimler ve ekler

• 20220303_200420.jpg
    20220303_200420.jpg
    107.2 KB · Görüntüleme: 10
Koton nun atlet don reklamı işte yönetime bildirdim cevap yazmadılar. Utanır oldum milletin yanında foruma girmeye
Bende birtek bende geliyor o cins reklamlar sanıyordum 😅
Reklam gelmeye geliyorda don reklamı reklamı nedir @TrakKulüp buna bir çözüm istiyoruz aynı sorunu yaşayan varsa dile getirsin.

Bende birtek bende geliyor o cins reklamlar sanıyordum 😅
Reklam gelmeye geliyorda don reklamı reklamı nedir @TrakKulüp buna bir çözüm istiyoruz aynı sorunu yaşayan varsa dile getirsin.
Bende öyle sandım yönetime mesaj attım cevap gelmeyince dile getirem dedim. Baya canımı sıktı

Çıkan reklamlar @TrakKulüp ile ilgisi yok. Google reklamları daha önce o siteye girme ile alakalı, telefonlarınıza çerez kaydoluyor. Google ile girdiğinizde reklam hemen çıkar.
Abi ben koton sitesine hiç girmem ki LCW Trendyol felan hep girerim. Birde googlede olsa hep bayanlarla ilgili kıyafetler gösteriliyor

Yeni Tarım bakanı
Vahit Kirişçi,
Türk siyasetçidir. Çukurova Üniversitesi Ziraat Fakültesi'ni bitirdi. Yüksek lisansını Çukurova Üniversitesi Ziraat Fakültesi Fen Bilimleri Enstitüsü'nde, doktorasını İngiltere Cranfield Üniversitesi'nde tamamladı. Tarım ve Köyişleri Bakanlığı'nda teknik eleman olarak çalıştı