deutz mu steyr mi

sizce hangisi

• Kullanılan toplam oy
    33

Ynt: deutz mu steyr mi

tunay link=topic=21925.msg282318#msg282318 date=1277477389' Alıntı:
başar:işimiz muhabbet olsun *098*- deutz varya seni sulu dereye götürür sulamadan geriye getirir sen bir dünya markası olan bir motorla elindeki tenekelerle baş edemezsin. tamamı koçum.iyi araştır öyle gel kullanmadığın bilmediğin otu otlama karnın ağırır sonra... anlş-*s senin elindeki motorlarda gayet güzel kıymetini bil güle güle kullan.hadi şansın açık olsun.
doğru herkes elindekinin kıymetini bilmeli ok-*-s

ya doğancan başka işin yokmu senin ne güzel parkta oturmak varken şimdi traktör koşturmaya gideceğiz ama sen çok istiyorsan traktörleri almacasına kapışabililiriz...:D nedersin.....:D:D

arkadaşlar her makinanın kendine göre özelliği vardır herbirinin farklı olması gayet doğaldır .insanlar,hayvanlar,bitkiler ve diğer canlılar olmak üzre hepsinin kendine göre farklı yanları , calışma prensipleri ve ayni zamanda yaşam tarzlarıda farklıdır.o iyi bu kötü diye yorum yapmamızda çok yersiz ve yanlış olan bir düşünce şeklidir.yani sözün kısası her yiğidin yoğurt yeme şekli farklıdır.saygılarımla anlş-*s

1006 link=topic=21925.msg282936#msg282936 date=1277828909' Alıntı:
modeli ne 6206 mı?...şanzumanları biraz zayıftır doğru ama motoru tıkk demez...
öyle birsey olcak ama cok saglam motoru var hiç rektefiye olmamış ama yolda kamplumbağa gibi.. o yüzden steyr dedim sanzumanı ve yapısı yüzünden ama motorda tartışmasız deutz...

halil_alpy_37 link=topic=21925.msg283040#msg283040 date=1277902693' Alıntı:
öyle birsey olcak ama cok saglam motoru var hiç rektefiye olmamış ama yolda kamplumbağa gibi.. o yüzden steyr dedim sanzumanı ve yapısı yüzünden ama motorda tartışmasız deutz...
motoru çok sağlamdır rakipsizdir motorda.. doğru yolda hiç gitmez ağır şanzıman ama tarlada estirir sor istersen tarlada ve çekişi nasıl diye kardeşim...

1006 link=topic=21925.msg283299#msg283299 date=1278011247' Alıntı:
motoru çok sağlamdır rakipsizdir motorda.. doğru yolda hiç gitmez ağır şanzıman ama tarlada estirir sor istersen tarlada ve çekişi nasıl diye kardeşim...
Doğru yolda ağır giden tarlada güzel gidiyo örnek ford 5000 gibi ama deutz şanzunan zayıf olduğu için biraz pasif ...Sn de ne traktör var .

bizde var STEYR şu ana kadar hararet yaptıramadım sıcakta tam gaz bastım arkada römorkla beraber hararet ibresi ortada idi. yan kapakları aç ağustos sıcağında gir tarlaya hiç bişi olmaz biz kullanıyoruz 2li 24 numara ile giriyoruz tarlaya bir şey olduğu yok. Her zaman söylüyorum kullanmayı bileceksin

halil_alpy_37 link=topic=21925.msg283361#msg283361 date=1278071654' Alıntı:
Gideceğin yere 5 dk geç git ne olck otomobil değil ya bu deutz yolda yavaş tarlada ii steyr yolda da ii tarlada da ama harareti varmış bu steyrlarn... Zorlamaya gelmiyoms ...
mışlı muşlu konuşuyorsun...önce gözünle gör sonra konuş bence...