deutz mu steyr mi

sizce hangisi

• Kullanılan toplam oy
    33

Ynt: deutz mu steyr mi

valla dediğim gibi tunay abi belki bizim ikli pullukları görmüştür.o pulluklarla sanayiye ayar yaptırmaya götürmüştük adam yaptı nereye dedi tarlaya dedik sürmeye gidecez.adam yalvardı deli deli yapmayın gidilir mi bu havada diye.biz gittik korucuderedeki yeri sürdük hararet yeşilde gidiyordu

doganbey1 link=topic=21925.msg250802#msg250802 date=1265820652' Alıntı:
valla dediğim gibi tunay abi belki bizim ikli pullukları görmüştür.o pulluklarla sanayiye ayar yaptırmaya götürmüştük adam yaptı nereye dedi tarlaya dedik sürmeye gidecez.adam yalvardı deli deli yapmayın gidilir mi bu havada diye.biz gittik korucuderedeki yeri sürdük hararet yeşilde gidiyordu
evet bende bizim burdakilerin hiç böle conta yakıp çatlattığını görmedim ama biraz yükseliyomuş bırak onu bunu yazın hiç kimse çıkamıyo..ki tarlaya..

djzeus link=topic=21925.msg252904#msg252904 date=1266256471' Alıntı:
tabikide deutz steyrle karşılaştırılamaz deutz kendini kanıtlamış bi marka türkiye şartlarında üzerine bineceğim son traktör steyr dir
steyr e hiç binmediğiniz belli bence :D 73 steyrimi yeni sattım kısmetse l95 bakıyorm ama ikinci bi traktör olarak mutlaka alıcam gene steyr bizim burda traktörlerin %80 i steyr 1 tane modelini bilmiyorm deutz war ama o amcada memnun traktöründen onuda söliim.birde bizim burda steyri olmayana kız bile wermezler zuha-*-s ewde kalmiim diye alcaz mecbur. burda traktörler hem ormanda kullanılır hem tarlada steyr her ikisindede üstünlüğünü sağlamış we kendini kanıtlamıştır hem sınıfının en ekonomik traktörüdr ben bunlarla ilgili çok wideo çektim fotda war ama atamıyorm bir türlü.siteye kom*-*teşükkr ederm. anlş-*s