Deutz 5125 - Yeni model, yeni seri

T5’de yok, TR6’da işe yarıyabilir çünkü TR6’nın ara vites geçiş kademelerinde otomatik geçiş modu var. Otomatik şanzıman olmayan traktörlerde devir sabitleyicinin el gazından farklı olacağını düşünüyorum.

• Beğen
Tepkiler: murat1919
Valla Fuat kardeşim sildir hacmi küçük diye diye beni motordan soğuttun. Gülüyorsun şimdi tabi. Geçen köye gittim yüzüne bile bakmadım T5’in. Emektar 70-66 yı sevip okşayıp döndüm.
Alem adamsın, Allah gülmeden ayırmasın senide , senin işini görüyorsa bize nedemek düşer, En iyi traktör kapındakidir.gayette güzel , sen bakma bize, sen beğenip almışsın, Kazasız belasız iyi günlerde kullan .köye gittimide t5 in gönlünü al[emoji4]

Cümlemizi ayırmasın inşallah. Şaka bir yana bu zamanda tarımın kazancına göre traktör, ekipman çok pahalı. Allah çiftçimizin emeğini zayi etmesin.
2008 den beri traktörü değiştiremedim, verilen paraya acıyorum, kazandığım parayla bana gelir getirecek şeylerin peşindeyim, eğer traktör işini görüyorsa çok pahalıya kaçmanın bir anlamı yok devir tasarruf ve iktisat devri.varsın piston küçük olsun ne çıkar, biz geleceğimize yatırım yapalım yarının ne getireceği belli olmaz, sahip olduklarımızın kıymetini bilelim.iyi geceler dilerim.

2008 den beri traktörü değiştiremedim, verilen paraya acıyorum, kazandığım parayla bana gelir getirecek şeylerin peşindeyim, eğer traktör işini görüyorsa çok pahalıya kaçmanın bir anlamı yok devir tasarruf ve iktisat devri.varsın piston küçük olsun ne çıkar, biz geleceğimize yatırım yapalım yarının ne getireceği belli olmaz, sahip olduklarımızın kıymetini bilelim.iyi geceler dilerim.

Arsa mı alıyon daire mi Fuat ustam [emoji16]

jd hangi model _? çok övmüşsünüz heveslendim :)

jd hangi model _? çok övmüşsünüz heveslendim :)
Traktörü övmedim.2008 den buyana kullanıyorum değiştirmek nasip olmadı dedim işimide görüyor5720 alman şaseli dört kademe 4 bölücü debriyajsız vites geçişi birde şatıl var.
20171202_103719.jpg

Övebilirsinizde memnun olduktan sonra. bende de 5105m var 2019 model o yuzden sordum modelini. güle güle kullanın.
Sizde iyi günlerde kullanın, 2019 m de bundaki özellik yok, hp 85 o yüzden 6 serisi düşünüyorum.m hiç kullanmadım ama ebat olarak orta siklette ikiside aynı motor şanzıman benimkinde 6420 ile muhakkak bilirsiniz.

Sizde iyi günlerde kullanın, 2019 m de bundaki özellik yok, hp 85 o yüzden 6 serisi düşünüyorum.m hiç kullanmadım ama ebat olarak orta siklette ikiside aynı motor şanzıman benimkinde 6420 ile muhakkak bilirsiniz.
6 serisi benimde çok hoşuma gidiyor evet. benim jd ye karşı bi görüşüm vardı ama gittim 105m aldım. iyikide almışım. şimdide jd olsunda çamurdan olsun diyorum. daha önce nh td110 ve case jx100 vardı