Dekara ne kadar yakıt tüketiminiz mevcut ?

Geçen gün 5/14 profil kasa hayrabolu pulluğu ile erkunt 100lüks ile 20cm derinliğinde 1.75 civarında yaktı çok kuraktı busene yağmurdan sonra sürüm ile bu foto çekmeye fırsatım olmadı oğlum yanımdaydı nereaini karıştırayım derdindeydi bir ara traktör durdu düz tarlada 4çeker dururmu taş yok ağac yok debriyaja basmış 😄 sesetmiyorda 7 yaşında ağaç yaşken eğilir

Erkunt hasmet kullandim dun yardim icin karatas24 lu potinger 100 dekarda depo bitti yakit 1lt den fazla oldugu kesin
Deposu 110 lt hepsini kullanmıyor bir kısmı kalıyor eğimli tarlada mazot göstegesi yandı uylandım düze çıktım söndü riske girmemek için depoyu doldurdum ceyrek depo göstergesinde 35 lt alıyor içinde 7 8 lt bırakıyor. 100lüks te

• Beğen
Tepkiler: Çiftçi39
Deposu 110 lt hepsini kullanmıyor bir kısmı kalıyor eğimli tarlada mazot göstegesi yandı uylandım düze çıktım söndü riske girmemek için depoyu doldurdum ceyrek depo göstergesinde 35 lt alıyor içinde 7 8 lt bırakıyor. 100lüks te
Ekrandaki dipte iki kirmizi cizgi de kayboldu 100dekarda kac litrelik depo bilgim yok ama bana fazla yakti gibi geldi 2seri ile cekis guzel fakat yakitta fazla benim fikrim bu

• Beğen
Tepkiler: Mustafaşahin
Ekrandaki dipte iki kirmizi cizgi de kayboldu 100dekarda kac litrelik depo bilgim yok ama bana fazla yakti gibi geldi 2seri ile cekis guzel fakat yakitta fazla benim fikrim bu
Tilleri tarla 4yada 4.5 ile çekiyorum düzleri sadace tırmık ekme işlerinde kullanıyorum fazla zorlamamak gerekli yeniaini zor almak artık yakıtı iyi bana göre be 5/14 pulluk ile 1800 devir veririm yemişim 1500 yakarsa yaksın zorlanmadan gitsin 2lt faLa gitain tarlaya

110 şitre alıyor 10 lt düş 100 litre say ağır işlerde tarlayı kullan ibreyi sıfırlama iyice gecen gün mazot lambası yaktığı halde 10 döşüm aysan çekti eve gittim doldurdum

110 şitre alıyor 10 lt düş 100 litre say ağır işlerde tarlayı kullan ibreyi sıfırlama iyice gecen gün mazot lambası yaktığı halde 10 döşüm aysan çekti eve gittim
Masallah pullukla sürümlerde 1,2 ler 1,5 lar 1,8 ler havada ucusuyor. Bizim burada 2 litre altına düşmez nadas. Düşerse o iş iş olmaz. Ben istesem 1 litrede yaktırırım pullukla yarım kulak sürerim çıkarım. Pulluğu attığın zaman şaseye kadar oturacak. Ozaman yakıt ölçülür.