Çiftçiye bugün 11 kalemde 13.8 milyar lira destek ödemesi yapılacak!

23.04.2009
14,006
24,003
35
Bilecik

Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişçi, tarımsal destek ödemelerine yönelik açıklama yaptı. Kirişçi, 13.8 milyarlık destek ödemesinin bugün çiftçilerin hesabına yatırılacağını bildirdi. Bu miktarın 3.4 milyar lirasının deprem bölgesindeki çiftçilere ödeneceği açıklandı.​

Arkadaşlar mobilden hububat avans kredilerini kontrol edin son odeme tarihi bugun %5 gibi faiz geçirmişler kredi ödenmış
Mobil de hububat avans kredi hesabı kapatılmış ne kadar destek yattı ne kadar kesildi hesap yok ancak karttan virman hesapta kalan destek görünüyor faiz kesilmemiş kasımda kullanmıştım bir kısmını

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Mustafaşahin
Hayırlı sabahlar sabah arkadaşım aradı mazot gübre desteğinden kasım ayından yatan buğday için mazot gübre desteğini kestiklerini fark ettim sizdede aynı mı

Resimler ve ekler

• 2B78CFD3-3CDC-4653-B9EA-469CC440C78F.png
    2B78CFD3-3CDC-4653-B9EA-469CC440C78F.png
    115.1 KB · Görüntüleme: 91
  • EE56460D-802B-4EC2-AAA7-98E19F885226.png
    EE56460D-802B-4EC2-AAA7-98E19F885226.png
    194.5 KB · Görüntüleme: 89
  • Beğen
Hayırlı sabahlar sabah arkadaşım aradı mazot gübre desteğinden kasım ayından yatan buğday için mazot gübre desteğini kestiklerini fark ettim sizdede aynı mı
Evet o şekilde olacaktı zaten ön kredi şeklinde verdiler gösteriş yaptılar keşke şuan hepsini nakit verselerdi mesela ben gübremi mazotumu herşeyimi aldım nakit olarak desteği ver senelerdir yaptığın gibi

• Beğen

Evet o şekilde olacaktı zaten ön kredi şeklinde verdiler gösteriş yaptılar keşke şuan hepsini nakit verselerdi mesela ben gübremi mazotumu herşeyimi aldım nakit olarak desteği ver senelerdir yaptığın gibi
Devlet bildiğin insanları kandırdı kasımda yatan için buğdayın mazot gübre desteği dedi ayçiçeği mazot gübre desteği martta yatacak dediler ikiye böldüler şimdi ise ikisinide hak etmişken buğdaya yatırdığı mazot gübre desteğini ayçiçeğinin mazot gübre desteğinden kesiyor

• Beğen