CASELLİ EUROPA TEK DİNGİL 6T 3 YANA DEVİRMELİ RÖMORK TANITIM

Hayırlı olsun. Güle güle kullanın. Güzel römork...
Teşekkürler, Allah herkesin gönlüne göre versin...
Parabolik makas modeli olması gayet guzel.olmus hayirlinugurlu olsun.fiyati nedir ?
Saolun, parabolik makas ile normal makasın farkı nedir? TKDK destekli almıştım, geçen yıl haziran ayında pazarlık olmuştu, en son 4000 euro gibi bir rakamdan bahsediliyodu, yanlış bilgi vermeyim yinede....
Hayırlı uğurlu olsun iyi günlerde kullanın romork guzelmis
Teşekkürler, hep beraber inşallah...
Hayırlı olsun güle güle kullanım
Caselli de şase kuvvetli güzel ama makası alttan bağlaması ağırlık merkezini yukarı çıkarıyor
Tandem Dingil tonajlı römorklarda yandan bağlanması daha iyi olmaz mı ?
Teşekkürler, saolun. Tandemlerde dediğiniz gibi galiba.
Hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan
Teşekkürler, saolun.
Ağırlik ne kadar acaba, mazemesi baya kalin gorunuyor
Net bilgim yok ama ağırlığını hissettiriyo.

Römork şase çok sağlam gözüküyor Yalnız rampalık yan arazi yapısında çabuk devrilir.Yaylar makas üzerine oturtulunca kasa baya yukarıda kalıyor.Birde saç altı kaburga dediğimiz demirler yok çok seyrek profil Demir konulmuş zamanla içi deniz dalgası gibi olacaktır.

Hayırlı olsun.İyi günlerde kullanınız.
2*3,6*0,9 metre 6,5 m^3 , Köksal römork , 5 ton buğday alıyor.
1,8*3,3*0,8 metre 5 m^3 römork , 3750 kg buğday alabilir.
Römork ölçüleri nasıldır?

Römork şase çok sağlam gözüküyor Yalnız rampalık yan arazi yapısında çabuk devrilir.Yaylar makas üzerine oturtulunca kasa baya yukarıda kalıyor.Birde saç altı kaburga dediğimiz demirler yok çok seyrek profil Demir konulmuş zamanla içi deniz dalgası gibi olacaktır.
3 yana devirme olduğu için mi makasları o şekilde yaptılar acaba? Deniz dalgası olayına da bazı römorklarda rastladım, inşallah öyle olmaz.

Hayırlı olsun.İyi günlerde kullanınız.
2*3,6*0,9 metre 6,5 m^3 , Köksal römork , 5 ton buğday alıyor.
1,8*3,3*0,8 metre 5 m^3 römork , 3750 kg buğday alabilir.
Römork ölçüleri nasıldır?
Eyvallah hocam, Rabbim hepimizin gönlüne göre versin.
Ölçüler: 3,80m * 2m * 1m = 7,6m³
Tonaj : 7,6 x 0,8 = 6 ton gibi bi şey çıkıyo hocam.
Biraz eksiğiyle 5840 kg geldi, 6 tonu rahat alır.

• Beğen
Tepkiler: The_Hoca
hayırlı olsun.. Romork cok güzel duruyor,böyle seyler 1 kere alınıyor. 5 sene sonra da kapağının bozulmamasını,okun yamulmamasını,hidroligin yağ kaçırmamasını beklerim.

bu jumbo lastikler çok güzel,+8 tonluk bir romork kullandım yolda gemi gibi gidiyor lastiklerle

Selamün Aleyküm arkadaşlar, yeni aldığımız caselli marka römorku, dilim döndüğünce tanıtmak istedim, almaya niyetlendiğimde çok araştırdım ancak, bu şekilde bi video bulamadım, bu yüzden böyle bi içerik hazırlamak istedim.
Hayirli olsun güle güle kullanin,bizde tkdk dan aldik.3*60 2*10 1*35 olculerinde bizimki hidrolik frenli.Romork cok guzel gorunuyo ama biraz yuksek duruyo engebeli yerlerde sıkıntı olabilir.Makaslar tek kat şasenin altinda bu yuzden yuksek duruyo yan tarafta olmaliydi.Tekrardan hayirli olsun.

Hayirli olsun güle güle kullanin,bizde tkdk dan aldik.3*60 2*10 1*35 olculerinde bizimki hidrolik frenli.Romork cok guzel gorunuyo ama biraz yuksek duruyo engebeli yerlerde sıkıntı olabilir.Makaslar tek kat şasenin altinda bu yuzden yuksek duruyo yan tarafta olmaliydi.Tekrardan hayirli olsun.
Teşekkürler, siz de güle güle kullanın. Maaşallah sizin römork da 7 tonun üzerinde buğday alır. Memnun musunuz?
Pek kullanma şansım olmadı, inşallah sıkıntı olmaz...