Biçerdöver 1000 m2 biçim fiyatı

Ekli dosyayı görüntüle 50720
Siz adalısınız bu biçer ferizliden geliyor bize başkaları da var enes&hasan ikilisi falan.
Yerler düz.
Dekarlar ek küçüğü 5.
Fazla dolambaçlı falan yok.
Tarla arası git gel de fazla değil.
İşin özü adamlar bizi açık seçik soyuyor.
Dün gece gürledi , şakladı mübarek , hendeklerde sular ancak çekilmişti gine hendekler su doldu.
Bir haftadan önce buğday biçimine giremeyiz.
Arpa biçimini tamamlayıp balyaları çektik ve yerlerini sürdük.
Ağanın çiftliğinin yanları da 75 TL imiş.

Evet açıklanan fiyatlar bunlar ama kaç biçerci biçti bu fiyattan sap fiyatı yüksek diye biçerciler 35 ten buğday biçti sapı bana vermezse zaten üstten biçeri 5 lirada fazladan ellerim dediler 35 tlye biçim yapıp sapına biçtiler bereket versin saptan para alırız diye sevinirken en azından biçime para vermedik diye sevinir olduk oturduk götümüzün üstüne

halen biçer bekliyorum biçtirmek için. canım sıkıldı biçerci beklemekten bugün yarın diye diye.seneye biçerdöver alacagım .şimdi baktım fazla satılık yok olanda fiyatı yüksek.kışın 70 bin olan biçerdöverin fiyatı şimdi 150-160 bin istiyorlar. almak şart oldu.

• Beğen
Tepkiler: wallace22
halen biçer bekliyorum biçtirmek için. canım sıkıldı biçerci beklemekten bugün yarın diye diye.seneye biçerdöver alacagım .şimdi baktım fazla satılık yok olanda fiyatı yüksek.kışın 70 bin olan biçerdöverin fiyatı şimdi 150-160 bin istiyorlar. almak şart oldu.
Tam bakımsız JD 955 , 28 000 TL ye alınmış , biçer 630 kadar dahi yürüyemiyor , toplamaya kalksan sezon ortasında toplayacak usta bulunmaz , servisler çalışan makinelerin ihtiyaçlarını karşılamak için gezmek durumundalar.
Sezon ortasında kuyruk kalkarsa zararlı çıkılır.

• Beğen
Tepkiler: mahmutünaldı
Tam bakımsız JD 955 , 28 000 TL ye alınmış , biçer 630 kadar dahi yürüyemiyor , toplamaya kalksan sezon ortasında toplayacak usta bulunmaz , servisler çalışan makinelerin ihtiyaçlarını karşılamak için gezmek durumundalar.
Az önce sanayideydim gece gece biçer bakmaya gittiler 200 km uzağa köylü den 25 binlira , siz şaşırdınız mı dedim harman zamanı biçer mi alınır tam yapıştırma zamanı yangın alıcı Allah yardım etsin.
955 79 model

bu sezon geçti artık. ocak şubat ayında alıp bakımlarını yapıp gelcek sezona hazır etmek niyetindeyim. şimdi alınmaz. şu an bakımlısına çok para istiyorlar çünkü biçerdöver sezonu fiyatlar yüksek. halen biçer bekliyorum tarlada ürün bekliyor . gelecek sezon allah nasip olursa biçerçi keyfi beklemeyecegim

Hummel harman makinesinde, 3 işçi balabanda , 2 işçi çuvallamada , saman çatıdan samanlığa girermiş.
Üründen %8-10 alınırmış, Ramazan ayında ise %15-17 arası alınırmış , unutalanlara hatırlatayım.
Kırma yem yapılırken bile 15 krş/kg fiyatı var.

• Beğen
Tepkiler: mahmutünaldı
Hummel harman makinesinde, 3 işçi balabanda , 2 işçi çuvallamada , saman çatıdan samanlığa girermiş.
Üründen %8-10 alınırmış, Ramazan ayında ise %15-17 arası alınırmış , unutalanlara hatırlatayım.
Kırma yem yapılırken bile 15 krş/kg fiyatı var.

Fiyatlar hala aynı olacaksa ne anlamı var teknolojinin?
Bir de şöyle bir durum var 630 ile biçen de son model 150 bin euro’luk makineyle biçen de aynı parayı alıyor ben şahsen %8 vermektense 8060 alırım daha iyi.

• Beğen
Tepkiler: The_Hoca