AYASOFYA ASLINA DÖNDÜ.

Allah'a şükürler olsun. Başta Türkiye olmak üzere tüm İslâm alemine hayırlı olsun. 86 yıllık hasret sona erdi. İnşallah orada ezanı dinlemek, namaz kılmak bana da nasip olur.

Resimler ve ekler

• IMG_20200710_191347.jpg
    IMG_20200710_191347.jpg
    80.3 KB · Görüntüleme: 149
  • FB_IMG_1594397194878.jpg
    FB_IMG_1594397194878.jpg
    72.5 KB · Görüntüleme: 154
Din ile çok uğraşılan ülkeler her zaman geride kalmıştır. Tersi bir seyir olmadığı sürece böyle devam edecektir. Zira müthiş derecede bir pazar payı var. Tarımdan hele kat be kat daha iyi. Bu sayede yüzüklerin efendisinin küçük aile işletmesi, geldi dünyanın en büyük şirketi oldu.

(Töbe hâşâ, aman din elden gitmesin yoksa bize ekmek yok valla.)

Evet hiç gündemsiz kalmıyoruz , iktidarla muhalefet ilk defa anlaştı, asıl konularda anlaşsalar ne iyi olurdu
İtibardan taviz verilmez , görünmeyen kim bilir neler var.
Hiç sanmıyorum, tamamen duygusal, siyasi bir tercih olduğunu düşünüyorum.
Mıss Grace Ellison durumu zamanında özetlemiş.
Polarizasyon yapmak için iyi bir malzeme oluyor.

Tamamen hilafet ağzıyla yazılnmış yanlı biir yazı o zaman bende şunu sorayım, tek bir imzaya bakan mason dernekleri neden kapatılmıyor, buişin içinde başkaişler var, son bikaç yıl içinde çok kliseyi restore edip ibadete açldı bu ne perhiz b ne lahana turşusu , var bi polarizasyon,görünmeyen yüzü bilen varsa yazsın,

Bazılarının ne kadar zoruna gitse de gerçekler bir bir ortaya çıkıyor ve çıkacakta Biiznillahi Teala.👍🏻👏🏻

10,07,2020 SAAT 17,20 İLK EZANI ŞERİF OKUNDU.
İSLAM ALEMİNE HAYIRLI OLSUN.
Çok sevindim,katkisi olanlardan ve kalbi destekte bulunanalardan Allah razi olsun...
1974 yilinda Kıbrıs barış harekâtı başlar ve ordumuz, adadaki turkleri katleden yunan ordusu dokuntuleri ile rum eokaci milisleri puskurterek ilerler. Tam bu zamanda Pakistan müslümanları Allaha şükrederler, sevinirler"müslümanlar kafirler karsisinda ilerliyor "diyerek.Bu yönden de bakmak gerek...
Biz sevindik,dunya muslumanlari da sevinecek...

Vay be demek ki Türkiyeyi bize kendi elleriyle vermişler,
herkes demek ki boşa taş atmış.
pius kim bilir daha neler biliyordurda büyük oyunu bozmamak için söylemiyordur

Vay be demek ki Türkiyeyi bize kendi elleriyle vermişler,
herkes demek ki boşa taş atmış.
pius kim bilir daha neler biliyordurda büyük oyunu bozmamak için söylemiyordur
Sayın hocam için söylemiyorum , bizim ülkede öyle insanlar var ki eskiciye versenn mandal bile alamazsın , bunu yazan zat kesin bu ükeyi bölmeye çalışan bi yerlere mensuptur, 100 sene geçti Ata ile hesaplaşmaları bitmedi 1000 senede geçse bitmez, Benim naciz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır, fakat bu vatan ilelebet payidar kalacaktır.ne güzel söylemiş Ata tüm dünyayı dize getirmiş kimsenin kimsenin inancıyla alıp veremediği yok, Bu bölücüler Ataya sövüp sayanlar dini kendi amaçlarına göre kullananların müslüman değildir olsa olsa mason dur, tıpkı fetö gibi gerisine girmeyim iyi çapalar ...