Arılarda kış beslemesi

Bu sene inşallah arkadaş yanına çırak alacak beni ben de yanında öğrenebilirsem 2 tane alacağım o zaman yeni işim hayırlı olsun
Ben 2 arıyla başladım şimdi 8 oldu öyle çok kolay boş zamanlarımda ilgilenirim diyeceğin bi iş değil surekli bakim alaka istiyo bn satarim belki yetişemiyom çünkü yeni anladım arı tek işin olacak ek işin değil senin dışında bakan birisi varsa olabilir

Ben 2 arıyla başladım şimdi 8 oldu öyle çok kolay boş zamanlarımda ilgilenirim diyeceğin bi iş değil surekli bakim alaka istiyo bn satarim belki yetişemiyom çünkü yeni anladım arı tek işin olacak ek işin değil senin dışında bakan birisi varsa olabilir
Abi oldumu şimdi sen benim işleri bilmiyon mu benim işleri biliyon işte az az her işten ne kadar olursa olsun bu arıcılık zaten kafam da vardı da inşallah şimdi daha ıyı olur senin arıların cinsi ney

• Beğen
Tepkiler: The_Hoca
Abi oldumu şimdi sen benim işleri bilmiyon mu benim işleri biliyon işte az az her işten ne kadar olursa olsun bu arıcılık zaten kafam da vardı da inşallah şimdi daha ıyı olur senin arıların cinsi ney
4 tane karniyol 3 tane kafkas bi tanede cinsini bilmediğim eşek arisini andiran sariya yakin bi ari var cok sakin uysal ciplak elle elini kovanin icine koy isirmiyo keşke hepsi ondan olsa 😁
Senin işleri bildiğim icin yapma ihtimalin zor senin işin degil

Emekli memurların en temiz ek işidir.
Her şeyi bir şifa kaynağıdır.
Bizde ise vazgeçilemez işlerden biridir.
Çiftçilik olan yerde arıcılık olmaması büyük eksiklik olur.
Öyle tabi hocam en azindan kendi ihtiyacın ve eş dost için zevkli bir iş ama benim bahçe işim cok ve ayni zamanda tedasta çalıştığımdan dolayı pek ilgilenemiyorum hocam 1 2 dönüm deneme icin arı otu denilen bi ot var kovanların önüne ekeceğim nasil olur sence