32li pistonlu ızgaralar tümosan 4,4 yeni resimler

Ynt: 32li pistonlu ızgaralar tümosan 4,4 yeni resimler

aman be arkadasım sen her tümoyla bu tümoyu karıstırma senin kendinde ne traktör war ne kullanıosn ki tümo yu kötülüon o su an 100 bg lik bi alet pistonlar farklı kapak taşlanık siboplar farklı artı trbo war

hayır gelmiyor çünkü pistonlar farklı siboplar farklı kapak taslanık turbo war 100 bg sanzıman dişlileri farklı emeği gecen nweholland servisi şewki taşdelene tesekkürleri mi sunarım

edirne 222 link=topic=4564.msg47507#msg47507 date=1213212589' Alıntı:
hayır gelmiyor çünkü pistonlar farklı siboplar farklı kapak taslanık turbo war 100 bg sanzıman dişlileri farklı emeği gecen nweholland servisi şewki taşdelene tesekkürleri mi sunarım

Yok bende Trakya ' nın toprağında çiftçilik yapıyorum..Bizim burda en büyük goble 26 ' lı 120 hp ' lik motorlar takıyor.32 ' li kimsede yok.

class cı hiç zoruna gitmesin ben bu kadar yapabildim sende yap ondan sonra cık karsıma bn hem mf ciiim hemde tümocu en yakın zaman da 398 inde fotolar gelecek at-*-*

kardeş fotolar güzel ben bir mf ci olarak tümosonuda güzel buluyorum...

bu motorun aynısı dayımdada var ona sordum çok memnun traktörüden birlikte tarla sürerken bile çok güzel oluyor ben 285s le oda 82-80 le tarlayı 2 dk kada bitiriyoz walla

kardeş sen 32 li gobleyi nsl 100 bg lik traktörle çekiosun anlamış deilim.bende ilgi tarımın 22 li goblesi war a85 valtra bile zorlanıo,kusura baqma ama 22 li goble ile a85 zorlanıosa 32 li goble ile tümosan nsl zorlanmaz bunu açıklar mısın lütfen???

bu traktör çekiş işi topraktan toprağada değişiyor sanırım arkadaşlar,edirne 222 arkadaşımız doğru diyorsa doğrudur.paylaşım için teşekkürler.

gökoğlu link=topic=4564.msg72453#msg72453 date=1220644598' Alıntı:
bu traktör çekiş işi topraktan toprağada değişiyor sanırım arkadaşlar,edirne 222 arkadaşımız doğru diyorsa doğrudur.paylaşım için teşekkürler.
kardeş iyi güzel söylüyorsunda peki bunu üreten insanlar neden böyle yazıyorlar,bu düzde römork çekmeye benzemez.gobleyi tam çapraz yapsında bakalım nsl çekicek.inanmayanlar arkadaşlar link http://www.ilgitarim.com/ozellikler.asp?urunID=20