Pistonlu kompresör öneriniz nedir

Traktörün tekerlek havalarını değiştirmek, takımları boya ve sezon sonunda üstlerine yağlı mazot artıp kullanmak için tavsiyeniz kaç litrelik ve hangi marka ürün tavsiye edersiniz piyasada en uygun fiyatlı mytol var kulanan var mı saydığım bu işleri yaparmı 100 litreliği

• Beğen
Tepkiler: sinansahin
Kl nin 50 lt olanından kullanıyorum 7-8 yıl olmuştur alalı. Sadece yılda bir yağını değiştirip filtrelerini temizliyorum şimdiye kadar hiç sorun yaşamadım. Ama alırken 100 lt olanından alın.

Traktörün tekerlek havalarını değiştirmek, takımları boya ve sezon sonunda üstlerine yağlı mazot artıp kullanmak için tavsiyeniz kaç litrelik ve hangi marka ürün tavsiye edersiniz piyasada en uygun fiyatlı mytol var kulanan var mı saydığım bu işleri yaparmı 100 litreliği
bunu yeni aldım daha elime geçmedi gelince yorumlayacağım dediğin markadan sanırım
IMG-20201101-WA0002.jpg

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci70
Sizin kullandığınız kompresör markaları nedir aldıktan sonra keşke bunu alsaydım dediğiniz markanın var mı çin malından uzak dur diyorlar arızalı yedek parça çok sıkıntılı ve maliyetli oluyormuş

Sizin kullandığınız kompresör markaları nedir aldıktan sonra keşke bunu alsaydım dediğiniz markanın var mı çin malından uzak dur diyorlar arızalı yedek parça çok sıkıntılı ve maliyetli oluyormuş
Tamamen şans işi benimki proter oda Tayvan kendi markası gübre çuvalları altında kaldı tekerleri ve üzerindeki plastik muhafaza kırıldı topladım çalıştı. 100 litrelik alman markası rem pover Çin üretmiş ama 10 bar olduğu için iyi iş yapıyor. Yerli Konya malı var piyasada oda Çin malzemesi kullanıyor. Kompresör hergün akşama kadar kullanılırsa bozulur örnek lastikçilerinki yoksa senin benim yaptığım o işle eskimez, parça pahalı dediği hava dolum kafaları oda aynı pistonlu olduğu için zamanla aşınır başka bir şey olmaz

Tamamen şans işi benimki proter oda Tayvan kendi markası gübre çuvalları altında kaldı tekerleri ve üzerindeki plastik muhafaza kırıldı topladım çalıştı. 100 litrelik alman markası rem pover Çin üretmiş ama 10 bar olduğu için iyi iş yapıyor. Yerli Konya malı var piyasada oda Çin malzemesi kullanıyor. Kompresör hergün akşama kadar kullanılırsa bozulur örnek lastikçilerinki yoksa senin benim yaptığım o işle eskimez, parça pahalı dediği hava dolum kafaları oda aynı pistonlu olduğu için zamanla aşınır başka bir şey olmaz
Bende o yüzden çok pahalı bir modele bakmak istemiyorum senede kullansan 20 gün kulanırsın anca

Ben Setkom 100lt lik kullanıyorum. Fabrikası Bursada yerli üretim. Biçerdöver temizliği vs. her türlü işte kullanıyorum seri dolduruyor. Firma çok ilgili arayıp bilgi alabilirsiniz. Ben alalı 6 sene oldu bir arızası olmadı tavsiye ederim. Çin tayvan vs boşverin onları taş gibi yerli malı var cebinden çıkarır onları.

• Beğen
Tepkiler: Burak.K59
Kompresör de kafa sayısı önemli. Birde çıkış basıncı ne kadar çok olursa o kadar iyi olur. Havalı tabanca da falan rahat sıkar, sökersiniz. Ona göre bakın. 10 bar 12 bar çıkış verenler daha iyi olur. 100 lt dedikleri gibi olması önemli. Çabuk boşalmaz. Bizde 200 lt 12 bar yiğitsan var. 3-4 sene oldu alalı. Memnunuz.

• Beğen
Tepkiler: murat1919