2017 Yılı Buğday Alım Fiyatı Açıklandı

Calis cabala zararina mal sat, 50 krs olsa yine devam de ! Arkadas fen lisesinde okuyormussun, yazdiklarina bakinca okullarin kalitesi baya dusmus gorunuyor. Hem fen lisesinde oku hem zararina mal satmayi kabullen, milletin bunu kabullenmesi um, ister ak ol ister kara ama fen lisesi mezunu cahil olacagin belli.

Bir fen sorusu, 60 kurusa malettigin mali 50 kurusa satarsan yuzde kac kazanirsin ?

Calis cabala zararina mal sat, 50 krs olsa yine devam de ! Arkadas fen lisesinde okuyormussun, yazdiklarina bakinca okullarin kalitesi baya dusmus gorunuyor. Hem fen lisesinde oku hem zararina mal satmayi kabullen, milletin bunu kabullenmesi um, ister ak ol ister kara ama fen lisesi mezunu cahil olacagin belli.

Bir fen sorusu, 60 kurusa malettigin mali 50 kurusa satarsan yuzde kac kazanirsin ?
Maksat siz van vun edin beles satarım 😂

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Evet ODTU`de okumak gurur vericidir, haklisiniz.

Belese verecegin mal gercekten senin mi ? Babanin olmasin !

Yazdiklarinin dogrulugunu anlamak kolay, hepsini degil 1-2 ton arpayi hayir kurumuna bagisla makbuzunu buraya yukle gorelim.

Genellikle bizimkiler siyasi yorum yapmazlar. Yani cahillerle ugrasmayi sevmezler. Senin cahil dedigin insan fen lisesinde okuyor bil istedim.

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Mey biter saki kalır, Her renk solar haki kalır, Diploma insanın cehlini alsada; "Hamurunda varsa eşeklik, baki kalır..

Bu sözümden sana eşşek dediğimi felan sakın çıkarma haşa gençleri severim ben sadece okuduğun okulun çok öenmli olmadığını ifade etmek istedim.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Ysener ve Bave
bana da öyle geliyor.
AB ile Gümrük Birliğinin güncellenmesi görüşmeleri vardı. belki de tarımdaki sübvansiyonları kaldırın diye bir şart koştular... Girdi maliyetlerini (gübre, mazot, ekipman, tohumluk, ilaç, işçilik vs.) dünya seviyesine çeksinler o zaman.

Zaten AKP'li liberal kapitalist işadamları, bürokratlar ve siyasetçiler "türkiyedeki çiftçi sayısını %5'e indirmeliyiz, %25 nüfus çok fazla, tarlalar küçük, verimli değil, verimli olması için büyük şirketlerin üretim yapması gerek" diye açıklamalar yapıyorlar.

Çiftçiler Açık Hedef, haberiniz olsun !!!!!!
Ya dindar, dinsiz, laik, sünni, alevi, türk, kürd demeden ortak çıkarlarımızı korumak için birlik olacağız.
ya da hep beraber yok olacağız !!!
%25 i %5 e düşürdüğü zaman %20 ciftci için iş kolu yok, zaten %10 civari issizlik var.