Zetor 7211 5'li 8 numara Çeyrek Bacak :) :)

neyse millet çok uzamış.. kırmaya kırılmaya değmez:)

yalnız.. lüzumsuz eleştiri gizli hayranlıktır..

dikkat edin zetor virüsünü kapmayın sonra..

umut hocam ben anti zetor asısı oldum bana vırus işlemez :) sizin ve bakı nın zetor sevgısıne saygı duyuyorum mecnun leylayı sevmemıstır sızın zetor u sevdıgınız kadar :) sizden rıcam zetor un guzel kalıtelı performans vıdeoları paylasmanız baharda geldı sezon baslıyor sizden güzel cekım vıdeolarınızı beklıyoruzz

• Beğen
Tepkiler: Baki TÜRKOĞLU
Kullanmadan duydugunuz abartilardan kacinin arkadaslar ama kalp kirmayin ben bu hacattan hobi amacli 2 sene once kullandim sadece kisa sure tarla surerken yanina gittim bindim 2 taneydi 7441 ve 8441 olmasi lazim o nasil gidiyorsa tarlada emin olun diger markalarda ayni gidiyor marka vites araligina gore tabi kucucuk bi hiz araligi illa olabilir ..2 .si bu dediigim motorlar sivasta ugur diye bir ciftlik sahibinindi onun kahyasi bizim koyluydu sezonda buraya bugday misir balyasi yapmaya getirirdi is bitincede kendi tarlasini surer sivasa donerdi.. servisi var falan diyenlerede bir not duseyim bu dedigim zetorlarda birinde elektirik arizasi cikti 1 ay ugrastilar digerinin sanjizamda sorun cikti corumda 2,3 ay bekledi altin olsa ne cikar.. hee markanin digeeinden ustun detayi vardir her markanin digerinden zayif noktasi vardir.. e bende dogma buyume fiatciyim nh oldu nh ye gectim ilk nh yi 6000 saat kullandim uzulerek mecburiyetten sattim simdi yine nh kullaniyom 2000 saatte ufak tefek sikinti harici bisey yasamadim.. bir sansin olacak iki malini kullanmayi bileceksin ..
Benim motorumun yakiti normal zetorcularin dedigi gibi benimkide canavar tuttugunu kopartiyor arkaya ne takarsan tak derin sur agir ekipman tak ne edersen et..
Ha bizim burda hep derin surerler zaten ben hic 40 cm alti surum yapmam..
Benim pasamda bu kral td65 20161225_115246.jpg

Kullanmadan duydugunuz abartilardan kacinin arkadaslar ama kalp kirmayin ben bu hacattan hobi amacli 2 sene once kullandim sadece kisa sure tarla surerken yanina gittim bindim 2 taneydi 7441 ve 8441 olmasi lazim o nasil gidiyorsa tarlada emin olun diger markalarda ayni gidiyor marka vites araligina gore tabi kucucuk bi hiz araligi illa olabilir ..2 .si bu dediigim motorlar sivasta ugur diye bir ciftlik sahibinindi onun kahyasi bizim koyluydu sezonda buraya bugday misir balyasi yapmaya getirirdi is bitincede kendi tarlasini surer sivasa donerdi.. servisi var falan diyenlerede bir not duseyim bu dedigim zetorlarda birinde elektirik arizasi cikti 1 ay ugrastilar digerinin sanjizamda sorun cikti corumda 2,3 ay bekledi altin olsa ne cikar.. hee markanin digeeinden ustun detayi vardir her markanin digerinden zayif noktasi vardir.. e bende dogma buyume fiatciyim nh oldu nh ye gectim ilk nh yi 6000 saat kullandim uzulerek mecburiyetten sattim simdi yine nh kullaniyom 2000 saatte ufak tefek sikinti harici bisey yasamadim.. bir sansin olacak iki malini kullanmayi bileceksin ..
Benim motorumun yakiti normal zetorcularin dedigi gibi benimkide canavar tuttugunu kopartiyor arkaya ne takarsan tak derin sur agir ekipman tak ne edersen et..
Ha bizim burda hep derin surerler zaten ben hic 40 cm alti surum yapmam..
Benim pasamda bu kral td65Ekli dosyayı görüntüle 17734

bugune kadar zetor hakkında tarafsızca ve kayda deger bır bılgı ıcın tesekkur edıyorum.

td 65'in

motor hacmi: ?
silindir sayısı: ?
tork/t. yedeği: ?

mesela zetor 64;

4 silindir 4.200 cc

Musa sana diyom:) td 65 değil.. herhangi bi 65'lik senin 6441 ile önünde değil yanında gitsin..

abi bu motor dedigin gibi değilmiş diye ara aldığın paraya ben alacam:)

yerlilere tur üstüne tür bindirir ama kac tür onu tam diyemem:)

rahmetli sabancı toyotayi getirene kadar herkes doğan-şahin i dünyanın en iyi arabası sanıyordu..

kalın sağlıcakla..:)

aynı lafı Osman a demiştim vaktiyle..same 85'den vazgeçti.. zetor 64'ten zetor alana kadar vazgecemedi..

etmeyin beyler..

1.300.000 motor üretmiş satmış..

bugün olmuş avrupanın göbeğinde çekmeli stop motor satiyo.. özgüvene bakar misin:)

mal bu para bu vesselam..

pazarpayı.. dunyada TEK fabrika olmasindan dusuk.. 2. sinifi ucuzu çakması toplaması fasonu Yok!

motor zetor'dur 1946'dan beri:)

biz o fiatın modellerini hiç görmedik arkadaşım .nedenini sen sorgula..80-85-90 arası fiatın hangi modelleri vardı türkiyede hatırladığım kadarıyla ..480-640..tavsiyem en yakınındaki bir zetor traktörü kendin kullan sonra karar ver

bana çokta uzakta değilsin gülüm o makinanın Fiat ı yok ama Tümosan olanı var buyur gel bende seni mahrum etmem . 87 model daha Allah'a şükür motorun kapağı bile açılmadı. ki daha ne gördün ki veya gördük ki örneğin Fiat ın 750 nin DT sini internette gördük. mesela 1300 lük fiat görmeyi çok isterdim.vb. Zetor kullanmama gerek yok yıllar önce burada birinde vardı pancar sökerken yağışlara yakalanınca zetor sonunu hazırladı. pancar işi bitti zetor galeriye.

bana çokta uzakta değilsin gülüm o makinanın Fiat ı yok ama Tümosan olanı var buyur gel bende seni mahrum etmem . 87 model daha Allah'a şükür motorun kapağı bile açılmadı. ki daha ne gördün ki veya gördük ki örneğin Fiat ın 750 nin DT sini internette gördük. mesela 1300 lük fiat görmeyi çok isterdim.vb. Zetor kullanmama gerek yok yıllar önce burada birinde vardı pancar sökerken yağışlara yakalanınca zetor sonunu hazırladı. pancar işi bitti zetor galeriye.

Ne olduda sonunu hazırladı Zetor

Ben zetorcu degilim ama zetoru ve umut beyi yakından takip ediyor paylaşımlarınıda devamlı okuyorum.geçen gün konyada ikinciel 8441 i galeride gördüm biraz inceledim hata çalıştırıp bi ileri geri falan yaptım,ben ilkokul 3 ncü sınıftan bu yaşıma kadar türkiye piyasasında kulanmadıgım traktör markası kalmamıştır .fakat zetoru yakından inceleyince gercekten adamlar yapmışlar diyosun traktör 8 bin saate yaklaşmış 2009 model bayatlılar otomotivde kısacası bu bölümde paylaşım yapan arkadaşlara çogu kişi kızıyor,çok abartıyorsunuz diye kardeşim okumayın zetoruda begenmiyorsanız gidin sevdiginiz bölümlerle ilgilenin bırakın kaliteyi ,saglamlığı,güzelikleri herkes ögrensin.burdan zetorcu arkadaşları kutluyorum ve ayrıca hepsine teşekür ediyorum,,,

samimiyetimle babamın fabrikası olsa bu kadar ugrasmam.. reklam yapiyo demesinler diye..

TEK hedef; köylüye çok para vermeden de COK iyi motora binebilecegini anlatmaya çalışmak..

bide COK çekenin COK yakmak zorunda olmadığını ispatlamak..

gerçekten iyi motor aksine çok çeker çok az yakar.. çünkü 1 damlayı bile israf etmez..

vesselam:)

samimiyetimle babamın fabrikası olsa bu kadar ugrasmam.. reklam yapiyo demesinler diye..

TEK hedef; köylüye çok para vermeden de COK iyi motora binebilecegini anlatmaya çalışmak..

bide COK çekenin COK yakmak zorunda olmadığını ispatlamak..

gerçekten iyi motor aksine çok çeker çok az yakar.. çünkü 1 damlayı bile israf etmez..

vesselam:)

2. makina olarak düşünülebir.

Fehim abi 2. el olarak temiz zetor inanın emsalsiz..

cünkü alan yok binen yok.. COK cazip

lakin son 1 yıldır ciddi yukselişte.. suan burda 2 kişi benden haber bekliyo..

tanımadığım yurt genelinden biçok arayan oluyo..

LAKİN zetorun 2. eli temiz değilse daha cok üzer.. temizi vezir, kötüsü rezil eder, epey uğraştırır..

o yüzden ha deyince bulunmuyo artık..

Mekanik seviyosan MAJOR.. mükemmel.. burda cok tutmadı avrupada EN cok satan model.. EN iyi fayda/masraf diye reklam yapıyo zetor..

Dün biriyle görüştük.. major 80.. 5/13 seri ile cekiyo.. COK memnun..

Titiz adama.. Baki gibi biraz anlayana benden alsın 10 yıl anahtar vurmama EK garanti benden:) aynı eski motorlardaki dizayn 20-30-40 yıla kadar bin..

Kalite malzeme EN pahalı zetordaki neyse o.. sadelik aynı eskinin motorlar = MAJOR..

Tam da burda zetor başlıyor zaten.. Fiyatı ucuz.. Avrupa traktorlere göre.. Ve çoğu avrupa traktorden yakıtı ve performansı çok daha iyi.. Tescilli patentli.. Araştırmak zor değil .. Açın videolara göz atın..
12b20b28eee38d4d519fba89a7a2e27e.jpg
bu da kanıtı aynı hp 'deki traktorlerin yakıt ve performans üstünlüğü ..

Bu yakıt testi hangi tarihte yapılmış acaba. Maxxum traktörde CRD+4 valf motor var şu anda, nasıl oluyor da sadece turbo ve intercooler bulunan bir motor CRD motordan daha iyi sonuç veriyor, anlayamıyoruz.

Bu yakıt testi hangi tarihte yapılmış acaba. Maxxum traktörde CRD+4 valf motor var şu anda, nasıl oluyor da sadece turbo ve intercooler bulunan bir motor CRD motordan daha iyi sonuç veriyor, anlayamıyoruz.

Jd de crd mf dede var ama az yakiyor mu hyr.kubotalardada yok m serisinde oda az yakiyor.Bu kiyas degil bence

td 65'in

motor hacmi: ?
silindir sayısı: ?
tork/t. yedeği: ?

mesela zetor 64;

4 silindir 4.200 cc

Musa sana diyom:) td 65 değil.. herhangi bi 65'lik senin 6441 ile önünde değil yanında gitsin..

abi bu motor dedigin gibi değilmiş diye ara aldığın paraya ben alacam:)

yerlilere tur üstüne tür bindirir ama kac tür onu tam diyemem:)

rahmetli sabancı toyotayi getirene kadar herkes doğan-şahin i dünyanın en iyi arabası sanıyordu..

kalın sağlıcakla..:)

TD65 Tork:260 n.m Yedek:%30 Güç:65 HP Hacim:2900 cc
JX65C Tork:260 n.m Yedek:%35 Güç:65 HP Hacim:3200 cc Test (ölçülen):%43 1500 devir
3 piston motorla 4 piston motoru karşılaştırmak ne kadar adaletli sizce?
Zetor64 Tork:265 n.m Yedek:%35 Güç:60 hp,45 kw(ISO2288,teknik tabloda var) Hacim:4156 cc
Özgül yakıt tüketim değerleri 65C:260 gr.kw/h Z64:257 gr.kw/h
Ne kadar yakıt farkı atar,biri koklar biri içer mi?