Yeni Traktörümüz MASSEY FERGUSON 4708

Ufuk Hemşom hayırlı uğurlu bol bereketli olsun.en güzel günlerinde kullan inşallah.
4708 ile bizim köye doğru yolun düşerse 3 lü pulluğunu da takmayı unutma :) FARMAL 75c ile bir gösteri düzenleyelim hem Trakkulüp CAMİASI na da bir şölen sunalım 4 silindirmi 3 silindirmi ? diye bir konu ,bir daha kimse açmamış olur :)

Ufuk Hemşom hayırlı uğurlu bol bereketli olsun.en güzel günlerinde kullan inşallah.
4708 ile bizim köye doğru yolun düşerse 3 lü pulluğunu da takmayı unutma :) FARMAL 75c ile bir gösteri düzenleyelim hem Trakkulüp CAMİASI na da bir şölen sunalım 4 silindirmi 3 silindirmi ? diye bir konu ,bir daha kimse açmamış olur :)
Sağol İskender 4709 bizimki , hepimizin malı , hepimizin hanesine bolluk ve bereket getirsin , sanayiden ve Usta'dan uzak dursun hepsi :) senin malından sana fayda , benimkinden bana fayda. Senin makina 4 silindir ve daha kısa ve daha hafif , elbette seninki daha seri olacaktır. Ben bizimki , bizim işimizi görecek mi , bize konfor sağlayacak mı , yıllarca sorunsuz gidecek mi , değerini koruyacak mı diye dusunerek bunu tercih ettik. Yıllardır MF kullanıyoruz bununda etkisi var. Daha ötesi bana göre çoluk çocuk muhabbeti olur. Sen gecsen agco yine 3 silindir motor üretmeye devam edecek , birileri yine tercih edecek
Ben seni gecsem sen yine malını kullanacaksin , Nh yine senin motoru üretmeye devam edecek. Yani başı sonu olmayan bir muhabbet. Herkese kendi iyi yada kötü mali hayırlı olsun. Beni tanıyanlar bilir iyiye iyi , kötüye kötü derim bunları hep kullandıkca buraya yazacağım , memnun kalmazsam değiştiririm , Agco benim babamın oğlu değil , bize ne satarsa parasıyla satıyor , para verip aldıktan sonra hepsi bizim traktör , hepsi bizim marka :)

Bizde ikisinin arasında kaldık , 75c de güzel makina , birazcık daha uzatılıp Salli bir makina olsa daha iyi olacak , yoksa gücü ve atikligi yerinde

Hayırlı olsun.Allah kaza bela vermeden kullanmak nasip etsin.Allah utandırmasın.
Sallı traktörün dönüş yarıçapı az oluyor, çoğu kişi JXC serisini balyede ve silajda kullanıyor.Çeki gücü gayet yerinde, ergonomi ve konfor olarak iyi, hafif kepçede 500 kg silaj ve saman balyesi, yem karma makinesi, gübre sıyırma ve yükleme gibi çiftlik işlerinde rahat kullanılır.İhtiyaçları basit giderilebilen ve sağlam bir model olduğu için tercik ettik.

• Beğen
Tepkiler: ufukk

Hayırlı olsun.Allah kaza bela vermeden kullanmak nasip etsin.Allah utandırmasın.
Sallı traktörün dönüş yarıçapı az oluyor, çoğu kişi JXC serisini balyede ve silajda kullanıyor.Çeki gücü gayet yerinde, ergonomi ve konfor olarak iyi, hafif kepçede 500 kg silaj ve saman balyesi, yem karma makinesi, gübre sıyırma ve yükleme gibi çiftlik işlerinde rahat kullanılır.İhtiyaçları basit giderilebilen ve sağlam bir model olduğu için tercik ettik.
Doğrudur , herkesin ihtiyacı farklı , işine göre mal seçiyor. Hayırlısı olsun tekrar