Yeni römorkumuz

Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın Uğurlu çok güzel bi seçim biz 87 den beri kullanıyoruz çokta memnunuz O tekerler olmamış ama özel istekte bulunsaydınız veya tekersiz alip Ağır hizmet jumbo jant 16 kat daha geniş izli mukavemetli tekerler vardı yuke daha dayanıklı
Sağolun ALLAH razı olsun ikinci el aldık bunu hiç kullanılmamış 2 yıl yatmış

Sağolun ALLAH razı olsun 10 tonluk

Biz de 2013 model ve 2015 model olmak 2 tane 6 tonluk römork var. 2' si de 6 ton ancak ölçüleri farklı olduğu için 2015 model olan 2013 model olana göre daha büyük.

2015 model 6 ton olan 16 m3' ten fazla.

Ölçüleri derken, genişlik, uzunluk, derinlik demek istemiştim. Sizinkilerin ölçüleri nedir?

Biz de 2013 model ve 2015 model olmak 2 tane 6 tonluk römork var. 2' si de 6 ton ancak ölçüleri farklı olduğu için 2015 model olan 2013 model olana göre daha büyük.

2015 model 6 ton olan 16 m3' ten fazla.

Ölçüleri derken, genişlik, uzunluk, derinlik demek istemiştim. Sizinkilerin ölçüleri nedir?
Hiç ölçmedim en kısa sürede ölçüp bilgi veririm

Hayirli ugurlu olsun tandem iyidir yuku motorada bastirir

Traktörlerin izin verilen çeki demiri taşıma kapasiteleri 3000 kg civarıdır. 5 tonluk tek dingil römorklar çeki demirine 2500 kg yük basar. Tandem römork 10 tonluk, çift dingil olduğu için 1500-2000 kg, çeki demirine anca yük verir.Tek dingillilerden daha rahattır.
Römorku alan arkadaşımıza ;
Hayırlı olsun, Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin.Allah utandırmasın.