Welcome to Texas Mods

Ynt: Welcome to Texas Mods

mhc105 link=topic=27504.msg228735#msg228735 date=1258420286' Alıntı:
texas modu yükledim ama oyun çok ağırlaştı ekran ayarlarını düşürdüm yine çok yavaş yavaş oynuyor.Makineler adım adım gidiyor sizde de oldumu böyle sorun?

aynen dostum ya mapı ilk kurduğum 1-2 gün öle zevk almıştımki ama gel gelelim mesela araç satın aldığımda örnek claas jaguar biniyorum araçla bahçeden kapının önüne gidene kadar dakikada 1 kare atlayarak gidiyor oyun hani hayal kırıklığımı desem orjinal mapa döndüm ama inanın şu ana kadar hiçbir maptan %100 verim alamadım illada bişeyi çıkıyor.

dataS ' nin içindeki scripts klasörünü c/programfiles/Landwirtschafts-Simulator 2009/shared , ve yine dataS in içiindeki missions klasörünün içindekilerinide c/programfiles/Landwirtschafts-Simulator 2009/data/maps/missions içine atmadıysanız takılmalar olabilir.. yani dataS ' yi direkt c/programfiles/Landwirtschafts-Simulator 2009/ attıysanız yanlıs yaptınız. . en azından bende öle oldu. .

silent_11 link=topic=27504.msg229139#msg229139 date=1258579983' Alıntı:
dataS ' nin içindeki scripts klasörünü c/programfiles/Landwirtschafts-Simulator 2009/shared , ve yine dataS in içiindeki missions klasörünün içindekilerinide c/programfiles/Landwirtschafts-Simulator 2009/data/maps/missions içine atmadıysanız takılmalar olabilir.. yani dataS ' yi direkt c/programfiles/Landwirtschafts-Simulator 2009/ attıysanız yanlıs yaptınız. . en azından bende öle oldu. .

Bir deneyelim bakalım.Teşekkürler bilgi için.

Şimdi kafamı kurcalayan bişey var.Silent_11 in dediği yapıcazda nasıl orasını şöyle anlamadım.Önce dediğini yapıp ondan sonra data dosyasını komple atıcazmı atmıycazmı?yani önce dediği gibi yapıp sonra normal yükler gibi tüm klasörlerimi atıcaz orda şaşırdım

teksas mapı yükledim fakat kaydettikten sonra oyunu tekrar açtığımda bütün araçlarım kayboluyor ne yapmam lazım bir bilen varsa yardım etsin lütfen

beyler texas ta bi sorun var patates ve mısır hariç hiçbir mahsul yetişmiyor. yabancı forumdan bi elemanla konuştum rica ettim çok harika bir harita var fakat link ölü tekrar yenilemesini istedim yenilediği anda vercem onda da bütün mahsuller var kurup deneyecem sonra link hazır.iyi günler.

th015 link=topic=27504.msg229465#msg229465 date=1258749278' Alıntı:
beyler texas ta bi sorun var patates ve mısır hariç hiçbir mahsul yetişmiyor. yabancı forumdan bi elemanla konuştum rica ettim çok harika bir harita var fakat link ölü tekrar yenilemesini istedim yenilediği anda vercem onda da bütün mahsuller var kurup deneyecem sonra link hazır.iyi günler.
Hadi hayırlısı

mhc105 link=topic=27504.msg229169#msg229169 date=1258632761' Alıntı:
Şimdi kafamı kurcalayan bişey var.Silent_11 in dediği yapıcazda nasıl orasını şöyle anlamadım.Önce dediğini yapıp ondan sonra data dosyasını komple atıcazmı atmıycazmı?yani önce dediği gibi yapıp sonra normal yükler gibi tüm klasörlerimi atıcaz orda şaşırdım

aynen bende soruyorum arkadaşlar bu şekildemi yapacağız

Ya arkadaşlar önce silent dediğini yapın sonra datayı atın sorun olmuyor.Ya bende makinalar eksik ya ne pamuk toplayıcı ne John deere ler ne Tatra kamyon hiç biri yok.Bi Cat biçer var.Kendimizmi indircez ya hepsini.Bende Claas paketi var gerçi sorun yok ama patates soya ayçicek falan onları neyle toplucaz arkadaşlar ?