Welcome to Texas Mods

texas8z63.jpg

QENHXUtvAwICVFhJEwVR

Welcome to Texas map (uploaded link)
Welcome to Texas map(freakshare link)
Welcome to Texas mods fixed (uploaded link)
Welcome to Texas mods fixed (freakshare link)

Ynt: Welcome to Texas Mods

valla ben modu dün kurdum inanın beni en çok etkileyen maplardan biride bu oldu.yani amerika ortamını %100 yansıtıyor insan kendini hakkaten kaptırıyor bissürü tohumda var pamuk vb yanlız ekipmanlar konusunda sıkıntılıyız örnek pamuk toplama makinası.bu konuda arkadaşlarmız yardım edebilirse süper olucak mapa gelince herkese tavsiye ediyorum harika en ufak problemde görmedim yani. +rep.

djak link=topic=27504.msg228380#msg228380 date=1258290092' Alıntı:
ben bunu indirdim 2 tane data klasörü çıktı bunları map attım oyuna giremedim nerede yanlışlık yaptım acaba

The data and dataS folders copy C:/Program Files/Landwirtschafts Simulator 2009 folder.

çıkan klasörleri burdada bahsettiği gibi bu uzantıya kopyaladığına eminmisin?

Geçen haftadan beri yabanco forumlarda görüyordum yakında çıkacak diye işte bizim forumda da yer aldı.Teşekkürler.Bildiğim kadarıyla bu modda soya fasulyesi falanda vardı

texas modu yükledim ama oyun çok ağırlaştı ekran ayarlarını düşürdüm yine çok yavaş yavaş oynuyor.Makineler adım adım gidiyor sizde de oldumu böyle sorun?

mythburax link=topic=27504.msg228318#msg228318 date=1258270511' Alıntı:
valla ben modu dün kurdum inanın beni en çok etkileyen maplardan biride bu oldu.yani amerika ortamını %100 yansıtıyor insan kendini hakkaten kaptırıyor bissürü tohumda var pamuk vb yanlız ekipmanlar konusunda sıkıntılıyız örnek pamuk toplama makinası.bu konuda arkadaşlarmız yardım edebilirse süper olucak mapa gelince herkese tavsiye ediyorum harika en ufak problemde görmedim yani. +rep.

Pamuk toplama aracı aşağıdadır..
a0j4tz.png

http://uploaded.to/file/25wctn