VEEEEEEEEE BEKLENEN VİDEO.ERKUNT & FENDT ÇEKİŞME

Ynt: VEEEEEEEEE BEKLENEN VİDEO.ERKUNT & FENDT ÇEKİŞME

delihan link=topic=59075.msg637165#msg637165 date=1349706550' Alıntı:
çekemiyolar erkuntu muzaffer abi erkuntu çekemeyen anten taksın :D

mu hahahahahaaaaa aynen anten de kurtarmaz çifli çanak taksınlar zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s noo-*-s noo-*-s

ARKADAŞLAR O VIDEOYU ERKUNT TRAKTÖR SAYFASINA YÜKLEYEN BENIM NIYE KENDI ULKENIZIN MALINA DESTEK CIKMIYORSUNUZ ELIN ALMANINA DESTEK VERIYORSUNUZ SIZIN DESTEKLERINIZLE BUYUYECEK BU TÜRK TEKNOLOJISI ...

cscscs link=topic=59075.msg637174#msg637174 date=1349709432' Alıntı:
ARKADAŞLAR O VIDEOYU ERKUNT TRAKTÖR SAYFASINA YÜKLEYEN BENIM NIYE KENDI ULKENIZIN MALINA DESTEK CIKMIYORSUNUZ ELIN ALMANINA DESTEK VERIYORSUNUZ SIZIN DESTEKLERINIZLE BUYUYECEK BU TÜRK TEKNOLOJISI ...

aynen abi sanki fendt gökten indirilmiş gibi avrupalıların ilk traktörleri 150 yıl önce bile vardı sanki böyleydi ekuntta tümosanda Türk ün öz malı ve bizim desteğimizle onları geçecektir inşaallah bu gün 430 hp lik bi tır çekcinin söförü ile konuştum tırda zf şanzuman varmış hani nerde erkuntun kötülüğü millet yediremiyor ama erkunt yinede tırmanıyor en yukarılara daha bu işe başlayalı 10 bile olmadı sadece 8 yıl oldu eğer 8 yılda bu hale geldiyseeeeeeeeeee 150 yıl sonra fendtin anası.......... zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s

Gassal link=topic=59075.msg637194#msg637194 date=1349712774' Alıntı:
bunları bi de tarlada görmek isteriz :)

erkuntu tarlada heç görme gardaş pulluğu bırakıp davul zurna halay çekiyo bl-*-sa bizde pullukları öküzlere çektiriyoz :D

fendtin sürdüğü yerdede buğday ekip altın gümüş filan biçiyomuşun ;D ;D

nailyetek link=topic=59075.msg637199#msg637199 date=1349713264' Alıntı:
korktum laa, kralıda çeker gibi geliyo bu erkunt.:)

nail abi kralı garaja filan sakla erkunt elinde gazma kürek zaten kralı arıyomuş zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s

şerefli1 link=topic=59075.msg637212#msg637212 date=1349714685' Alıntı:
erkuntu tarlada heç görme gardaş pulluğu bırakıp davul zurna halay çekiyo bl-*-sa bizde pullukları öküzlere çektiriyoz :D

fendtin sürdüğü yerdede buğday ekip altın gümüş filan biçiyomuşun ;D ;D

nail abi kralı garaja filan sakla erkunt elinde gazma kürek zaten kralı arıyomuş zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s
Erkunt un E si yok bizim memlekette, çok rahatım valla.:D

benim erkuntum yok ama çekmesine gerçekten çok sevindim bu traktör bizim traktörümüz olsunda tümosan, erkunt farketmez.tabii ki kimse demiyor erkunt fendt ten iyi diye ama 8 senede bu kadar olduysa bizim traktörlerimizede kimse kötü diyemez.Ayrıca bizim traktörlerimizde bizim desteklerimiz doğrultusunda yavaş yavaş bir fendt kadar iyi olabilir.Nette bir sürü video izliyorum almanlar hep kendi traktörlerini kullanıyorlar Fendt ve deutz kendi ürünlerini destekliyorlar ki fendt olsun deutz olsun bu kadar başarılı traktörler oluyorlar.

ali şen link=topic=59075.msg637348#msg637348 date=1349725721' Alıntı:
benim erkuntum yok ama çekmesine gerçekten çok sevindim bu traktör bizim traktörümüz olsunda tümosan, erkunt farketmez.tabii ki kimse demiyor erkunt fendt ten iyi diye ama 8 senede bu kadar olduysa bizim traktörlerimizede kimse kötü diyemez.Ayrıca bizim traktörlerimizde bizim desteklerimiz doğrultusunda yavaş yavaş bir fendt kadar iyi olabilir.Nette bir sürü video izliyorum almanlar hep kendi traktörlerini kullanıyorlar Fendt ve deutz kendi ürünlerini destekliyorlar ki fendt olsun deutz olsun bu kadar başarılı traktörler oluyorlar.
hak cerıyorum sana cok guzel bı acıklama olmus fanatıklık yapmaya gerek yok. Tümosan da bızım Erkuntta bızım desteklememız lazımkı Fendt ın sevıyesıne yaklassın fendt gıbı olsun.

eniyiben link=topic=59075.msg637803#msg637803 date=1349869771' Alıntı:
iyi erkunt ortadan 2 ye ayrılmamış bu sefer :)))

erkunt nerde ayrılmışki ortadan ikiye burdada ayrıla görmüyonmu fendti it üleşi gibi sürüklüyo yerleri kazıttırıyo
hem ordadan ikiye valtra kubota case ayrılır bi kere

şerefli1 link=topic=59075.msg637824#msg637824 date=1349873612' Alıntı:
erkunt nerde ayrılmışki ortadan ikiye burdada ayrıla görmüyonmu fendti it üleşi gibi sürüklüyo yerleri kazıttırıyo
hem ordadan ikiye valtra kubota case ayrılır bi kere
erkunt çekiyo çekiyo tümosan 8105 aldı götürdü kavga çıktı jandarma ayırdı :) hemde bölünen valtra yerinde hangi marka olursa olsun bölünürduki o kadar sekmiye alti üstü 4 cıvata . Benim için tek motor var VALTRA adamlar yapmış ıste 2006 10.cu ayda aldık a75 hala kullanıyoruz tık bile demedi biz memnunuz valtradan kim ne derse desin . Erkunt güzel motor ama ağır motor o yüzden çekişmede çekiyo motor öyle denenmez atacaksın 10 ton yük ikisinde güzel bi rampaya vuracaksin bak ondan sonra hangisi güzel veya aynı marka aynı inç pullugu ayarlayıp aynı derinlikte tarlaya bırakacaksin ondan sonra hangisi iyi göreceksin marka ne olursa olsun

bu rampa olayında bende iddalıyım gözü kesen erkuntçuları her hangi bir rampada karşılaşmak isterim .... ağırlığın fayda etmeyeceği aşikar o zaman teknoloji konuşur..

kşmse şunu unutmamalı ki para kolay kazanılmıyor mazot 4 lira olmuş geçmiş çekmeden fayda olmaz bir traktör uzun ömürlü olmalı Ülkemizde obezitenin kötü olduğunu anladı ama iş işten geçmemeli metal yorgunu olmaması için ağırlığın az olması lazım ..fent jd kubota bunlar emsallerin ziyadesiyle hafif ...

mustafagursacli link=topic=59075.msg637831#msg637831 date=1349875837' Alıntı:
bu rampa olayında bende iddalıyım gözü kesen erkuntçuları her hangi bir rampada karşılaşmak isterim .... ağırlığın fayda etmeyeceği aşikar o zaman teknoloji konuşur..

kşmse şunu unutmamalı ki para kolay kazanılmıyor mazot 4 lira olmuş geçmiş çekmeden fayda olmaz bir traktör uzun ömürlü olmalı Ülkemizde obezitenin kötü olduğunu anladı ama iş işten geçmemeli metal yorgunu olmaması için ağırlığın az olması lazım ..fent jd kubota bunlar emsallerin ziyadesiyle hafif ...

ben gayet memnunum traktörümden rampada siznkiler uçmuyor ya .....mazot 4 liradan fazla oldu orası ayrı mesele avrupa traktörler suyla çalışmıyor ayritene fendtlerin büyüklerinde 2.5 ton sadece önlerinde ağırlık var ağırlık kötü bişe olsa onlar takmazdı ok-*-s
yerli malı olsun çamurdan olsun avrupa her yerde var....

biliyorsunuz bende 3085 4*4 phantom var bir de 3085 tek çeker vardı onu erkuntla değiştirdim.o sattığım makina nakliyede bir kaplandı acayip çekiyordu 3-3,5 la rampa çıkıyordu hiçbir 285 in 2 ye düştüğü yeri 3 le tek nefeste çıkıyordu aynı zamanda benim phantomda vardı o da 2-2,5 la çıkıyordu onun çıktığı yeri ve onun gibi rahat çıkamıyordu şimdi ne oldu yukarıdaki mantığa göre benim phantom sattığım 3085 in yarısı olamaz o daha güzeldi bu iyi değil mi oldu? yani yok 10to yük atmışta rampaya vurmuş yanlış tez