VALTRA TRAKTÖRLERİ HAKKINDA ŞİKAYETLERİMİZ

Ynt: VALTRA TRAKTÖRLERİ HAKKINDA ŞİKAYETLERİMİZ

valtra-a75- link=topic=24806.msg530430#msg530430 date=1328626678' Alıntı:
saydığın markalarla sana tek tek cevap veriyorum => valtra a75 mf 3.95 i ezdi valtra a95 mf 3.105 i ezdi , valtra a85 tümosan 90-80 i ezdi , valtra a95 john deere 6320 yi ezdi , valtra a85 john deere 5725 i ezdi , valtra a 95 L95 i ezdi , erkunt a gelince o zaten tamamen bir vaka , valtra a85 class xj 80 i ezdi sen daha ne diyon bu markalar ne oldu diye sen daha çok gülersin :) yazdıklarımın hepsi nette var gir bak sonra konuş
e sameyi de ezdi deutzu da ezdi başağı da ezdi cat i ezdi ezdi ezdi bu arada claas ın xj 80 diye modeli yok case jx 80 dir o :D kusura bakma ama şu forum sitesinde siz valtra fanatikleri hariç hiç kimse bu markaları beğenmeyip sizin ezici valtrayı beğenip almaz bir düşün claas axos 320 cx ve valtra a 85 mantığına yatıyomu illla claas değil mf ile veya nh ile karşılaştır.atıp tutma ile olmaz +35 hp dedin herkes bir tarafı ile güldü sana hala da konuşuyosun hala gülüyo millet sana ;D zuha-*-s zuha-*-s noo-*-s

saimbal link=topic=24806.msg530479#msg530479 date=1328628537' Alıntı:
tamamda bende cevap bekliyorum
performansı nasıl?
yakıtı nasıl ?
teknolojide valtra nerede?
parça pahalımı temini sıkıntılımı nh mf gibi temini kolay ve ucuzmu? (sanmam)
tamiri kolaymı her usta anlıyormu? (mf nh jd tümo..... gibimi)
servis yaygınmı dierleri ile karşşılaştırınca nerelerde?
2. el piyasasında çok düşüyormu?
mf nh jd tümo erkunt gibi yaygın markalarla karşılaştırarak cevaplarsanız sevirinirim...
biz valtrayi tamire götürmedık daha hiç bozulmadı parçada değiştirmedik bir kere fıren ayarı için servis köye geldi ayarladi gitti o konularda bilgim yok servısı arayınça geliyor

biz a-75 e cevap vermekten bıktık,o saçma sapan yorumlar yapmaktan bıkmadı.yok çiftçekere atınca +34 oluyormuş,yok bilmem ne.bırak kardeşim bunları.bir işin ucunda,sağında solunda her hangi bir yerinde hattat varsa koşarak hatta taksiye atlayarak uzaklaşacaksın.sen diğer markalara çamur atmaktan vazgeç veya başkalarının videolarını paylaşmaktan vazgeç.çek kendi videonu at foruma akda ,karada çıksın ortaya.bizde diyelim evet a75 x markanın 75 inden daha iyi veya aynı,veya daha kötü diyelim.

ben link leri verdim face mi verdim tüm kanıtlar ortada ister bakın ister bakmayın siz bilirsiniz gerçekler acıdır arkadaşlar valtrada tümosana çekildi olabilir bende valtra var bana güzel sende fent var sana güzel senin motorun beni ilgilendirmez arkadaş

gokhanozkan link=topic=24806.msg530501#msg530501 date=1328629677' Alıntı:
biz a-75 e cevap vermekten bıktık,o saçma sapan yorumlar yapmaktan bıkmadı.yok çiftçekere atınca +34 oluyormuş,yok bilmem ne.bırak kardeşim bunları.bir işin ucunda,sağında solunda her hangi bir yerinde hattat varsa koşarak hatta taksiye atlayarak uzaklaşacaksın.sen diğer markalara çamur atmaktan vazgeç veya başkalarının videolarını paylaşmaktan vazgeç.çek kendi videonu at foruma akda ,karada çıksın ortaya.bizde diyelim evet a75 x markanın 75 inden daha iyi veya aynı,veya daha kötü diyelim.
alk-*s

valtra-a75- link=topic=24806.msg530497#msg530497 date=1328629553' Alıntı:
biz valtrayi tamire götürmedık daha hiç bozulmadı parçada değiştirmedik bir kere fıren ayarı için servis köye geldi ayarladi gitti o konularda bilgim yok servısı arayınça geliyor
onnca soru sordum o kadar sürede sadece birinimi cevaplayabildin.. traktörün kaç yıllık arkadaş bizdemi bir terslik var acaba traktör dedin servisi görmeden iş yapmaz aslında :S :S

valtra-a75- link=topic=24806.msg530504#msg530504 date=1328629880' Alıntı:
ben link leri verdim face mi verdim tüm kanıtlar ortada ister bakın ister bakmayın siz bilirsiniz gerçekler acıdır arkadaşlar valtrada tümosana çekildi olabilir bende valtra var bana güzel sende fent var sana güzel senin motorun beni ilgilendirmez arkadaş
benim motorum seni ilgilendirmezse ,senin motorun kimseyi ilgilendirmez.acı olan gerçeği ben sana söyleyeyim.bugün galerilere gidince bırak valtra-hattat lara para vermeyi çoğu galerici almıyor bile.bence sen bakımlarını aksatma.çünkü valtrayı kardeş say kendine.kaç kardeşseniz birde valtrayı ekle.

gokhanozkan link=topic=24806.msg530501#msg530501 date=1328629677' Alıntı:
hattat ında videosu var ama benîm isim var google a hattat vs newholland filan yaz geliyor ben çıkıyorum merak edenlere link leri verdim facem de yazıyor

valtra-a75- link=topic=24806.msg530510#msg530510 date=1328630132' Alıntı:
hattat ında videosu var ama benîm isim var google a hattat vs newholland filan yaz geliyor ben çıkıyorum merak edenlere link leri verdim facem de yazıyor
hayben valtra hattan çekişmesininde.... sabahtan beri yırtıyom bi tarafalarımı çekişmeeeeeeee önemli deil die hala çekişme dion be yeter yaw yeterr şyt-*-sa şyt-*-sa ben gider bi motor alırım sağına soluna logar kapa kaynatırım o valtrada-hattatta *** çeker..

saimbal link=topic=24806.msg530506#msg530506 date=1328629987' Alıntı:
onnca soru sordum o kadar sürede sadece birinimi cevaplayabildin.. traktörün kaç yıllık arkadaş bizdemi bir terslik var acaba traktör dedin servisi görmeden iş yapmaz aslında :S :S
orasını bilemem biz 2007 de aldık zaten bir kere bin dönüm civarı sürdük şimdilik 600 dönüm civarı sürdük sadece bir kere servis çağırdık o da fıren ayarlarını yapmaya bizim motor arıza açan bir motor değil daha aldığımız gibi sağlam .

valtra-a75- link=topic=24806.msg530516#msg530516 date=1328630344' Alıntı:
orasını bilemem biz 2007 de aldık zaten bir kere bin dönüm civarı sürdük şimdilik 600 dönüm civarı sürdük sadece bir kere servis çağırdık o da fıren ayarlarını yapmaya bizim motor arıza açan bir motor değil daha aldığımız gibi sağlam .
bak yeğenim sen okula giderken baban yaptırıp yaptırıp biniyodur sende görmüyondur. ;D zuha-*-s
bu yorumu benden büyük biri yazsa daha iyi olcaktıda nese şety*-*

1988 model her sene 500 dönüm eşittir 12500 dönüm :8 daha rektefe olmadı arıza ufak tefek arızalar dışında arıza yapmadı sen daha 2-3 yılda kullanıp valtraya sağlam deme iyice öğren koçum sonra gel konuş :8