Uzunköprü Tutmazoğulları Pullukları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Uzunköprü Tutmazoğulları Pullukları

Ağır abi link=topic=39691.msg346628#msg346628 date=1298486844' Alıntı:
Paylaşım için tşk Hayırlı uğurlu olsun mustafa abi patlatma pulluk sırada ne var :)
şimdilik yeter Muhtarım iyice gerildim.
alipasalierkan link=topic=39691.msg346637#msg346637 date=1298487400' Alıntı:
Güzel paylaşım Mustafa abi. Yeni pullukların hayırlı olsun. Güle güle kullanın. Tutmazların pullukları gerçekten güzel. Bizim burada da yayılmaya başladılar. Bizim köye geçenlerde 3 tane 6 ' lı 10 No Necip Tutmaz aldık. Bir arkadaşımızda da daha önceden hem Necip hemde İsmail ' inkisinden vardı. Başka bir arkadaşımızda da 4 ' lü 14 Necip var. Yani şuan bizim köyde de 6 tane oldu. Kullananlar memnun. Bakalım bizde yaza kısmetse deneyeceğiz. Necip abi sağolsun çok yardımcı oldu. Ben sen usta işi alcam diye dile getirdiğinden hiç teklif etmedim. Bilseydim Necip abiye sölerdim sana yardımcı olurdu. Kendisinle konuşmuştum. İnternetten arkadaşları yönlendiririm diye. Yardımcı olurum demişti. Kendisi internete filan çok meraklı. İnternete vidyosunu, fotoğrafını koycam deseydin hele bak gör ilgiyi...:D Ama olsun İsmail ' de kardeş firma...;)
sağol Erkan.İsmail ustanın pulluklarından civarımda 10 tane kadar kendisinide 3-4 yıldır tanıyorum benim pulluklarıda bizim toprakları tanıdığından
toprak yapısına göre birkaç değişiklik yapacak(çim fazla, grank 5 cm uzun, 17 ' ' tahta gibi değişiklikler)yaza bol bol paylaşımlarımızı sunarız.
Niko5 link=topic=39691.msg346681#msg346681 date=1298490939' Alıntı:
Hayırlı olsun Mustafa.... ok-*-s pullukları yaza 4 günlüğüne verirsin artık.... alk-*s ;)
lafı olmaz Niyazi abi.....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...