Uzun bir arayışın sonunda TÜMOSAN 74-80 DTK:)

Ynt: Uzun bir arayışın sonunda TÜMOSAN 74-80 DTK:)

arkadaşlar hayrına bi düzenleyin be:D valla 1 saati geçti resimleri anca koyabildim:D benm tel bnm bilgisayarı tanımıyor. babamın tele attım ordan benm laptopa attım:D bu kadar uğraştım

Hayırlı olsun Doğan... Allah iyi günlerde kullanmayı nasip etsin, kazadan beladan korusun...Senin adına sevindik... ok-*-s

:D Hasan abi kubotaya el uzatacam ama elini veren yok ki:D geçen gittik bayisine dışarı çıkan bile yoktu. e daha almadan müşteriyle ilgilenmeyen bayiyi ben ne yapayım

doganbey1 link=topic=37598.msg320114#msg320114 date=1294009250' Alıntı:
:D Hasan abi kubotaya el uzatacam ama elini veren yok ki:D geçen gittik bayisine dışarı çıkan bile yoktu. e daha almadan müşteriyle ilgilenmeyen bayiyi ben ne yapayım
SEN BANA HABERVERSEYDİN YA BAYİYİ İSTANBULDAN CANLANDIRIRDIK :))
BEN MALATYA -ADIYAMAN VE ADANA BAYİLERİYLE GÖRÜŞMÜŞTÜM HEPSİ DE AŞIRI DERECEDE İLGİLİ İNSANLARDIR..

amin Allah razı olsun teşekkür ederim. Allah olmayanlara daha da güzellerini nasip etsin. Şunuda söylemeden geçemeyeceğim. Motoru daha kullanma fırsatım olmadı. Fakat bunun eski sahibi bu makinadan çok memnundu. Bunu verip 90-80 dtk aldı. Adamla bugün konuştum bambaşka bir makina dedi. Aldığı gibi ormana ağaca gitmiş adam. 3 gün ormanda çalışmış. Bele kadar çamurda makina diyor. Alan TÜMOSAN dan çok memnun. Bakalım bizde ileride görecegiz. Bugün dikkatimizi çekti 3 nokta askı sistemi yani orta kolun bağlandığı yer aşağıda dutuyor bizim. Kafamızı biraz kurcaladı ekipmanda sorun çıkarmaz mı?