uzel üretime başladı

Ynt: uzel üretime başladı

nailyetek link=topic=86787.msg1041154#msg1041154 date=1449071893' Alıntı:
Ben Uzel den umudu kestim artık, Agco nun Reman dönemini bekliyorum, 3 de 1 fiyatına aynı yeni gibi motor lazım Krala, yürüyeni daha bi 8-10 bin saat gider.:D

Buda UZEL in yeni vites topuzu :D D-yna 4 ten öte fyaglikara

3045 gelmedi millet bize topuz göstermeye başladı..
peki soruyorum ya gelirse...
gelecek,gelir,gelmek üzere.. v.s

YUSUFTUYLUOGLU link=topic=86787.msg1041254#msg1041254 date=1449077590' Alıntı:
Türkler çıldırdı :)
Hacı en iyisi sen yat uyu yorgunsun. Bu motor gelmez gelsede bu soğukta seni anca hasta eder, deyeyim falan derken donarsın. Bahar ola, hayır ola. Bende kaçtım zaten,
Uzel konusu kaynattığımız için bizi affedin.

Tamam başladı diyelim ama perkins motorlu aynı kaporta aynı şanzumanla traktör üreten kaç tane firma oldu? Eskiden masseyleri sattığı gibi satabileceğini sanmam. Uzelin 2 artısı var:
1. Eski masseylerin üzerinde uzel yazması
2. Yıllarda bu modelleri üretmiş olması.

nailyetek link=topic=86787.msg1041257#msg1041257 date=1449077744' Alıntı:
Hacı en iyisi sen yat uyu yorgunsun. Bu motor gelmez gelsede bu soğukta seni anca hasta eder, deyeyim falan derken donarsın. Bahar ola, hayır ola. Bende kaçtım zaten,
Uzel konusu kaynattığımız için bizi affedin.
Ha şöyle ağzına sağlık nailyetek emmi döytz döytz diye yakacak contayı acaba evdeki döytzde perkins mi baktın mı içine YUSUFTUYLUOGLU remandan değişim yaparık :)

bende bayiyle konuştum 3060 phantom yeniden çıkacak mı diye sordum. 2016 yılında üzerinde çalışılacak dendi. Birde 260 goldları yeniden üreteceklerini söylediler. Ama eski tasarımla ne kadar rekabet edebilirler bilmiyorum :)

Phantom60 link=topic=86787.msg1048272#msg1048272 date=1450818808' Alıntı:
Arkadaslar tokattaa bayinin onunde 5 tane sifir 240 uzel vardi
bende tokat bayiyle konuştum telefonla. Bizde 3060 tek çeker phantom var. çiftçeker phonatom yaplım diye düşünüyoruz. Ancak bir durum söz konusu : Same frutteto 80.3 aldık geçen yıl. Yakıt olarak mf den çok çok daha az hız ve güç olarak da çok iyi. galiba bitti bizim için kırmızının her türlüsü.. same den çok memnunuz. helede yakıtta phantomdan sonra yakıtı kokluyor gibime geliyor. bi kaç içinde phantomu da verip kabinli ve bağımsız ön akslı same frutteto alıcaz. uzelin çok fazla çalışması gerek.. yerini kaybetti

çiftçilikhayatı link=topic=86787.msg1048282#msg1048282 date=1450819472' Alıntı:
bende tokat bayiyle konuştum telefonla. Bizde 3060 tek çeker phantom var. çiftçeker phonatom yaplım diye düşünüyoruz. Ancak bir durum söz konusu : Same frutteto 80.3 aldık geçen yıl. Yakıt olarak mf den çok çok daha az hız ve güç olarak da çok iyi. galiba bitti bizim için kırmızının her türlüsü.. same den çok memnunuz. helede yakıtta phantomdan sonra yakıtı kokluyor gibime geliyor. bi kaç içinde phantomu da verip kabinli ve bağımsız ön akslı same frutteto alıcaz. uzelin çok fazla çalışması gerek.. yerini kaybetti
kardesim rampada 3060 in yerini hic bir traktor tutmuyor .

valla aynı güç sınıfında olanlarda en iyisi haklısın.. ama yakıt ve yol hızı istediğimiz gibi değil. bahçelr uzak. samenin yakıtı ve yol hızı çok iyi . güçüde 82 bg. 3060 da 67 bg.