Türk Traktör BM 40S & L95 ile ayçiçek ekimi 20.03.2016

Zincire devam :)

2016-04-13-1712.jpg

Türk Traktör BM 40S & L95 ile ayçiçek ekimi 20.03.2016

Olmuş bunlar. Besleme yap ama bunlara:

Şu denemede güzel bilgiler var:

acikerisim.selcuk.edu.tr:8080/xmlui/bitstream/handle/123456789/1393/315876.pdf?sequence=1

Cevap: Türk Traktör BM 40S & L95 ile ayçiçek ekimi 20.03.2016

Dış tahriklere gelmeyin diyosun [emoji2]

Valla biri benim ektiğim namluya yamuk diyecek.. Bilmiyorum yani [emoji48]

Sen bekle abi beni bekle. 2 hafta içinde geleceğim yanına. 2 tane başka bir marka kullanan hemde :D Sen iyi çalış şimdiden benden söylemesi .

Sen orda gazı gör . Gelirken adamlara 2 ara gaz çekeyim de bakalım cevap verebilecek misin :D

Maşallah rabbim hepimize binmeyi nasip eder inşallah.

Amin İskender abi cümlemize inşallah..

Tekrar bereketli olsun Süleyman, son yağışlar baya iyi geldi çiçeklere..

Çok sağolasın İsmail.. Valla hafta başındaki yağmur bize vurmadı buğdayların acayip ihtiyacı var strese girmişler. O gün Lüleburgaz Çorlu Hayrabolu 300 km yol dolaştım yağış hep alan alandı. Lüleburgaz'da bir ara doluya çevirir gibi oldu Allah'tan kısa sürdü. Ama bizde yağmur yok.

Maşallah abi işçilik,ekim,çıkış hepsi 10 numara olmuş.

Teşekkür ederim Can Allah razı olsun..

Olmuş bunlar. Besleme yap ama bunlara:

Şu denemede güzel bilgiler var:

acikerisim.selcuk.edu.tr:8080/xmlui/bitstream/handle/123456789/1393/315876.pdf?sequence=1

İlgi için teşekkürler Yılmaz abi paylaşımını detaylıca inceleyeceğim. Bir çalışma yapiciiiz buna Hümikcan'ıda dahil edeceğim kısmetse.

Allah biçmeyi nasip etsin. Yanlız ekim çok yamuk olmuş az daha dikkat ederek ekmenizi tavsiye ederim :D

Yamukmu olmuş :mad: İslam seni çiğnerim al 5440 ı gel hodri meydan :rolleyes:

• Beğen
Tepkiler: islam doğan

Yaav abi sen Yılmaz abinin gazına neden geliyosun :D C. tesi ekecem ayçiçeklerin kalanlarıını kısmetse. Nasıl ekim yapılırmış gör ozaman :D

Bizim buralar LPG yle çalışıyor :) Hadi bakalım hayırlısıyla ek bekliyorum, ekim izinden başka çıkış izinide görmeyi Allah nasip etsin..

• Beğen
Tepkiler: islam doğan