tümosan 9115

Ynt: tümosan 9115

Bir Çok Yorum Yapılmış Alan Almış Satan Satmış... Bize Hayırlı Olsun Allah Kaza Bela Vermeden Kullanın Demek Düşer Kardeşim İnşallah Pişman Olmazsınız Olacağınızıda Zannetmiyorum Hayırlı Uğurlu Olsun İyi Günlerde Kullanın :)

oncelikle hayirli ugurlu olsun
anlamadim su bi arkdsmz almis motoru sen ne diye tümo yu kötuyosn ki tm sevmezsndr cekmz ariza verebilir ama yeni motor almis birisinn paylasimina niye yaziyon bi bildin varsa cek bi video ac bi konu konusalm tartisalm orta yolu bulalim saygilar

Mustafa 66 link=topic=75922.msg897301#msg897301 date=1401989539' Alıntı:
Ben sadece fikrimi gordklerimi soyledim de neye bakalm oyle olsn bakalim

Arkadasım fikrini söyleyeceksin. Buna laf yok.

Ama adab-terbiye gereği yeni mal alana hayırlı olsun denir.

Baska da bisey denmez.

Sende deme..

Silim42 arkadasım. Allah kaza bela vermesin. Güzel günlerde kullanman dileğiyle..

iyi veya kotu bunu yargılamak tan once hayırlı olsun denılmelıdır hea 1 3 sene gecer sonra tartısmasını yaparsın o ayrı ama yenı alınan mala hayırlı olsundan baska bır sey denmez sen nıye sunu almadın da bu daha ıyı gibi adamın zevkı atıyorum kırmızı yı sevıyordur mavıden hoslanmıyordur bu bıze dusmez bıze dusen hayırlı olsun demektır. anlş-*s

zac link=topic=75922.msg897379#msg897379 date=1401996193' Alıntı:
iyi veya kotu bunu yargılamak tan once hayırlı olsun denılmelıdır hea 1 3 sene gecer sonra tartısmasını yaparsın o ayrı ama yenı alınan mala hayırlı olsundan baska bır sey denmez sen nıye sunu almadın da bu daha ıyı gibi adamın zevkı atıyorum kırmızı yı sevıyordur mavıden hoslanmıyordur bu bıze dusmez bıze dusen hayırlı olsun demektır. anlş-*s
Bende bunu anlatmak istiyorum biz bunu alıyorsak enayi miyiz ?
İşimize bu geliyor bundan hoşlanıyoruz
Alanında kendine göre gerekçeleri vardır allah utandirmasin

hayırlı olsun Rabbim bol bereketli helal kazanç nasip etsin inşallah tümocannnn candır can :)) yorumlarda bir arkadaş çekmiyor demiş tumosana herşey de ama çekmiyor deme çok kullandım tümo hepside çok iyi çekiyor

mustafa 66 arkadaşım .şefaatli bana yakın ,bir tümosan 8095 kullanıcısı olarak sana nasıl yardımcı olabilirim.
5 14 ünlü pulluk kullanıyorum,seri bir ve 4-2 her türlü arzide gayet randımanlı biçimde işimi görüyor.
tümo kalite yönüden zayıf olsada allah için yakıt güç süper ötesi .yani ne biliyim ,senin yorumlarını kullanıcı değilde bi yabancı olarak okusam ,bulaşılcak makina değil derim tümoya.bu kadar art niyetli yoruma gerek yok gözüm.
yaşım ve işim gereği cok markada traktör kullandım ,o yüzden az cok neyin ne oldunu biliyorum.
dahada kalbin kanaat getirmiyosa takıp geleyim köyüne varsa nadasın yardım edeyim koy mazotunu ,bak cekişine yakıtına .

Mustafa 66 link=topic=75922.msg897483#msg897483 date=1402041771' Alıntı:
Hem abi seninki 8000 serisi ben 8100 serisini dyorum fiat tipli olanlara yani senin 8000 serisine 100serisinden ustun iyi dyolar
arkadasım yeter sus hala muhalet oluyorsun yaa adam dıyor fazla konusma eger konusmak ıstıyorsan da koy mazotumu ben motoru getırcem gor dıyor bunun Turkce sı bu bence artık sus slk-*-s

siz konuşmaya devam edin almadan incelemeden kullanmadan konuşun kabin çok süper içeriye çok az ses alıyor bilmeden konuşuyorsunuz tümoyuda kötüleyip erkuntu övmeyin bana motursa alın gelin çekişelim burda erkuntun hr boku var hiç kimse memnun deil ölü gibi duman salıyor anca