Tumosan 8195 almak üzereyiz tavsiye

O zaman yerli case olur erkunt olur sorunsuz ve daha konforlu 2.eli daha sağlam makinalar

Sent from my iPhone using TrakKulüp
Değerlendircem fakat burda teyze oğlunda var klasik kasa 8095 2013 model 2750 saatte balyandan tutta kepçe işine kadar her işte kullanıyor traktörü tık demedi ve resmen yakmıyor yakıtı 670 gram 1000 metrekarede kulturvator(kazayagi) yakıt yaktı buna tarlalar arası boşta gitme de dahil yani sizin ki şanssızlık olabilir mi ve buna ek olarak nasıl olurda 370 saatte bi traktör de o arıza garantiye girmedi onu anlamadım mahkemeye verdiniz mi

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kardeş ben klasik kasa almadım seninki gibi uzay kasa idi hem sorunlu hem alır almaz 20 30.000 zarar ettiren bir makina ayrıca benim gibi bu dertten şikayeti olan çok illa tümosan diyosan sen bilirsin ben sana başımdan geçenleri söyledim sen bilirsin

Sent from my iPhone using TrakKulüp
Estağfurullah ben fikrini sordum sen ilettin sadece şanssızlık olabilir mi diye sordum evet şikayetleri duydum bende ama hakkınızı aradınız mi onu merak ettim kesinlikle marka fanatiği değilim benim aklımda newholland var babam bunu seçti sabah okutcam ona yazdıklarınızı teşekkür ederim

Tümosan 9115 kullanıcısı olarak bende sıfır tümosan almamanı tavsiye ederim. Çünkü bu söylentiler yüzünden 2.elde çoğu markadan fazla zarar ettiriyor. Bunuda birkaç ay bekleyip avantaja çevirebilirsin. Kısa sürede 15-20 bin tl aşağısına 2.el düşer sıfır ayarında 2.el garantili uygun fiyata alırsan daha iyi olabilir. Ben tümosandan çok memnunum ufak tefek problemleri oluyor tabi ama büyütülecek birşey olduğunu düşünmüyorum zaten az yakıtı ve çekişiyle kusurlarını örtüyor. Size şimdiden hayırlı olsun.

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Tümosan 9115 kullanıcısı olarak bende sıfır tümosan almamanı tavsiye ederim. Çünkü bu söylentiler yüzünden 2.elde çoğu markadan fazla zarar ettiriyor. Bunuda birkaç ay bekleyip avantaja çevirebilirsin. Kısa sürede 15-20 bin tl aşağısına 2.el düşer sıfır ayarında 2.el garantili uygun fiyata alırsan daha iyi olabilir. Ben tümosandan çok memnunum ufak tefek problemleri oluyor tabi ama büyütülecek birşey olduğunu düşünmüyorum zaten az yakıtı ve çekişiyle kusurlarını örtüyor. Size şimdiden hayırlı olsun.

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
Teşekkür ederim bakalım kısmet :)

Kubatonun fiyatı nedir peki acaba 90 bine alabilirmiyiz

Netten bakıp bildiğim kadarıyla 18ileri 18geri vites olanın listesi 119 bin geçen hafta Sivas bayii den bi tanıdık 110 000 e aldı. Powershift (düğmeli buçuk ) ile 36 ileri 36 geri olanın listesi de 125000 diye biliyorum sıkı pazarlıkla aşağı alınır yıl sonu çünkü 16 modelleri bitirmek isteyeceklerdir mutlaka.

sıfır tümosan almak tamamıyla pişmanlık.. 8195 1000 saatte şanzıman dağıttı, sattık mavi aldık satıldığı bayi iki kişiye daha vermiş 2 defa daha dağıtmış şanzımanı. ha motor çok iyi çekiyor yanlış hatırlamıyorsam da komple şanzıman 3.500tl ama yeni kasalarda hata bitti diye bir şey yok cidden, dağıldıkça toplattırır koşarız diyorsanız alın fakat işinizin aksaması canınızı sıkacak olursa birgün satmaya kalktığınızda motorda değer kaybı çok oluyor. tümosanda şans falanda yok artık özenle yapmıyorlar bu işi bence köye aynı yılda 4 tane tümosan soktuk 95lik ve 105lik ikişer tane hepsi aynı hele bi tanesi 5-6 defadır dağılıyor şanzımanı cidden tümosandan uzak durun. mümkünse 1 yıl bekleyin 2 yıl bekleyin avrupa tercih edin maddiyat sorunsa.

• Beğen
Tepkiler: UÖZKAN.77
sıfır tümosan almak tamamıyla pişmanlık.. 8195 1000 saatte şanzıman dağıttı, sattık mavi aldık satıldığı bayi iki kişiye daha vermiş 2 defa daha dağıtmış şanzımanı. ha motor çok iyi çekiyor yanlış hatırlamıyorsam da komple şanzıman 3.500tl ama yeni kasalarda hata bitti diye bir şey yok cidden, dağıldıkça toplattırır koşarız diyorsanız alın fakat işinizin aksaması canınızı sıkacak olursa birgün satmaya kalktığınızda motorda değer kaybı çok oluyor. tümosanda şans falanda yok artık özenle yapmıyorlar bu işi bence köye aynı yılda 4 tane tümosan soktuk 95lik ve 105lik ikişer tane hepsi aynı hele bi tanesi 5-6 defadır dağılıyor şanzımanı cidden tümosandan uzak durun. mümkünse 1 yıl bekleyin 2 yıl bekleyin avrupa tercih edin maddiyat sorunsa.
Bakalım kısmet artık ben anlattım herşeyi karar babamın teşekkür ederim yorumlarınız icin

tümo da bildiğim kadarıyla klasik seri iyi. ancak sonraki seriler sorunlu. yine formda bir amca vardı. 1 yıllık tümoyu verip td almıştı. formdan bulabilirsin. adam saf ve temiz duygularla sorulanı cevaplıyor gibiydi. tümo nun arkasında satıştan sonra duran yok. bir yeri arızalandı mı kullanıcı hatası raporu verilip para isteniyor. kuboto ya da bakma daha piyasasının ne olduğu belirsiz. sana tavsiyem: NHtd90, Case jx90, Valtra A85 veya A95, Jd 5075 veya 5065, Erkunt 80, MF 36 Serisi fransa üretimi, 26 serisi Hindistan bir gün internetin başına otur. tek tek bu belirttiğim traktörlerin teknik özelliklerini kaydet.karşılaştır. fiyatlarını da tabi. ayrıca fiyatlar bayiden bayiye de çok değişiyor.