TT55b Hidrolik Çıkışını 2'den 4'e çıkarmak

TT55b traktörün orjinal çıkışı 2 adet olan hidrolik çıkışını 4'e çıkarmak istiyorum, ancak servisin verdiği fiyat 2300 TL montaj hariç. Diğer traktöre(MF 240) 500 TL gibi maliyete 4 lü çıkış taktırdığım için, TT55'e bu fiyat çok fazla geldi. Bu konu hakkında bilgisi olan yardımcı olabilir mi?

TT55b traktörün orjinal çıkışı 2 adet olan hidrolik çıkışını 4'e çıkarmak istiyorum, ancak servisin verdiği fiyat 2300 TL montaj hariç. Diğer traktöre(MF 240) 500 TL gibi maliyete 4 lü çıkış taktırdığım için, TT55'e bu fiyat çok fazla geldi. Bu konu hakkında bilgisi olan yardımcı olabilir mi?
Ben newholland TD65 traktoruma 4 cikisli aparat aldim ondan kullaniyorum 700 tl civari 4lu leri

Orjinal beyinler var onlar biraz pahalı olabilir ama çıkmalarını araştırın uygun yollu bulabilirsiniz birde sonradan beyin sökmeden takılan kumanda kolları var hema marka olanı bir ay önce 700tl idi hortum la hazırdaki iki çıkışa bağlanıyor kumanda kolları istenildiği yere montaj edilebiliyor

Orjinal beyinler var onlar biraz pahalı olabilir ama çıkmalarını araştırın uygun yollu bulabilirsiniz birde sonradan beyin sökmeden takılan kumanda kolları var hema marka olanı bir ay önce 700tl idi hortum la hazırdaki iki çıkışa bağlanıyor kumanda kolları istenildiği yere montaj edilebiliyor
Kumanda kollarını biraz araştırdım da, çok kablo kalabalığı oluyor gibi geldi orjinalliği bozulur gibi traktörün doğru mu düşünüyorum

Bu konuyu incelersen abi daha önce tt55 e yapan olmuş orjinal gibi olmuş hemde. 2 çıkışı 4 çevireceksende ustasına git herkese yaptırma traktörün ve alacağın çoğalticinin bar ayarının aynı olması gerekiyo.
Screenshot_20211224_014315_com.android.chrome.jpg

Resimler ve ekler

• Screenshot_20211224_014311_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20211224_014311_com.android.chrome.jpg
    105.6 KB · Görüntüleme: 33