Traktörü değiştirmek istiyorum

Herkese hayırlı cumalar şimdiden herkesin bayramı kutlu olsun 83 model ford 3610 traktörüm var yaklaşik 100 dönüm yer işliyorum kuru tarım yulaf arpa ve reygras dikiyorum sıralı şekilde traktörüm sürekli arıza artık ilk sahibiyiz dedem babam sefasını sürmüş bize bize çilesi kalmış gibi mevcut faizlerle değiştirmek nasıl olur ne tavsiye edersiniz sıfır traktör ödemeleri nasıl olur yada ikinci el birşeymi düşünmeliyim

Fazla üst düzey birşey gerekmiyor bence, muhtelif Fiat veya MF seçenekleri değerlendirebilirsiniz..
MF 265s 285s, 398.
Fiat 70-56, 70-66, 80-66 gibi..
İkinci el değeri pek iyi ana sağlamlık açısından iyi olan eski Tümosan beyaz jant 82.80 74.80.
gibi kendini kanıtlamış her yerde ustası parçası bulunan seçenekler gider her türlü..

Sizinde bayramınız kutlu olsun.
Dün akşam saatlerinde dolu yağışı aldığımızdan foruma giremedik.
Yumurta kadar dolu, 2-3 dakika yağdı, elektrikler gece boyunca kesikti.
Traktörü koyacak garajınız bulunuyor mu?
Yeni traktör, yeni ekipmanlar gerektirebilir, ekipman durumunuz nedir?
Yürüyeni Ford motora yakın traktörleri yorumlayabiliriz.

Sizinde bayramınız kutlu olsun.
Dün akşam saatlerinde dolu yağışı aldığımızdan foruma giremedik.
Yumurta kadar dolu, 2-3 dakika yağdı, elektrikler gece boyunca kesikti.
Traktörü koyacak garajınız bulunuyor mu?
Yeni traktör, yeni ekipmanlar gerektirebilir, ekipman durumunuz nedir?
Yürüyeni Ford motora yakın traktörleri yorumlayabiliriz.
Dolu yağışına üzüldüm geçmiş olsun traktör için garajım bulunuyor yılda toplasan 15 gün çalışır geri kalanı garajda durıyor zaten ford da
65-80 veya 74 80 tumosan ikinci el harika olur
Tümosan hiç düşünmedim
Fazla üst düzey birşey gerekmiyor bence, muhtelif Fiat veya MF seçenekleri değerlendirebilirsiniz..
MF 265s 285s, 398.
Fiat 70-56, 70-66, 80-66 gibi..
İkinci el değeri pek iyi ana sağlamlık açısından iyi olan eski Tümosan beyaz jant 82.80 74.80.
gibi kendini kanıtlamış her yerde ustası parçası bulunan seçenekler gider her türlü..
1996 1999 arası 60 66 tavsiye eden çok görüşünüz ve tavsiyeniz için teşekkürler

Fiyatları araştırdım dediğiniz gibi 55 çift çeker case yi en son fordu alıp 900 bine bıraktılar çoğu tavsiye aldığım kişi bulaşma diye
Aynen adaşım sen tümosan bak 74 80 tek 500-600 bin tl arasi güzel arıza yapmaz devlet yapimidir temiz bulursan uzun yıllar kulanırısnı

• Beğen
Tepkiler: Mustafaşahin
Mf yi hiç sevemedim abi fiat düşüncesi daha ağır basıyor yorumunuz için teşekkürler
Fiat, ikinci eli, al-satı rahat bir traktör.
Ford traktörden sonrada sürüş olarak rahat edebileceğiniz bir motor yapısındadır.
Gazladıkça ve ısındıkça çeken özellikte ama pulluk ile sürümde dalgalı yapıda tarlayı pek sevmez.

• Beğen
Tepkiler: Mustafaşahin
Herkese hayırlı cumalar şimdiden herkesin bayramı kutlu olsun 83 model ford 3610 traktörüm var yaklaşik 100 dönüm yer işliyorum kuru tarım yulaf arpa ve reygras dikiyorum sıralı şekilde traktörüm sürekli arıza artık ilk sahibiyiz dedem babam sefasını sürmüş bize bize çilesi kalmış gibi mevcut faizlerle değiştirmek nasıl olur ne tavsiye edersiniz sıfır traktör ödemeleri nasıl olur yada ikinci el birşeymi düşünmeliyim
kredi çekme planın varsa bence bu dönemde elindeki nakitin yettiği kadar bir traktör alman finansal olarak daha güvende olmanı sağlar kredi ile traktör almak şimdi hiç akıl karı değil yüzde 50 mevduat faizi çok yüksek bi faiz tabi gözün kesiyosa orası ayrı ama elinde nakitin varsa ve sıfır takıntın yoksa fıat 70 56 massey 265 285 iyi traktörlerdi istikrarlıdırlar yinede sen bilirsin iyi akşamlar