Traktörle Yolda Düz Gidemiyorum

Arkadaşlar herkese iyi günler. Traktörle yolda düz gidemiyorum hızlandıkça sağa sola gidiyor.
Ama arabayı sorunsuz kullanıyorum hiç bi sıkıntı yok, traktörü kullanamıyorum nerde hata yapıyorum ?

Tek çeker traktörle gitmek zaten kendiliğinden zordur
Eski modelse direksiyon organları boşluk da yapar
Arkada ekipman takılıysa düz gitmek yine zorlaşır
Römork arkadan ittirirse kontrol yine zorlaşır
Otomobilde kaster ve kamber açıları sebebiyle direksiyon kendiliğinden tam düz olacak şekile doğru gider
Traktörde kamber kaster açıları da çok işe yaramıyor, belki de hiç yoktur
Traktörle ip gibi gitmek zor

Tek çeker traktörle gitmek zaten kendiliğinden zordur
Eski modelse direksiyon organları boşluk da yapar
Arkada ekipman takılıysa düz gitmek yine zorlaşır
Römork arkadan ittirirse kontrol yine zorlaşır
Otomobilde kaster ve kamber açıları sebebiyle direksiyon kendiliğinden tam düz olacak şekile doğru gider
Traktörde kamber kaster açıları da çok işe yaramıyor, belki de hiç yoktur
Traktörle ip gibi gitmek zor
Saol reis bilgi için çevremde bakıyorum yine bi şekilde gidiyorlar, herhalde tecrübe

Traktörün ön takım bozuktur, park halindeki traktörün önüne geç ayağınla lastiği kuvvetlice ittir lastik geri gidiyorsa orta mil bozuktur, durduğu yerde direksiyonu çevir çeyrek turdan fazla boşluk varsa rotlar vs bozuktur ayrıca direksiyon kutusuda bozuk olabilir. Traktörlerin genelde ön aksam bozuk olur yolda dikkat etmek lazım.

Traktörün ön takım bozuktur, park halindeki traktörün önüne geç ayağınla lastiği kuvvetlice ittir lastik geri gidiyorsa orta mil bozuktur, durduğu yerde direksiyonu çevir çeyrek turdan fazla boşluk varsa rotlar vs bozuktur ayrıca direksiyon kutusuda bozuk olabilir. Traktörlerin genelde ön aksam bozuk olur yolda dikkat etmek lazım.
Rot başları aşınmış dediğin gibi lastiği ittiriyorum hareket ediyor