Traktörle bozuk mazot

876b59867b1131dd85ed332b4dd781bb.jpg

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

arkadaşlar bunda su var

Mazot filitresini degismisler zaten servise giderken de mazot yok denecek kadar azdı.korktuğum tkk mazotu kötü çıkarsa biz kime güveneceğiz. Kimden alacağız mazotu

Depo içinde azda olsa mutlak mazot kalmışdır ne yapıp edip onu cıkarıp bi kıyaslama yapın.
Şayet işin içinde oyun varsa belli olur.depoda kalan mazotda evdeki mazot gibiyse .

Kavanozdaki gibi başka mazot yok mu yani? Traktör sizdemi şuan sökün bakalım mazot filtresini içinden nasıl mazot çıkacak.
Mazot filitresini degistik diyorlar depoda mazot yoktu. Ben böyle bir ürün görmedim.su deyil. Kaçak değil sahteye benzemiyor.valla anladım. Hayırlısı bakalım tahlil ne deyecek

Mustafa numune petrol ofisine gitti.adamlar kendi mazotlarina kötü raporu verirlermiki aslında bağımsız bir yer tahlil etmeli bence haksizmiyim.

Benim şüphem sıvı önceden mazotmuş sonradan içine bişey katıldığı yönünde. Eğer öyle olmasaydı bu sıvının devamı olurdu oysaki sadece 1 kavanoz var. Tahlil ettiklerinde çıkacak içinde ne varsa. Nasıl insanlara kan tahlili yapıyorlar kanında ne varsa çıkıyor. Bu testte öyle birşey. Dediğiniz gibi saptıradabilirler sonucu. Mazotun içinde bulunması gereken maddeler ve onların sınırları bellidir, karşılaştırma yapacaklar. Tahlil sonucuda burda paylaşmayı unutmayın.

• Beğen
Tepkiler: mbsmah
Benim şüphem sıvı önceden mazotmuş sonradan içine bişey katıldığı yönünde. Eğer öyle olmasaydı bu sıvının devamı olurdu oysaki sadece 1 kavanoz var. Tahlil ettiklerinde çıkacak içinde ne varsa. Nasıl insanlara kan tahlili yapıyorlar kanında ne varsa çıkıyor. Bu testte öyle birşey. Dediğiniz gibi saptıradabilirler sonucu. Mazotun içinde bulunması gereken maddeler ve onların sınırları bellidir, karşılaştırma yapacaklar. Tahlil sonucuda burda paylaşmayı unutmayın.
Tamam kardeşim inşallah sonuç bir gelsin .

• Beğen
Tepkiler: Aygün 10

Depo boş olsa bile mutlak depo içindeki egimli yerlerde cok azda olsa mazot kalır ,siz kendi cabanızla depo içindeki mazotu cıkarmaya bakın.
Bu iş başınıza gelmeden mazotu her neden doldurduysanız ondaki mazutuda kontröl edin.
Ben traktor gelince mazotla doldurdum depoyu maalesef.